GRAFİK TASARIM

İnternet sektörü içerisinde en çok dikkat çeken her zaman görsel medya alanı olmuştur ve bu sadece internet ortamında değil aynı zamanda da matbaa sektörü içerisinde de günlük yaşantılarınız da grafik tasarım büyük önem kazanmaktadır. Kurumsal kimliğinizi yansıtacak olan bu görsel medya sektörü içerisinde sizler ne kadar kaliteli bir grafik tasarıma sahip olursanız eğer o kadar fazla firmanızın kalitesini öne sürersiniz. En iyi grafiğe sahip olan firmalar her zaman akılda kalıcı bir görsel reklamcılığı elde etmişlerdir. Sizler de artık en iyi şekilde bu alan da grafik tasarımına sahip olabilecek ve firmanızın birçok grafik işlerin de en makul fiyatları da elde edeceksiniz.

En iyi tasarım ajansı

1- Logo Tasarım

   Kurumsal firmanızın ve internet sitelerinize özel Logo Tasarım yapımı alanın da birçok referanslarımız yer almaktadır. Sizler de logo ihtiyacınız da bize ulaşarak grafik konusunda uzman işin ehli personellerimiz ile birlikte en kısa süre içerisin de ihtiyacınızı karşılamaktayız. Firmanızın öne çıkan kalitenizi oluşturmak için Logo yapımı için sizleri bekliyoruz, sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Her sektöre özel logo tasarım ve grafik tasarım
Turuncu ve siyah renklerden yapılan kurumsal kimlik tasarımı

2- Kurumsal Kimlik Tasarımı

   Firmanızın kurumsal kimlik tasarımı için en ideal grafik işlemlerini gerçekleştiriyoruz ve sizlerin kurumsal kimliğini ön plana çıkartıyoruz. Bu anlamda da firmanızın kalitesini her zaman matbu işlemlerinde de en üst zirvede tutacak ve daha iyi bir imaj çizerek müşteri potansiyelinizi arttıracaksınız. Kısa süre içerisin de bu imaj sayesinde de kazancınız bir kademe daha artış sağlamış olacak.

3-Menü Tasarımı

   Genelde kafe ve lokantaların ihtiyaç duymuş olduğu menü tasarım oldukça zahmetle ve görsellerin gerçeklik hissi vermesi istenilen bir durumdur. Bu konunun farkında olduğumuz için sizlere en iyi görüntü kalitesini hazırlayarak menü tasarım alanında da çalışmamız yer almaktadır. Müşterilerinizin iştahını açacak görseller kullanarak onlara daha fazla ürün satışını gerçekleştireceksiniz.

Restorant menü tasarım örneği - Ajans 724

4- Katalog Tasarım

   Katalog tasarım ihtiyacınız da sizlere en uygun fiyata kaliteli bir baskı işlemini ve grafik hazırlama alanını sunmaktayız. Ürünlerinizi tek tek müşteriye göstermek yerine bir katalog sunarak onlara daha iyi bir şekilde inceleme alanı oluşturursunuz. Hem yazılı hem de görsel olarak tek tek bütün ürünlerinizin grafiği hazırlanır ve müşterilerinizin beğenisine sunulur. Böylelikle de alım isteği artış sağlar ve bu durum da kazancınıza yansımaktadır.

Gözlük sektörü için Koza Optiğe hazırlanan katalog tasarımı - Ajans724.com
Turuncu ve siyah renklerden yapılan kurumsal kimlik tasarımı

5- Broşür & El İlanı Tasarımı

   Reklamcılık sektörü içerisin de en iyi izlenimi bırakan Broşür ve El İlanı Tasarım alanın da binlerce referansımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. İş kolunuz ne olursa olsun bölgeniz de bu el ilanlarını dağıtarak daha iyi bir şekilde reklam gücünü elde edeceksiniz ve aynı zamanda da bu reklamlardan gelecek olan yeni müşteri potansiyeli sayesinde de kazancınızı en iyi hale getireceksiniz.

6- Afiş Tasarım

   Billboard işlemlerin de sıkça kullanılan Afiş tasarım alanın da ki eksiklerinizi gidermekteyiz, afişler büyük ebatta olduğu için görüntü kalitesinin her zaman yüksek olması gerekmektedir. Bunun farkında olduğumuz için de en canlı görüntü kalitesini oluşturuyoruz ve afişlerinizi daha renkli daha kaliteli hale getiriyoruz. Kullandığımız özel programlar sayesin de ebat ne olursa olsun kalite açısından herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

Gözlük sektörü için Koza Optiğe hazırlanan katalog tasarımı - Ajans724.com
Turuncu ve siyah renklerden yapılan kurumsal kimlik tasarımı

7- Banner Tasarım

Gerek web siteleriniz gerekse de arama motorları ve sosyal medya sitelerin de yapacağınız reklam çalışmaları için Banner Tasarım hizmetimiz yer almaktadır. Hazırlayacağımız hareketli ve hareketsiz banner tasarımlar sayesin de reklamınızı daha dikkat çekici bir hale getireceğiz ve en canlı renkleri kullanarak kurumsal kimliğinizi de bu banner tasarımlarında oluşturmaktayız. İsteğinize göre hareketli ya da hareketsiz banner tasarım siparişlerinizi verebilirsiniz.

8- Albüm Tasarım

   Genelde düğün, nişan gibi unutulmayacak eğlenceler de oluşturduğunuz fotoğrafları bir albüm içerisinde bulunduruyoruz ve bu güzel anı ölümsüz hale getiriyoruz. Albüm tasarım sadece düğün nişan gibi alanlar da değil aynı zamanda da açılış, etkinlik gibi organizasyonlarda da kullanılmaktadır. Bir iş yerinin açılış esnasında ki kalabalık ve reklamınızı da en iyi şekilde albümler de saklayacak, bu resimleri birçok kişinin görmesine vesile olacaksınız.

9- Dekupe

   Genelde ürün satışların da oldukça fazla kullanılan Dekupe işlemi bir ürünün etrafın da yer alan fazlalık renkleri ve diğer objeleri silme işlemidir. Sizler çekmiş olduğunuz ürünleri saydam bir görüntü oluşturmak ya da etrafında ki fazlalıkları sildirmek için tek tek uğraşmak yerine toplu olarak bizlere bu resimleri gönderin bizler sizin için en kısa süre içerisin de istediğiniz görüntüyü oluşturalım.

10- Fotoğraf Düzenleme

   Gerek internet siteleri gerekse de kişisel özel resimleriniz için düzenleme işlemlerin de fotoğraf düzenleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Fotoğraf düzenleme sayesin de artık birçok estetik görünümü de oluşturabilecek ve aynı zamanda da ürünlerinizin de resimlerin de düzenlemeler yapacaksınız. Çekim kalitesini daha iyi bir görüntüye getirmek için yapmış olduğumuz bu çalışma neticesin de ürünleriniz de ön plana çıkacaktır.

KULLANDIĞIMIZ PROGRAMLAR

ADOBE PHOTOSHOP
ADOBE ILLUSTRATOR
COREL DRAW
INDESİGN
TRADEMAX

Sık Sorulan Sorular

Ücretler almak istediğiniz hizmete göre değişmektedir. Örneğin logo tasarım ile kurumsal kimlik tasarımı çok farklı bir çalışmadır. Aynı şekilde fotoğraf dekupe ile broşür tasarım birbirinden farklı çalışmalarıdır. Dolayısı ile fiyatları da  değişmektedir. 

Ajans 724 Dijital Pazarlama ve Tasarım ajansı olarak şuan için herhangi bir eğitim veya kurs hizmetimiz bulunmamaktadır. Ancak başka kurumlardan grafik tasarım eğitimi alabilirsiniz.

Yapılacak olan tasarımın çeşidine göre farklı programlar kullanılmaktadır. Örneğin: Çizim yapılacak bir tasarım varsa çizim programları kullanılmaktadır. Kullandığımız çizim programlarından bir tanesi ‘Adobe İllustratör‘ kullanmaktayız. 
Fotoğraf üzerinde  tasarımlar yapılacaksa en yaygın olan Adobe Photoshop kullanmaktayız. Bunların dışında Corel, InDesign, Trademax gibi birçok tasarım programı kullanmaktayız.

2019 Grafik Tasarım Fiyat Listesi

Kampanya

GRAFİK TASARIM FİYATLARI

İŞADETFİYAT
LOGO TASARIM
STANDART
1 seçenek 2 revize250TL
LOGO TASARIM
KURUMSAL
3 farklı grafiker
3 seçenek hazırlar.
3  defa revize
500TL
LOGO TASARIM
ÖZEL
3 farklı grafiker
3 seçenek hazırlar.
sınırsız revize
750TL
KURUMSAL KİMLİK TASARIM
STANDART
Tüm Baskı ve Promosyon
Ürünleri Tasarımı
750TL
KURUMSAL KİMLİK TASARIM
YENİ BAŞLANGIÇ
Logo Tasarım
Tüm Baskı ve Promosyon
Ürünleri Tasarımı
1.200TL
KURUMSAL KİMLİK TASARIMI
TAM DONANIMLI
Kurumsal Web Tasarım
Logo Tasarımı
Tüm Baskı ve Promosyon
Ürünleri Tasarımı
2.750TL
MENÜ TASARIM1 sayfa50TL
MENÜ TASARIM 20 SAYFA ve ÜZERİ1 sayfa45TL
MENÜ TASARIM ÇİFT YÖN TEK1 adet150TL
 EL İLANI TASARIM TEK YÖN1 sayfa75TL
EL İLANI TASARIM ÇİFT YÖN2 sayfa125TL
BROŞÜR TASARIM TEK KIRIM1 adet200TL
 BROŞÜR TASARIM1 adet250TL
KÜÇÜK AFİŞ1 sayfa100TL
AFİŞ ORTA BOY (100cm Kadar)1 sayfa250TL
AFİŞ BÜYÜK BOY (100cm ve Yukarısı)1 adet350TL
KATALOG TASARIM4 sayfa200TL
KATALOG TASARIM8 sayfa400TL
KATALOG TASARIM12 sayfa550TL
KATALOG TASARIM16 sayfa700TL
KATALOG TASARIM20 sayfa800TL
KATALOG TASARIM20 sayfa ve üzeriİletişime Geçiniz
BANNER TASARIM1 adet50TL
BANNER TASARIM10 adet450TL
BANNER TASARIM20 adet750TL
KARTVİZİT TASARIMI TEK YÖN1 adet75TL
KARTVİZİT TASARIMI ÇİFT YÖN1 adet125TL
KARTVİZİT TASARIM
ÖZEL KESİM ve KABARTMALI
1 adet150TL
ÜRÜN AMBALAJI TASARIMI1 adet250TL
ÜRÜN AMBALAJ TASARIMI1 ‘den Fazlaİletişime Geçiniz
KUTU AMBALAJI TASARIMI1 adet350TL
KUTU AMBALAJI TASARIMI1 ‘den Fazlaİletişime Geçiniz
KİTAP KAPAĞI TASARIMI1 adet350TL
KİTAP KAPAĞI TASARIMI ARKA ve ÖN1 adet500TL