Broşür & El İlanı Tasarım

Reklamcılık sektörü içerisinde en yaygın ve en başarılı olan el ilanları her zaman sizlerin daha fazla kitleye hitap etmenizi sağlamaktadır. Bu anlamda da sizler kaliteli bir broşür ile müşterilerinizi etkileyebilecek ve onlara ürünlerinizi, kampanyalarınızı en ideal şekilde yansıtacaksınız. Broşür & El İlanı Tasarım çalışmalarımız yer almakta ve bu çalışmalarda ki profesyonellik sayesinde de sizler müşterilerinizi etkileyebileceksiniz. Tasarımlarda ki renkler ve ürünlerin daha canlı durması müşterilerinizin dikkatini çekecektir. Aynı zamanda da kullanmış olduğumuz font bir el ilanında okunaklı olması ve ideal bir süreci oluşturması adına itinayla seçilmektedir. Reklamınızı en iyi şekilde yansıtabilecek ve bu el ilanlarını bulunduğunuz mevkiler de dağıtarak daha fazla kitleye hitap edeceksiniz.

Broşür & El İlanı Tasarım Videoları

Sık Sorulan Sorular

Broşür tasarım ücretleri istediğiniz ebatlara göre fiyat değişmektedir.

A5 El İlanı Tasarım Ücreti : 
A4 El İlanı Tasarım Ücreti ;
A4 Tek Broşür Tasarım Ücreti :

A4 Çift Kıvrımlı Broşür Tasarım Ücreti :

Profesyonel grafikerlerimiz tarafından hazırlanan broşür tasarım dosyasını çok rahatlıkla matbaanızda baskıda kullanabilirsiniz. Yüksek çözünürlük ve yüksek kalitede hazırlanan tasarım dosyası baskı makinelerine uygun CMYK 300 DPİ renk formatında hazırlanmaktadır. Aynı zamanda tasarımınızı sosyal medya ve web sitenizde de kullanabileceğiniz şekilde size teslim edilir.

Hazırlanacak projenin boyutu ve içeriğine göre süre değişmektedir. Tasarım konusunda hızlı ve tecrübeli olan grafiker ekibimiz ile sipariş verdiğiniz broşür en az 3 saat  en fazla 2 gün içinde baskıya uygun şekilde teslim edilir. En hızlı broşür tasarım ajansı