Katalog Tasarım

Firmanızda ki tüm ürünleri ve oluşturmuş olduğunuz kampanyaları tek bir çatı altında toplayabileceğiniz en ideal baskı türü Katalog olmaktadır. Bu anlamda da sizlere kaliteli ve canlı renkler ile tasarlamış olduğumuz Katalog Tasarım sayesinde müşterilerinize daha kaliteli bir hizmeti sunacaksınız. Sizler katalog içerisinde hangi ürünler ve yazılar olacağına karar verin biz sizin için tasarlayalım. Uzman ekibimiz tarafından birçok programlar kullanılarak bu tasarım çalışmaları yapılmaktadır. Baskı kalitesi ile birleşince de sizlere ideal bir katalog oluşturulacak. Hemen bizlere sitemiz üzerinden ulaşın ve firmanız için ideal olan katalog tasarımını gerçekleştirelim. Artık sizler de müşterilerinize ürünlerinizi tanıtırken daha gerçekçi görseller ve özgün içerikler ile birlikte kampanyalarınızı göstermiş olacaksınız.

Sık Sorulan Sorular

Katalog tasarımı fiyatları sayfa sayısı ve içeriklerin hazırlanmasına göre değişmektedir. Tam fiyat almak için Ajans 724 ile iletişime geçiniz.

Hazırlayacağımız tasarım sadece matbaada değil, web sitenizde telefonunuzda ve sosyal medya hesaplarında kullanabileceğiniz formatlarda hazırlanıp size teslim edilir.

Tasarımın sayfa sayısına göre süre değişmektedir. En az 3 saat max 3 iş günü içerisinde tasarımı teslim edebilmekteyiz.

 

Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, İnDesign programları ile hazırlanmaktadır.