Broşür & El İlanı Tasarımı

Reklamcılık sektörü içerisinde en yaygın ve en başarılı olan el ilanları her zaman sizlerin daha fazla kitleye hitap etmenizi sağlamaktadır. Bu anlamda da sizler kaliteli bir broşür ile müşterilerinizi etkileyebilecek ve onlara ürünlerinizi, kampanyalarınızı en ideal şekilde yansıtacaksınız. Broşür & El İlanı Tasarımı çalışmalarımız yer almakta ve bu çalışmalarda ki profesyonellik sayesinde de sizler müşterilerinizi etkileyebileceksiniz. Tasarımlarda ki renkler ve ürünlerin daha canlı durması müşterilerinizin dikkatini çekecektir. Aynı zamanda da kullanmış olduğumuz font bir el ilanında okunaklı olması ve ideal bir süreci oluşturması adına itinayla seçilmektedir. Reklamınızı en iyi şekilde yansıtabilecek ve bu el ilanlarını bulunduğunuz mevkiler de dağıtarak daha fazla kitleye hitap edeceksiniz.

Müşterilerimizin Yorumları

Sık Sorulan Sorular

Broşür tasarım ücretleri istediğiniz ebatlara göre fiyat değişmektedir.

A5 El İlanı Tasarım Ücreti : 
A4 El İlanı Tasarım Ücreti ;
A4 Tek Broşür Tasarım Ücreti :

A4 Çift Kıvrımlı Broşür Tasarım Ücreti :

Profesyonel grafikerlerimiz tarafından hazırlanan broşür tasarım dosyasını çok rahatlıkla matbaanızda baskıda kullanabilirsiniz. Yüksek çözünürlük ve yüksek kalitede hazırlanan tasarım dosyası baskı makinelerine uygun CMYK 300 DPİ renk formatında hazırlanmaktadır. Aynı zamanda tasarımınızı sosyal medya ve web sitenizde de kullanabileceğiniz şekilde size teslim edilir.

Hazırlanacak projenin boyutu ve içeriğine göre süre değişmektedir. Tasarım konusunda hızlı ve tecrübeli olan grafiker ekibimiz ile sipariş verdiğiniz broşür en az 3 saat  en fazla 2 gün içinde baskıya uygun şekilde teslim edilir. En hızlı broşür tasarım ajansı.

Broşür ve El İlanı Tasarımı Hakkında

Reklamcılık sektöründe, en uygun fiyatlı olan ve aynı zamanda en etkili olan tanıtım faaliyetlerinin başında el ilanları gelir. Çünkü el ilanları ile müşteri ve misafirlerinize somut ölçeklerde ulaştığınız için sizleri daha kolay tanıyabilirler. El ilanı tasarımı konusunda profesyonel bir hizmet aldığınızda, müşteri ve misafirlerinizi etkileyebilir, onlara işletmenizin tanıtımını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ajans7/24 olarak, ortaya koyduğumuz el ilanı tasarımı hizmetlerimiz ile sizlerin taleplerini, tanıtım faaliyetlerinize uygun bir şekilde yansıtıyoruz.

El İlanının Etkileyici Olması İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

El ilanları, müşteri veya misafirlerinizin elinde uzun süre boyunca kalabileceği ve aynı zamanda işletmenizin tanıtımını yapacağı için, titiz davranılması gerekir. Yani, araştırma süreci ve hedef kitlenizin profesyonel bir şekilde analiz edilmesi çok önemli olur. Peki, etkili bir el ilanı tasarımı için nelere dikkat edilmesi gerekir?

  • İşletmenizin kurumsal renginin ve logosunun el ilanında uygun bir stratejide bulunması gerekir.
  • İşletmenin telefon numaraları, adresi ve diğer tüm iletişim bilgilerinin, el ilanının içerisinde bulunması önemlidir.
  • Hizmetler kesin bir dil ve kısa bir anlatım ile müşteri ve misafirlerinize açıklanmalıdır.
  • Uzun süre saklanabilecek olmasının yanında, bakılıp hemen atılabileceği için, verilmek istenen mesajın net olması gerekir. Kullanılan metin, imla kurallarına uygun olup, aynı zamanda yazı fontu uygun seçilmelidir.
  • En önemlisi, el ilanı tasarımı hizmetinin, alanında uzman firmalardan alınması gerekmektedir.

El İlanı Tasarımı Hizmetimiz

Sizler için sunduğumuz tüm hizmetlerde profesyonellik bizler için en önemli adımdır. Bu nedenle hizmetimizi uygun fiyatlı olmakla beraber, profesyonel bir çizgide sürdürmeye devam ediyoruz. El ilanı tasarımı hizmetlerimizin diğer detayları ise aşağıdaki gibidir:

  • Tasarımlarımızı zamanında ve talebinize uygun bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.
  • Günün her saatinde sizlere hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.
  • Tüm personellerimiz en az 5 yıllık bir deneyime sahip olduklarından dolayı, profesyonel bir hizmet vermekteyiz.
  • Sorularınızı kısa süre içerisinde yanıtlıyoruz.
  • Uygun fiyatlı hizmet sunuyoruz.

Ajans7/24 olarak, el ilanı tasarımı hizmetlerimizin tamamında bu özel detaylar bulunmaktadır. Sizlerde telefon numaralarımızdan ve iletişim bölümüzdeki formadan bizlere 7/24 ulaşabilir ve tüm sorularınıza gerekli olan cevapları alabilirsiniz.

Broşür Tasarımı Hakkında

Bir işletmenin, hedeflediği kitleye hizmetlerini duyurması ve işletme içerisindeki müşterilerin ve misafirlerin, hizmetleri incelemesi için kullanılan tanıtım faaliyeti, broşürdür. Broşür bu kadar önemli olduğundan dolayı, broşür tasarımı hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde hayata geçirilmesi gerekir. Çünkü broşür tasarımı içerisinde, broşürün hitap edeceği kitlenin özellikleri yer alır. Ajans7/24 olarak, sizlere en profesyonel, uygun ve sizi yansıtacak broşür tasarımını yapıyoruz.

Broşür Tasarımının Önemi

Broşürlerin hedef kitleye hitap etmesi ve hoş görüntüye sahip olması, en önemli husustur. Bu nedenle, broşür tasarımının temelinde bu durum yatar. Peki, bu tasarım hizmetinin ne gibi faydası vardır? Önemi nedir?

·       İşletmenizin en çok tanıtımını yapan ve sizi yansıtan tanıtım faaliyetidir.

·       Somut olduğundan dolayı, güvenilir tanıtım faaliyetlerinin başında yer alır.

·       İşletmenizin, hedef kitlenize açılması için en önemli yoldur.

·       İnternet üzerinden hayata geçirdiğiniz pazarlama faaliyetlerinizi somut ölçekler dâhilinde destekler.

·       Müşteri veya misafir, broşüre dokunduğu andan itibaren, işletmenizi tanımaya başlar.

Ajans 7/24 olarak, broşür tasarımı konusunda kendini kanıtlamış ve uzun yılların getirdiği tecrübeye sahip olan grafiker ekibimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Broşür Tasarımı Hizmetimizin Detayları

İşletmelerin kurumsal kimlik tasarımı ve daha birçok pazarlama faaliyetinin başında yer alan broşür tasarımı ile hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, hizmetlerimiz hakkında bizlerden bilgi almaktır. Peki, broşür tasarımı hizmetimizin önemli detayları nelerdir?

·       Kurumsal renginiz ve logo tasarımınızın broşürünüze, hizmetleriniz ile birlikte, profesyonel olarak yansıtılması,

·       Kullanılacak olan yazı fontunun okunaklı olması, renginin broşür içerisinde iyi seçilmesi,

·       Hitap ettiğiniz kitleye en uygun tasarımın yapılması,

·       3 saat ila 2 gün içerisinde tasarımın teslim edilmesi,

·       300 DPİ renk formatındaki baskı makinelerine uygun broşür tasarımı,

·       Broşür tasarımının sosyal medya mecraları ve web sitelerinde kullanılması,

·       Uygun fiyatlı tasarım garantisi ile profesyonel hizmet verilmesi, hizmetimizin en önemli detaylarındandır.

Hayata geçirdiğimiz tasarım hizmetleri ve hedef kitlenize uygun analizi yansıtma konusunda, sektör deneyimimiz oldukça yüksektir. Ajans7/24 olarak, uzman grafikerlerimiz ile sizlere broşür tasarımı hizmetini sunuyoruz. Bizlerden gerekli olan bilgileri almak ve hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, telefon numaralarımızdan ve iletişim bölümündeki formdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Broşür ve El İlanı Tasarım Ücretleri

Broşür ve El İlanı Tasarım Ücretleri
İŞADETFİYAT
 EL İLANI TASARIM TEK YÖN1 sayfa75TL
EL İLANI TASARIM ÇİFT YÖN 2 sayfa125TL
BROŞÜR TASARIM TEK KIRIM 1 adet200TL
 BROŞÜR TASARIM Z ÇİFT KIRIM1 adet250TL