Menü Baskı

Restoran ve kafelerin en çok ihtiyaç duydukları Menü Baskı hizmeti artık tarafımızca en kaliteli şekilde sağlanmaktadır. Sizler müşterilerinize menüyü uzattığınız da iştah açıcı bir canlı renkler ve gerçeklik hissiyatını oluşturacak kaliteli baskılara sahip olabileceksiniz. Müşterileriniz seçimlerinde ki tereddüttü yok edecek ve ürünlerinizi en iyi şekilde yansıtabileceksiniz. Aynı zamanda da dilerseniz menünüz de yer alacak olan ürünlerin resimlerini bizzat ekibimiz tarafından gerçekleştirelim ve profesyonel bir görüntüye sahip olarak menünüz daha lüks bir görünümü oluşturursunuz. Sizler tüm bu hizmetlere ulaşmak için iletişim panelimizi ya da telefon numaramızı kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Müşterilerinize en iyi menü çizelgesini göstererek onların iştahını açacak ve daha canlı kaliteli bir baskıyı elde edeceksiniz.

Müşterilerimizin Yorumları

Menü Baskı Hakkında

Yüksek kalite ve son derece dayanıklı menü baskı seçeneklerimiz, firmanızın oldukça kaliteli bir imaja erişimini doğrudan desteklemektedir. Bu kapsamda bakıldığında da ekiplerimiz, menü baskı üretiminde tamamen müşteri odağında bir ilerleyiş benimsemektedir. Sektörün en nitelikli tasarımcıları ve baskıcıları bir araya geldiği bu çalışma ortaklığında, müşterilerin talepleri doğrultusunda şekillenecek birçok değişik baskı modelini de kısa süre içerisinde değerlendirilebilir konuma taşımaktayız. Ki bu işleyiş göz önünde tutulduğunda da uygun fiyatlar ve nitelikli bir hizmet alanını ortaya çıkaracağımız için mümkün mertebe en iyisine bizler sayesinde ulaşabileceğinizi kesinlikle unutmamalısınız. Bu konuda profesyonellik ve iletişimin gücünü müşterilerimize aktarma konusunda kesinlikle çekinmeyiz.

Menü Baskısı ve Çeşitleri

Menü baskı ve üretim aşamalarımızı biraz önce de belirttiğimiz gibi birçok farklı menü kabı seçeneğini aktarma konusunda profesyonel olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ki bu aşamalar dâhilinde de deri ve ahşap menü seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Her iki seçenekte de firmaların istekleri doğrultusunda ilerleyeceğimiz bir baskı – üretim düzenine sahibiz. Ki bu gerçekten de son dönemlerde taklitçiliğe sığınan ajansların aksine bizler sayesinde önemli bir imaj girişimine dönüşmektedir. Bu dönüşüm dâhilinde de sıkıntısız ve her kesimine hitap edecek fiyatlandırma politikaları eşliğinde güçlü bir menü tasarımımızı değerlendirmiş olacaksınız. Mevcut menü çeşitlerimiz şu şekilde sıralanabilir;

·        Vidalı menü kapları

·        İpli menü kapları

·        Düz menü kapları

·        Lazer tasarım menü kapları

·        İçten vidalı menü kapları

·        Her daim düzenli ve isteğe göre bir hizmet alanı açtığımız için kısa süre içerisinde ortaya çıkaracağımız menü kaplarından memnun kalacağınızdan şüphe duymayın. Bu konuda gerçekten de profesyonellikten taviz vermeden ilerleyen bir iş disiplinine sahibiz.

Ahşap Menü Baskısı Üretimi Nasıl Yapıyoruz?

Son dönemlerde cafe ve restoranlarda ahşap menü kaplarının şık bir detaya dönüştüğü söylenebilir. Ahşap her daim farklı bir hissi ortaya çıkarmaktadır ve bu sebepten dolayı da bizler baskı tasarımlarında birçok değişik ahşap menü tasarımını da ortaya koymaya özen göstermekteyiz. Bu sistem göz önüne alındığında da zaten detaycı, işlevsel açıdan problemsiz ve en önemlisi de size hitap edecek tarzda bir ahşap menü kabını ortaya çıkarmış olacağız. Ahşap, her daim dayanıklı ve hoş bir izlenimdedir. Bunu işletmenizde bir menü kabı olarak değerlendirmeniz ise, mevcut imajınızda daha etkili bir konum oluşturmanızı sağlayabilir. Bu konuda en kaliteli malzemeleri üretim alanımıza dâhil ederek ilerliyoruz.

Deri Menü Kabı Modellerimizin Üstün Kalitesi

Deri menü kabı üretimlerimizde de aynı sistem ve özeni sergileyerek ilerlediğimizi belirtmek isteriz. Derinin sahip olduğu ağırlık da her daim üretim alanında önemli sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu kapsamda da zaten deri menü kabı seçenekleri için de doğrudan fikirlerinize ihtiyaç duyacağız. İşletmenizi yansıtacak tarzda bir menü kabı üretimi gerçekleştirmenin yanı sıra, bu üretim düzenlerini de mümkün mertebe belirteceğimiz tarihe kadar sonuçlandırabiliriz. Deri kabının üzerine logo tasarımından tutup da, belirteceğiniz ölçü ve ebatların aktarımına kadar birçok önemli işlemi de mevcut baskı düzenlerimiz içerisinde rahatlıkla sağlayacağımızı bilmenizi isteriz. Derinin menü kabına dönüştürülmesinin yanı sıra kokma ya da erime gibi sorunlar oluşturacak kalitesiz malzeme kullanımı da kesinlikle olmamaktadır.

Menü Baskısının Fiyatları Ne Kadar?

Son zamanlarda sektörde bir hayli etkili hizmetler gerçekleştirmekte olan ajansımız, fiyatlandırma konusunda da müşterinin cüzdanına hitap edebilecek cazip paketlere sahip. Menü kabı fiyatları konusunda önceden bizimle iletişime geçip tam olarak nasıl bir tasarım istediğinizi belirtmeniz ile birlikte, her seçenek ve çeşide göre sunacağımız fiyatlarımız konusunda da iletişim kurabiliriz. Her kesime hitap edecek tarzda fiyatlarla ilerleyen ekiplerimiz, mevcut tasarım aşamalarımızı her daim en iyisini ortaya çıkarma konusunda özenli ilerlerler. Bunun için tek yapmanız gereken şey bir kez daha belirtecek olursak bizimle iletişime geçmeniz olacaktır.

Gerçekten de en iyisi menü tasarımlarını kusursuz bir şekilde aktarma konusunda sıkıntısız bir baskı tasarım ajansı olan bir firmayız. İşletmekte olduğunuz cafe ya da restoran tarzı mekânlarınızda, sizin hizmet politikanızı ve kalitenizi rahatlıkla yansıtabilecek tarzda bir menü kabı oluşumu için yardım etmiş olacağız. Bu konuda her daim firmamıza ulaşabilir, mevcut hizmet seçeneklerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz. Güvenilir ve sağlam baskıcılık hizmetleri için bir tık uzağınızdayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Menü üretimi hakkında sıkça sorulan soruları sizler için yanıtladık. Bizi arayarak sormak istediğiniz sorularınıza sorabilirsiniz. Firmamız tarafından ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

1- Menü baskı ücreti ne kadar?

Fiyatların menü modeli ve çeşitlerine göre değişmektedir. En uygun modelimiz 10 tl en pahalı modelimiz ise 100 tl ye kadar yükselmektedir.. 

 2- En az kaç adet menü bastırabiliyoruz ?

En az 5 adet üretim yapabiliyoruz. 

3- Menü baskı için neler gerekiyor ?

Baskıya uygun şekilde hazırlanmış grafik tasarım çalışması gerekmektedir. Grafik çalışmanız yoksa firmamızdan tasarım çalışması için destek alabilirsiniz. 

4- Menü baskıları kaç günde üretiliyor ?

En kısa sürede ürettiğimiz model 1 gün en uzun sürede ürettiğimiz model ise 5 gün içinde hazırlanmaktadır.

5- Kargo ile gönderiyor musunuz ?

Türkiye’nin her yerine hatta dünyanın her yerine anlaşmalı kargo ile gönderim yapmaktayız.

6- Baskıların renk kalitesi nasıl ?

Son teknoloji makinelerimiz sayesinde baskıdan çıkan menülerin net bir kaliteye sahiptir.
 

Diğer Hizmetlerimiz :

Menü Tasarım

Sosyal Medya Yönetimi

Google Reklam Çalışması