Kitap Kapağı Tasarımı

Yazarlar, kitap içeriğini profesyonel bir şekilde yapıp, kapak tasarımına geldiklerinde tıkanıyorlar. Bunu profesyonel bir şekilde yapamadıkları için de, bu alanda hizmet veren kitap kapağı tasarımcılarını aramaktadırlar. Türkiye’nin en büyük kitap kapakları tasarımı firması olarak roman, ders, biyografi, hikaye ve diğer tüm çeşitlere özel çalışmalar yapmaktayız.  Ajans 7/24 olarak, sizlere profesyonel kitap kapağı oluşturduğumuz için, tüm hizmetlerimizden kesintisiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Çünkü kitap tasarımları da, kitabın içeriği kadar önemlidir. Kitabınızın içeriği ne kadar profesyonel ise, kapağı da o derece profesyonel olmalıdır. Peki, profesyonel bir kitap kapağı tasarımı ne gibi faydalar sağlar? Firmamızdan kitap tasarımı fiyatları hakkında ücretsiz bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Firmamızda çalışan kitap tasarımcısı tarafından yaptığımız örnekleri sayfanın aşağısından inceleyebilirsiniz.

Müşterilerimizin Yorumları

Sık Sorulan Sorular

Kitabınıza özel fiyatlar için iletişime geçiniz. Aşağıdaki tablodan ücret listemizi inceleyebilirsiniz. 

Adobe, Corel ve İnDesign programları ile.

Kitap Kapağı Tasarımı Hakkında

Profesyonel Kitap Kapağı Tasarımı Faydaları

Yazarlar, bir kuş kadar özgürdürler ve bu nedenle özgür oldukları müddetçe çok daha profesyonel içerikleri çıkarabilirler. Ancak içeriğin kaliteli olması yetmez. Çünkü okuyucuların dikkatini çeken bir kapak tasarımının yapılması gerekir. Ajans7/24 olarak, sizlere kitap kapağı tasarımı hizmeti verirken, bu detaylara dikkat ediyor ve kitabınızın patlama yapması için kapağın aynı ölçüde dikkat çekici olmasına önem veriyoruz. Peki, profesyonel olarak gerçekleştirilen kitap tasarımının sağladığı faydalar nelerdir?

 • Profesyonel bir kitap tasarımı, karton bakımında kaliteli olur ve bu nedenle kitabı eline alan kişiler, kitaptan memnun kalır.
 • Kitap kapağının içeriği tanıtması ve ilgi çekici olması, kitabın tercih edilme ve beğenilme oranlarını artırır.
 • Kitap kapağı ile içerik arasında doğrudan ve sade bir bağın olması, kitabın satış oranlarını da artırır.
 • Kitap kapağı her zaman profesyonel programlar ile tasarlanmaz. Bazı durumlarda karakalem çalışmalar bile çok iyi sonuçlar verebilir.

Yukarıda bahsedilen unsurlar sebebi ile kitabınızın çok avantajlı hususları gün yüzüne çıkarabilir. Ajans7/24 olarak, sizlere en eğlenceli ve profesyonel kitap kapağı dizaynları yapmaktayız.

Kitap Kapağı Tasarımında Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Kapak tasarımı konusunda, belirli baskı ritüelleri dışında kesin kurallar bulunmaz. Çünkü kitap kapağı tasarımı hayal gücüne bırakılır. Ancak tamamen içerikten farklı olmaması gerekir. Bu nedenle, roman, ders ve okul kitaplarının kapağı tasarımı konusunda kendini kanıtlamış firmalardan hizmet almanız sizlere en çok faydayı oluşturacaktır. Peki, kitabınızın tasarımı konusunda nelere dikkat edilmesi gerekir?

 • Kitap kapağının içeriği yansıtması ve içeriği ilgi çekici bir şekilde okuyucuya anlatması gerekir.
 • Kitap tasarımı konusunda kâğıdının kaliteli olması gerekir.
 • Belirli bir program üzerinde yapılmamakla beraber, pek çok tasarım programından kitap kapağı tasarımı çıkarılabilir.
 • Genel itibari ile kitap kapağı dizaynı A5 boyutunda olmalıdır. Bu durum her kitapta farklılık gösterebilir.
 • Kapakta, kitabın çeşitli durumlarına göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle sayfa sayısı ve içerik gibi durumlar çok önemli olur.
 • Kitap kapağında yer alacak olan bilgilerin, sistemli bir şekilde kapağa yerleştirilmesi gerekir.
 • Kitapta vurgulanmak istenen düşünce, kapaktaki bilgilerin yerlerini etkileyebilir.
 • Kitap kapağında yaratıcılık isteyen ve kaliteli bir hizmete gerek duyan bir işlemdir.

Kitap Kapağı Tasarımı Hizmetimiz

Kitap kapağında özgürlük ile alakalı olması sebebi ile tasarımı yapan grafikerin bu alanda tecrübeli olması, kendine güvenmesi gerekir. Bunun yanında, roman kitap kapağı tasarımı ile kitabın satış oranları çok ama çok yüksek seviyelere çıkarılabilir. Bunun için Ajans7/24 olarak sizlere profesyonel hizmeti, belirli bir kalite çerçevesinde sunmaya devam ediyoruz. Peki, kitap kapağı tasarımımızı nasıl gerçekleştiriyoruz?

 • Kapak dizayn hizmetimizi alanında uzman grafikerlerimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz.
 • Kitap kapağı dizaynı ile ilgili sizlerden kapakta olması gereken tüm bilgileri alıyor ve daha sonra bu bilgiler ışığında, içeriğe uygun ve yaratıcı bir kitapların kapağı tasarımı yapıyoruz.
 • Roman kitaplarının kapağı tasarımlarını; Adobe, İnDesign ve Corel tasarım programları ile hayata geçirmekteyiz.
 • Sizler için tasarladığımız kitap kapaklarını, her türlü matbaa faaliyetinde kullanabilirsiniz.
 • Tasarımlarımızı, tasarımda istenilen durumlara göre 2 ila 3 gün içerisinde sizlere terslim ediyoruz.

Kitap Kapağı Tasarımı Fiyatları

Kitap kapakları profesyonel grafiker ekibimiz ile sizlere sunulmakta ve ekibimiz bu alanda tecrübeleri ile kendini kanıtlamış olmaktadırlar. Aynı zamanda, kitap kapağı tasarımı fiyatlarımız sizler için en uygun seviyede tutulur. Ajansımızdan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Peki, tasarım fiyatlarımızı hangi faktörler etkiler?

 • Kapağın tasarımının arkalı önlü olup olmadığı,
 • Grafiker ekibinin tasarım üzerinde harcadıkları emek,
 • Tasarımlara verilen revize sayıları,
 • İstenen ek talepler,
 • Tasarım hizmetinin aciliyeti, kitap kapağı dizayn fiyatlarını doğrudan etkiler.

Ajans7/24 olarak, sizlere bu hususta en uygun fiyatları sunuyoruz. Sizlerde roman kitap kapağı tasarımı hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımız veya iletişim bölümündeki form aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

KİTAP KAPAĞI TASARIM ÜCRET LİSTESİ
İŞADETFİYAT
KAPAK TASARIMI1 adet350 TL
ARKA ve ÖN KAPAK TASARIMI1 adet500 TL

İletişime geçiniz.