Anı ölümsüzleştirmek ve her seferinde daha fazla anıları yeniden canlandırmak adına albümler en ideal baskılar olmuştur. Özellikle de yeni evlenen çiftlerin dış çekim ve stüdyo çekimlerini kendilerine özel bir albüm içerisinde saklamaları bir sevgiliye verilecek en güzel hediyedir. Kişiye özel Albüm Tasarım sayesinde artık sizler de kendinize özgün bir albüm oluşturacak ve bu anlamda da anılarınızı her daim taze tutacaksınız. Albümler sadece çiftler ya da aileler içerisinde değil son günler de firmalar arasında da kullanılmaktadır. Personeller ile yapılan çalışmalar ve sosyal aktiviteleri de bu albümlere koyarak müşterilerine personellerine verilen değerleri de göstermektedirler. Böylelikle de sizler artık bu albüm tasarımlarını birçok alan da kullanabiliyor olacaksınız.

Albüm Tasarım Hakkında

Firmamız sizin en güzel fotoğraflarınızı ölümsüzleştiren albüm çalışması hakkında ücretsiz bilgi paylaşımı yapmaktadır. Albüm ile alakalı tüm sorularınızı makalemizi okuyarak yanıtlayabilir ya da bizimle iletişime geçerek ücretsiz danışabilirsiniz.

Düğün Albümü Tasarımı Nasıl Yapılır?

Bireyin en özel günü olan düğünde çekilen fotoğrafların photoshop programında düzenlenmesi bittikten sonra albüm çalışması başlatılır. Seçtiğiniz boyut üzerinden fotoğraflarınız şık bir kolaj şeklinde sayfalara dizilir. Düğün albümü tasarımı için ortalama her sayfaya 3 fotoğraf idealdir. 10 sayfa 20 yaprak olan albüm için 50 düğün fotoğrafı uygundur.

Bebek Albümü Tasarımı

Bebek albümleri çocuğunuz doğmadan önce başlamalıdır. Yani ilk önce doğum öncesi hamilelik fotoğrafları çekilir daha sonrasında bebek dünyaya geldikten sonra çekimler yapılır. Bebeğinizin cinsiyetine göre albüm tasarımınız hazırlanması gerekmektedir. Firmamız sizler için profesyonel bebek albümü tasarımı hazırlamaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Düğün, nişan ve bebek albümü tasarımları hakkında sıkça sorulan sorular

1- Albüm tasarım ücreti ne kadar?

Düğün, bebek ve nişan albümü tasarımı ücretleri 100 tl den başlayıp fiyatlarda değişkenlik göstermektedir.

2- Albüm tasarımını matbaa işlerinde kullanılabilir mi?

Düğün ve nişan fotoğraflarınıza özel hazırlanacak olan tasarım 300dpi CMYK olarak yapılmaktadır. Matbaada kalitede kesinlikle hiçbir bozukluk olmadan baskıya alabilırsiniz.

3- Albüm tasarımı kaç günde hazırlanır?

En az 1 gün en fazla 2 gün içerisinde çalışmanızı teslim edebiliriz.

4- Albüm tasarımı için kaç adet fotoğraf gerekli?

Bizden 10 sayfalık albüm isterseniz en az 20 fotoğraf gereklidir.

5- Albüm tasarımları hangi program ile hazırlanmakta?

Adobe Photoshop, Adobe İllustratör, InDesign programlarını kullanarak hazırlamaktayız.