Yemek Fotoğraf Çekimi

Genelde bu hizmeti yemek tarifleri sitesine sahip olanlar kullansa da aslında daha fazla talep gören lokanta ve kafeler olmaktadır. Sizler kendi ellerinizle hazırlamış olduğunuz yemeklerin resimlerini çekmek istiyorsanız eğer hemen bizi arayın. Ellerinizle yapmış olduğunuz leziz yemekleri resimlendirecek ve her alanda bu resimleri kullanabileceksiniz. Yemek Fotoğraf Çekimi sayesin de matbaa alanında da kullanabileceğiniz görsellere sahip olabileceksiniz. Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile gelelim yemeklerinizi yerinde fotoğraf karesine alalım. Böylelikle de sizler bu resimleri ister menülerinizde, ister internet ortamında, isterseniz de matbaa alanında kullanabileceksiniz. El ilanı, afiş, broşür, OneWayVision gibi birçok alanda da bu fotoğrafları kullanabilecek ve müşterilerinize de yemeklerinizin en canlı görüntüsünü sunacaksınız.

Sık Sorulan Sorular

Yemek fotoğraf çekimi fiyatları, çekim yapılacak ürün sayısına göre azalıp ya da artmaktadır. Net fiyat ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.
İletişim Kanallarımız : Teklif Al!  

Yemek fotoğraf çekimi yaparken kullanılan ekipmanlar :

1- Canon Marka Kamera
2- 50 mm Lens 

Ajans 7/24 reklam ajansı olarak şuan için herhangi bir kurs hizmetimiz yoktur. Ancak ilerleyen zamanlarda kurs ve eğitimlerimiz olması durumda web sitemizde duyuruda bulunarak sizler ile iletişime geçebiliriz.

Yemek fotoğrafçılığında çekimler bittikten sonra en çok Adobe Photoshop programı kullanılmaktadır. Photoshop pixel tabanlı çalıştığı için fotoğraf düzenleme için gayet uygun bir programdır.

Çekim yapılacak ürünün adetine göre süre değişmektedir. Genenlede 1 gün içinde fotoğraf çekimleri biter. 2 gün içerisinde de gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra gerekli formatlar ile teslim edilir.

Taşınması zor ya da pahalı ürünleriniz varsa İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakana profesyonel ekipmanlarımız ile işletmenize gelip ürünleriniz veya yemeklerinizin fotoğraflarını çekiyoruz. Sadece taşınması zor ya da pahalı ürün olmasına gerek duymadan her hangi bir ürün için isterseniz sizin işletmenizde de fotoğraf çekimleri yapabiliriz.