Yemek Fotoğraf Çekimi

Genelde bu hizmeti yemek tarifleri sitesine sahip olanlar kullansa da aslında daha fazla talep gören lokanta ve kafeler olmaktadır. Sizler kendi ellerinizle hazırlamış olduğunuz yemeklerin resimlerini çekmek istiyorsanız eğer hemen bizi arayın. Ellerinizle yapmış olduğunuz leziz yemekleri resimlendirecek ve her alanda bu resimleri kullanabileceksiniz. Yemek Fotoğraf Çekimi sayesin de matbaa alanında da kullanabileceğiniz görsellere sahip olabileceksiniz. Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile gelelim yemeklerinizi yerinde fotoğraf karesine alalım. Böylelikle de sizler bu resimleri ister menülerinizde, ister internet ortamında, isterseniz de matbaa alanında kullanabileceksiniz. El ilanı, afiş, broşür, OneWayVision gibi birçok alanda da bu fotoğrafları kullanabilecek ve müşterilerinize de yemeklerinizin en canlı görüntüsünü sunacaksınız.

Müşterilerimizin Yorumları

Sık Sorulan Sorular

Yemek fotoğraf çekimi fiyatları, çekim yapılacak ürün sayısına göre azalıp ya da artmaktadır. Net fiyat ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.
İletişim Kanallarımız : Teklif Al!  

Yemek fotoğraf çekimi yaparken kullanılan ekipmanlar :

1- Canon Marka Kamera
2- 50 mm Lens 

Ajans 7/24 reklam ajansı olarak şuan için herhangi bir kurs hizmetimiz yoktur. Ancak ilerleyen zamanlarda kurs ve eğitimlerimiz olması durumda web sitemizde duyuruda bulunarak sizler ile iletişime geçebiliriz.

Yemek fotoğrafçılığında çekimler bittikten sonra en çok Adobe Photoshop programı kullanılmaktadır. Photoshop pixel tabanlı çalıştığı için fotoğraf düzenleme için gayet uygun bir programdır.

Çekim yapılacak ürünün adetine göre süre değişmektedir. Genenlede 1 gün içinde fotoğraf çekimleri biter. 2 gün içerisinde de gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra gerekli formatlar ile teslim edilir.

Taşınması zor ya da pahalı ürünleriniz varsa İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakana profesyonel ekipmanlarımız ile işletmenize gelip ürünleriniz veya yemeklerinizin fotoğraflarını çekiyoruz. Sadece taşınması zor ya da pahalı ürün olmasına gerek duymadan her hangi bir ürün için isterseniz sizin işletmenizde de fotoğraf çekimleri yapabiliriz.

Yemek Fotoğraf Çekimi Hakkında

Yemek fotoğrafçılığı, belki de ürün fotoğraf çekimlerinde en iyi sonuçlara ulaştırılan alanlardan birisidir. Bir diğer tabiriyle de lezzetli fotoğraf kareleri bu alanda ortaya çıkmaktadır. Günümüzde e – ticaret sisteminin de günden güne gelişimini göz önünde bulundurduğumuzda, farklı bir tasarım ve ürün çekim düzeniyle sizlerin hem kendi cafe ve restoranlarınızda, hem de internet üzerinden tanıtımlarınızın sağlanmasını destekleyici bir iş ortaya çıkarabiliriz.

 

Yemek Fotoğrafçısı Neler Yapar?

Yemek fotoğrafçılığı sektörde her geçen gün önem kazanan ve bu önemin benimsenmesini de destekleyici bir işleyişle ilerleyen düzende. Bu düzenin sıkıntısız konumunu inceleyerek de ilerlemek adına size birçok farklı bilgi sunarak daha da hızlı bir sistemde ilerlememiz konusunda yardımcı oluyoruz. Ajansımız, her daim hazır kıta ve faaliyetlerinde de profesyonel fotoğraf çekimlerini aktararak verim sağlamaktadır. Bu da son dönemlerde pek çok firma tarafından tercih edilir bir konuma dönülmesini de desteklemektedir. Hem restoranlarda hem de otel ile kafelerdeki menünün yemeklerini olabildiğince estetik çekimlerle belgeleme konusunda başarılı adımlar atıyoruz. Bu adımlarımızı uygun fiyatlandırma seçenekleri, her zaman müşteri memnuniyeti odağında ilerleyiş ve sonucu kuvvetli seçenekler sunmaya özen gösteriyoruz. Çünkü temel amacımız mevcut işlemlerimizi ortaya koyarken, sadece iş odaklı değil en iyisini çıkarmaya odaklı bir yapı gerçekleştirmek. Bunu da sağladığımız için de piyasada her daim tercih edilebilir bir ajan moduna ulaşmaktayız.

Yemek Fotoğrafçılığında Işığın Önemi

Işık, bir fotoğraf çekiminde her zaman önemlidir zaten. Doğal ışığın yanı sıra söz konusu ürün ve yemek fotoğraflar olduğunda kurulacak olan prodüksiyon profesyonel olmalıdır ki, çıkarılacak olan sonuçlar da aynı detaycılıkla kendisini göstermiş olsun. Bu sebepten de bizler gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimlerimizde, ışık ve makinelerin kullanımını her daim özenli bir şekilde destekleriz. Çünkü burada önemli olan şey ürünün yansıtılması ve bu sistemde bir işleyişin ortaya çıkartılması. Bunu da mümkün mertebe özenli bir ilerleyiş eşliğinde sürdüreceğimiz için sıkıntı yaşamaksızın, sadece verimli bir işleyiş eşliğinde fotoğraf çekimlerinden sonuç elde ettirmeye yönelik ilerleriz. Bizler firma olarak çektiğimiz fotoğrafların her birisini hem dijital hem de baskı düzenine uyumlu olacak şekilde aktarmasını iyi biliriz. Bu tutumu istikrarlı bir şekilde sürdürdüğümüz için de etkili bir yapıya ulaşabilir, yemek fotoğrafçılığı konusunda ihtiyaç duyulan bu talebin karşılığını da sunduğumuz hizmetler sayesinde fazlasıyla alabilirsiniz. Sıkıntısız bir ilerleyiş, sonuç odaklı görseller ve ortaya çıkan kurgusal tasarımlar sayesinde yemek sunumlarının gerçekleştiği mekânlarda fotoğraf çekimlerimiz sayesinde çok daha geniş kapsamlı bir düzen elde edebilirsiniz. Bu düzene odaklanmanız için tek yapmanız gereken şey de bizimle iletişimde kalmanız olmalı. Her daim sistemli, etkin ve ne olursa olsun sonucu kalite sınırları kapsamında yön bulan bu sunumlarımız sayesinde, sanatsal anlamda da gerekli olan desteklere ulaşmış olacaksınız.

Fotoğraf Çekiminde Kaliteye Ulaşın

Yemek fotoğrafçılığında birçok detayı aşama aşama aktarmaya yönelik bir düzenleme kurmaktayız. Yani kaliteli bir fotoğrafçılık düzeni kuruyoruz. Çünkü günümüzde eline her akıllı telefon alan fotoğrafçı olduğu için, ekiplerimiz her kesime hitap edecek tarzda profesyonellikle sunumlarını gerçekleştirmekte. Bu da çekilen her karede başarılı bir düzeni yakalamanızı da desteklemiş olacak. Fotoğraf çekimleri detaycılıkla yön bulan ve bu işleyişi de aynı aşamayla sağlayan bir düzenlemeye ihtiyaç duyar. Firmamızda ki personel de bu düzenlemeye rahatlıkla erişiminiz için tüm gücüyle çalışmalarını sürdürüyor. Çekilen her fotoğraf karesi işlemeye hazır bir konumda oluyor ve tasarımlarla güçlü kalacak bir iş ortaya çıkıyor. Sertifikalı personellerimizin ortaya çıkardığı tasarımlar sayesinde de verimli bir çekim aşaması kuruyoruz. Bizim çektiğimiz tüm fotoğraflarımızın kaliteli olması konusunda ortaya çıkaracağımız işleyiş sayesinde hem fiyatlarımız, hem de hizmetimizden memnun kalmayı başaracaksınız.

Yemek Fotoğraf Çekimi Fiyatları Nasıl?

Yemek fotoğrafçılığı fiyatlandırması konusunda çeşitli seçeneklerimiz olacak. Ancak her kesimin bütçesine uyum sağlayarak ilerlediğimizi de bilmelisiniz. Yani ortaya çıkardığımız her işin niteliğine göre bir sınıflandırması da mevcut. Ancak buradaki dikkat edilmesi gerekilen şey zaten uygun bir fiyat seçkisiyle faal kalmayı başarabilmek. Yani kesinlikle sistemi yerinde bir işçilikle ilerleyebiliriz. Bu konuda da sizlere sunduğumuz detaycılık bir hayli memnun edici olacaktır. Uygun fiyat seçenekleri, taksit fırsatları ve ödeme kolaylıkları sayesinde

Bize Nasıl Ulaşırsınız?

 

İnternet sitemizdeki var olan iletişim kısmındaki bilgileri değerlendirerek bizlere ulaşımınızı rahatlıkla sürdürebilirsiniz. Gerçekten de 7/24 iletişime müsait personellerimiz, tamamen müşteri memnuniyetine dayalı anlayışımız ve sonuç odaklı bir sistemde ilerlettiğimiz her hizmet konusunda bizden bilgi alabilir, fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Dinamik bir ekiple ajans ve baskı konusunda mümkün oldukça iyi olmaya çaba gösteren bizlerle her zaman iletişimde kalabilirsiniz. Yemek fotoğraf çekimi konusunda tam hizmet ve birçok önemli hizmetlerin tamamını da pürüzsüz bir şekilde ajansımızın kaliteli çıkarımlarıyla değerlendirmeyi başarabilirsiniz.