Köy Köy Bartın Logo Tasarımı Çalışması

Bartın’da haber, gezi, yemek ve fotoğrafçılık alanında hizmet vermekte olan firma logo çalışması memnuniyet ile teslim edildi. Haber, gezi yemek ve fotoğrafçılık firması olan Köy Köy Bartın logo tasarımı çalışmasında ajansımızı tercih ettiği için teşekkür ederiz. Logo tasarımı çalışmamızdan memnun kalan Köy Köy Bartın firmasının yetkilini referanslarımıza eklemekten gurur duymaktayız. Ülkemizin muhteşem şehri olan Bartın’daki haberleri, muhteşem doğa manzaralarının fotoğraflarını ve mükemmel lezzetli yemeklerini tanıtan Köy Köy Bartın’a başarılar dileriz.

Köy Köy Bartın Logosunu Nasıl Hazırladık?

İlk etapta bir birinde güzel 3 farklı logo seçeneği sunduk. Firma yetkilisinin en çok beğendiği seçenek üzerinden bir kaç revize ile logoyu mükemmel bir hale getirdik. Hazırladığımız profesyonel logoyu 3 boyutlu, web sitesi, sosyal medya hesapları ve baskı ürünlerde kullanabileceği 300 DPI CMYK formatlarda ayrı ayrı hazırlayıp firma yetkilisine mail olarak teslim ettik. Köy Köy Bartın bu şekildeki logo tasarımı çalışmamızdan çok memnun kaldığını sizlere belirtmek isteriz.

Bartın Logo Dizayn Çalışmasının Son Hali

Türkiye’nin en iyi reklam ajansı olan firmamız tarafından Köy Köy Bartın’a yapılan logo tasarım çalışmasını sizler için paylaşıyoruz. Sizlerde firmanız için bir reklam ajansı arıyorsanız bizden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Diğer firmalara yaptığımız örnek logo çalışmalarını incelemek isterseniz grafik tasarımı sayfamızı ziyaret ediniz.

köy köy bartın logo tasarımı

Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir?

Ajansımız sizlere profesyonel bir web sitesi kurabilir, ayrıca E-ticaret web tasarımı için tüm entegrasyonlara sahip olduğumuzu belirtmek isterim. Web tasarım dışında grafik ile alakalı tüm hizmetleri en iyi şekilde yapabilmekteyiz. Broşür, katalog, menü ambalaj tasarımları gibi çalışmalarınızı profesyonel şekilde hazırlayıp sizlere teslim ediyoruz. Tek yapmanız gereken web sitemizdeki iletişim ya da teklif al sayfamızdan bizimle irtibata geçmek.

 

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article