Menü Tasarım

Restoran ve kafelerin sıklıkla talepleri olan Menü Tasarım artık daha gerçekçi ve müşterilerinize görsel şölen yansıtacak tasarımlara sahiptir. Özellikle yemek resimli dizaynlar en çok tercih edilmektedir. Profesyonel grafikerlerimiz ile sizlere en kısa süre içerisinde kaliteli menü ihtiyacınızı karşılamaktayız. Müşterileriniz menü içerisinde ki ürünlerinize bakarken aynı zamanda da o ürünleri gerçeklik hissiyatını verecek görseller ile gözlemlemesini istiyorsanız eğer hemen bizi arayın. Çünkü tasarım içerisinde ki tüm ürünler tamamen 3D standartlarına göre olabildiğince en HD görüntü kalitesini oluşturması ve gerçekliği yansıtması adına tasarlanmaktadır. Baskı kalitesiyle birleşince de sizlere en ideal kaliteli bir menü tasarımı örneği ortaya çıkacaktır. Artık müşterileriniz ne istediğine daha iyi bir şekilde karar verecek ve menüden daha rahat seçimleri gerçekleştirecek. Firmamızdan ücretsiz şekilde menü tasarımı fiyatları listemizi öğrenebilirsiniz ayrıca fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimizin Yorumları

Menü tasarımları, restoran ve kafelerin talepleri doğrultusunda her geçen gün daha özgün bir hale dönüşmüştür. Özellikle de lüks ve daha verimli bir imaj oluşturmak adına hemen hemen tüm işletmeler kendilerine özgün bir menü olmasını ister. Bu da menü tasarım aşamalarının daha gelişmiş bir yapıda aktarımını ortaya çıkarmaktadır. Menü tasarımında dikkat ettiğimiz en önemli husus ise, menüyü inceleyen müşterinin aynı zamanda menü içerisinde bulunan ürünlerin gerçekçiliğini de hissedebilmesidir. Bu sebepten de sağlamış olduğumuz tasarım hizmetlerinde bu hissi olabildiğince detaylı bir şekilde aktarmaya özenle gayret etmekteyiz. Birçok farklı program üzerinden gerçekleştirdiğimiz tasarım hizmetlerimiz sayesinde de, ortaya çıkacak olan sonuçtan bir hayli memnun kalacağınızı bilmenizi isteriz. Özellikle de menü tasarım düzenlerinde ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu da doğrudan etkili olacak bir menü aktarımını ortaya çıkaracaktır. Müşteri taleplerini her zaman özenli bir şekilde göz önünde bulundurarak adımlarımızı attığımız için de, ortaya çıkacak olan sonuç sizi her daim memnun etmiş olacaktır.

Menü Tasarım Nasıl Yapılır?

Menü tasarımı profesyonellik isteyen bir işçilik gerektirir. Menü içinde bulunacak olan resimleri Adobe Photoshop ile şablon vektörel düzenleri de Adobe İllüstratör programlarını kullanır. Sayfa düzenlemelerini de İnDesing programıyla gerçekleştiririz. Ekiplerin düzenli bir şekilde sağlayacağı bu aşamaları sayesinde de zaten, ortaya çıkacak menü tasarım sonucunda kesinlikle memnun kalmış olacaksınız. Ki zaten müşterilerle bu tarz aşamalar esnasında sürekli iletişimi güçlü tutacağımız için de istediğiniz tarz bir menü yerleştirme tasarım düzenini rahatlıkla ortaya çıkarmış olacağız. Bu konuda ajansımız alternatif tasarım seçeneklerini müşterilerine aktararak ortaya en iyi tasarımı çıkarmaya yönelik çalışmalar sürdürmeye çaba göstermektedir.

Restoran & Cafe Menü Tasarımı

Pek çok restoran ve kafelerde de artık özgün menü tasarımlarına ulaşım mümkün. Menü tasarımında o restoranın tarzını yansıtıcı önemli dokunuşlar aktarmaktayız. Özellikle de logonun tasarım içerisinde doğru kullanımı bizim açımızdan en fazla önemsenen detay olmaktadır. Bu işleyiş sayesinde de kendi mekânınızı doğrudan yansıtacak bir menü tasarımı için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacak. Geri kalan kısmında da zaten verimli, sistemli ve en önemlisi de müşteri memnuniyeti odağında aktaracağımız her işlevsellik sayesinde, tamamen kaliteli ve detaycı bir menüye sahip olmanız konusunda özenli adımlar atacağız.

Deri Menü Tasarımı

Menü tasarımı seçeneklerimiz arasında da deri olanının tercihi fazlaca gerçekleşiyor. Deri menülerde özellikle içe basık bir şekilde logonun varlığı o menünün duruşuna bir ağırlık katmaktadır. Deri menü kabı tasarımlarında da zaten bizler bu ağırlığı fazla aktararak sıkıntısız ve en önemlisi de sorunsuz bir düzeni ortaya çıkartıyoruz. Yani vidalı, ipli, düz kapaklı birçok farklı deri menü seçeneğini önce tasarım sonrasında ise baskı düzenine aktararak ortaya nitelikli bir model çıkartıyor, bu sayede de oldukça kaliteli bir tasarım oluşumu kurabiliriz.

Ahşap Menü Tasarımı

Tasarımlarımız konusunda en fazla tercih edilen menü seçeneklerinden birisi de tabii ki ahşap olmaktadır. Bu menü de ahşap eşliğinde oluşturulan, gayet şık bir tasarımla destek alan bir yapıdadır. Tabii ki de müşteri talepleri doğrultusunda da tasarımın güçlü tutulacağı bir düzen kurulduğu için her açıdan başarılı bir menü düzeni kuracağız. Yani ahşap seçenekleri konusunda sıkıntısız bir ilerleyişimiz her daim mümkün. İster ahşap menü üzerine özel bir logo, isterseniz de farklı tasarımlarla baskı öncesi menünüzün gelişimini destekleyebiliriz. Bu sayede ortaya gayet başarılı bir menü tasarımı çıkarabiliriz.

Bütün bu seçeneklerimizin her birisi için de firma olarak bizimle daima iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Bu işleyiş konusunda da günün her anında bizimle iletişimde kalabilir. bu sayede de istediğiniz tarz bir menü tasarım düzenine ulaşabilirsiniz. Bu sebepten de tek yapmanız gereken şey bize ulaşmak ve ilgili hizmet talebinde bulunmak olmalı. Bu işlevselliği doğrudan yakalamanız açısından bizim profesyonel hizmetlerimiz de sizi bir hayli memnun etmiş olacaktır.

Nitelikli tasarım ve baskı hizmetleri, sertifikalara sahip personeller ve her daim müşteri memnuniyeti odağında şekillenecek hizmetlerimiz sayesinde nitelikli sonuçlara ulaşma olasılığını her zaman mümkün hale getireceğiz.

Bunun için iletişim kısmındaki bilgilerimiz üzerinden her daim bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

 Şirketinize özel hazırladığımız tasarımı elbetteki baskı ve matbaada hiçbir renk firesi vermeden kullanabileceksiniz. Tek yapmanız gereken size teslim ettiğimiz tasarım dosyasını matbaanıza verip çıkan baskı sonuçlarını beklemektir. Herhangi bir problemde şirketimiz Ajans 7/24 ile iletişime geçebilir ve hatta matbaanız ile iletişim kurdurabilir.  Eğer menü tasarımını bastıracak bir matbaanız yoksa baskı işlemini de en iyi şekilde biz hazırlayabiliriz. Baskı ürünlerinde Tüm Türkiye’ye hızlı kargomuz mevcuttur. 

Restoran, cafe veya işletmenize özel menü tasarım fiyatları seçtiğiniz ürünün kabına göre değişmektedir. Menü kabı fiyatlarımız 15 TL den başlamaktadır. Menü kabı iç sayfaların tasarımı 50₺ den hesaplanmaktadır.  Tek sayfa tasarım ücreti olan çalışmamızda sayfa sayısına göre fiyat değişmektedir. Şirketinize özel fiyat teklifi almak için web sitemizden telefon, whattsapp ya da teklif al butonunu kullanabilirsiniz. İletişime geçtikten hemen sonra size özel fiyat teklifi hazırlanıp iletilir.
Şirketinize özel fiyat için iletişime tıklayınız!

Hazırlayacağımız tasarımın içeriğine, sayfa sayısına ve boyutuna göre menü tasarımın hazırlanma süresi değişmektedir. Ortalama bir süre öğrenmek isterseniz en az 3 saat içinde tasarımınız baskıya uygun formatta hazırlanmış olur. Ancak menünün sayfa sayısı ve içeriğine göre hazırlanma süresi max 3 güne kadar uzamaktadır.  Detalı bilgi için bizim ile iletişime geçiniz.