Banner Tasarımı

Siteniz içerisinde ve özellikle de sosyal medya alanında paylaşımda bulunacağınız hareketli, hareketsiz Banner Tasarım ile daha fazla dikkat çekeceksiniz. Özellikle de arama motorlarına vereceğiniz reklamlar da hareketli bannerlar daha çok dikkat çekici ve daha fazla tıklanma oranlarını göstermektedir. Bu anlamda da sizlere her zaman kaliteli ve dikkat çekici banner tasarlıyoruz ve sitenizde ki renklere uygun bir şekilde de bu dizayn sayesinde ziyaretçilerinizi rahatsız etmemektedir. Sizler dilediğiniz renk skalasını tercih ederek bizlere bildirin ve kısa süre içerisinde en kaliteli banner tasarıma sahip olun. İster sitenizde, ister arama motorları reklamlarında, isterseniz de sosyal medya alanında dilediğiniz boyutlar da kullanabileceğiniz kaliteli tasarımlar yapılmaktadır.

Müşterilerimizin Yorumları

Sık Sorulan Sorular

Aşağıdaki tablodan fiyat listemizi incelebilirsiniz. Size özel fiyat teklifi için bizimle iletişime geçiniz.

Web sitenizde, sosyal medya hesaplarınızda ve tüm dijital ortamda.

En az 2 saat en fazla 2 gün içerisinde.

Banner Tasarımı Hakkında

Dijital pazarlama anlayışı içerisinde en çok tercih edilen ve tercih edilmesi ile her geçen gün kullanımı artan tanıtım ve reklam aracı, bannerdır.      Banner genel itibari ile reklam görseli olarak bilinse de, aynı zamanda işletmenin promosyonlarının tanıtılması için de aktif olarak kullanılır. Aynı zamanda bannerlar hareketsiz olabileceği gibi, hareketli banner tasarımları da mevcuttur. Ajans 7/24 olarak, sizlere profesyonel banner tasarım hizmeti sunuyor ve sunduğumuz hizmetlerde profesyonelliğimizi ortaya koyuyoruz. Peki, banner tasarımının internet sitesine veya sosyal medya platformlarına etkisi ve faydası nedir?

Banner Tasarımının Faydaları

Banner, hareketli veya hareketsiz olarak tasarlanabilir ancak tasarlanan bannerların siteye ve sosyal medya platformuna uygun olması gerekir. Bu nedenle, banner tasarımı hizmeti aşağıdaki faydaları işletmeye sağlar:

 • Banner tasarımı ile sitenizin organik hitini artırabilirsiniz.
 • Sitenize çektiğiniz ziyaretçilerin kaliteli olmasına olanak verebilirsiniz.
 • Sitenizin veya sosyal medya hesaplarınızın daha hızlı büyümesini sağlayabilirsiniz.
 • Popüler internet sitelerinde veya sosyal medya hesaplarında yayınlanan bannerlar ile bilinirliğinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.
 • Hedef kitlenize uygun bir banner tasarımı ile satışlarınızı bu şekilde artırmanız mümkündür.

Bannerlar her daim iyi bir tasarım süzgecinden geçirilmesi gerekir. Çünkü işletmenin dijital pazarlama anlayışı için en önemli değerlerin başında banner gelir. Özellikle kurumsal kimlik içerisinde yer alan en önemli aşamadır.

Banner Tasarımının Nasıl Yapılması Gerekir?

Talep edilen pek çok boyutta hazırlanabilen bannerlar, yalnızca reklam amaçlı olarak kullanılmaz. Bunun yanında, işletmenin ürün veya hizmetlerinin satış marjının artırılması için de kullanılır. Yani, profesyonel bir banner tasarım hizmeti alarak, hedef kitlenizdeki müşterilerinize ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmanız mümkündür. Peki, profesyonel ve etkin bir banner tasarımının nasıl olması gerekir?

 • Banner tasarımlarının öncelikli hedefinin dikkat çekici olması gerekir. Çünkü dikkat çekilmez ise, ürün ve hizmetlerin tanıtılmasının yanında, sitenin hit kazanması da mümkün olmayacaktır.
 • Vurgulanmak istenen mesaj ile tasarlanan bannerın birbirine uygun olması en temel şartlardandır. Dijital pazarlama faaliyetlerinde uygunluğun yeri çok büyüktür.
 • Banner tasarımları ile başarıya ulaşmak, karmakarışık olmaktan uzak durmaktır. Bunun için daha anlaşılır bir banner tasarım hizmeti almalısınız.
 • Banner tasarımı internet sitenizin ana sayfasında yer alacaksa, banner tasarımının da bu ölçüde ana sayfanın devamı niteliğinde olmaması gerekir.
 • Hedef kitlenin özellikleri doğrultusunda, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin özelliklerine bannerlarda yer verilmesi gerekir.

Ajans 7/24 olarak, profesyonel banner tasarım hizmeti ile sizlere en uygun banner tasarımını yapıyoruz. Ayrıca, dijital pazarlama evresinde, kaliteli içerikler üretmez ve tanıtımınıza önem vermezseniz, pek çok farklı problem ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Banner Tasarım Hizmetimiz Nasıl Gerçekleştiriliyor?

İnternet siteniz veya sosyal medya platformlarınızda kullandığınız hareketli veya hareketsiz bannerlar ile her daim daha fazla dikkat çekebilirsiniz. Bannerlar arama motorlarındaki reklamlar için de büyük bir yer tuttuğundan dolayı, bu hususta en kapsamlı bilgiye sahip olmanız gerekir. Ajans 7/24 olarak, sizlere banner tasarım hizmeti ile alakalı tüm bilgileri veriyor ve bu bilgiler ışığında en uygun fiyatlı hizmetleri sizlere ulaştırıyoruz. Peki, banner tasarım hizmetlerimiz nasıl gerçekleştirilir?

 • Öncelikli olarak hedef kitlenizin iyi bir şekilde analiz edilmesi ve bannerda ona yönelik bilgilere yer verilmesi gerekir. Bu nedenle, sizlerden ürün ve hizmetiniz, işletme bilgileriniz ve hedef kitleniz ile ilgili gerekli olan tüm bilgileri alıyoruz.
 • Kurumsal renk ve logo, bir işletmenin kimliği içerisinde yer alır. Banner tasarımlarımızda, işletme kimliğinizi en iyi şekilde yansıttığımız için, satış ve hit oranınızı yukarılara çıkarıyoruz.
 • Profesyonel bannerları sizler için 2 saat ila 2 gün içerisinde tasarlamaktayız.
 • Tasarladığımız bannerları, internet sitenizde veya sosyal medya hesaplarınızda kullanabilirsiniz.

Banner Nerelerde Kullanılır ?

Banner dizayn çalışmaları web sitenizin ana sayfasındaki slider bölümünde, kategori görsellerinde, duvarınızda, instagram ve facebook hesaplarınız gibi mecralarda kullanabilirsiniz. Bunun dışın afiş ve big board içinde kullanabilirsiniz.

Hazırlanması Kaç gün Sürmektedir

Banner Tasarım Fiyatları

Kaliteli hizmet almak, banner tasarım hizmeti için de çok önemlidir. Bu nedenle, Ajans7/24 olarak sizlere hem kaliteli hizmet veriyor, hem de hizmetlerimizi en uygun fiyatlara sizlere ulaştırıyoruz. Peki, banner tasarım fiyatlarını hangi unsurlar etkiler?

 • Banner tasarımı üzerinde çalışan ekip,
 • Grafiker ekibinin tasarım için harcadığı vakit,
 • Banner tasarımının kaç adet olacağı ve
 • Tasarımın aciliyeti, fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır.

Ajans 7/24 olarak, sizler için profesyonel banner tasarım hizmetini, en uygun fiyatlara ve en donanımlı grafiker ekibimizle birlikte veriyoruz. Ücretleriniz 50 TL ile 200 TL arasında değişmektedir. Firmamızdan banner tasarımı hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, bizlere iletişim numaralarımızdan ve iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz fiyat teklifi de alabilirsiniz.