DİJİTAL PAZARLAMA

İnternet sektörünün gelişimi ile birlikte artık Dijital Pazarlama alanında birçok yenilikler getirilmiş ve sizler de artık bu yenilikler sayesinde sadece bulunduğunuz bölgeye değil dünyanın her yerine tanıtımlarınızı yapabileceksiniz. Gerek kurumsal firmalar gerekse de Kobiler bu hizmetlerden yararlanabilmekte ve internet üzerinden sizler birçok platform da reklamınızı gerçekleştirebilmektesiniz.
Web sitenizin kurulumundan tutun sosyal medya ve arama motorların da yayınlanmasına kadar tüm çalışmalarınız da bizler sizlere destek vermekteyiz. Kalifiyeli ekibimiz ile birlikte Dijital platform da oldukça başarılıyız ve Seo çalışma alanları gibi birçok hizmetlerimiz de sizlere destek vermekteyiz. Hemen bizi arayın ve Dijital platform içerisinde sizler de yerinizi alarak firmanızı milyonlara duyurun.

Google Ads Reklamcılığı

Arama motorları içerisin de dev bir hale gelen Google her geçen gün kurumsal firmaların daha da fazla büyümesi ve milyonlara tanıtmak için yeni çalışma alanları geliştirmektedir. Bunlardan biriside Google Ads reklamcılığı olmuştur ve kullanım alanının iyi olması ile birlikte iliniz de ya da ilçeniz de sizi tanımayan hiçbir internet kullanıcısı kalmayacaktır.

Sosyal Medya Reklamları

Hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen sosyal medya siteleri gün de milyarlarca internet kullanıcıların mutlaka ziyaret edeceği bir platform olmuştur. Bu anlamda da sizler de artık bu platform içerisin de reklamlarınızı verebilecek ve sosyal medya reklamları sayesin de bir iş yeriniz olmasa dahi ürün satışlarınızı yapabileceksiniz. İnstagram, facebook gibi en popüler sosyal medya sitelerin de hemen sizler de yerinizi alın kazancınızı arttırın.

HEMEN BU HİZMETİN FİYATINI ÖĞREN

Gmail Reklamları

Milyarlarca kişinin kullanmış olduğu Gmail üzerinde artık sizler de reklamlarınızı verebilecek ve bu milyarlarca kişiye hitap edebileceksiniz. Bütçeniz doğrultusun da ve seçeceğiniz lokasyona göre Gmail reklamları alanın da bir başarıyı elde edebilirsiniz. İnsanlar maillerini okurken sizin reklamınızı görecek ve bu anlamda da sizlere yeni müşteri potansiyel oluşturulacaktır, kazancınızı bir kademe daha ilerleteceksiniz.

Youtube Reklamları

Fenomen olmak uğruna çılgınlıkların çoğaldı bu günler de youtube reklamları her zaman sizlere kazanç sağlayacaktır. Çünkü milyarlarca kişinin youtube gibi dev bir video platformuna girmesi sizleri de göreceği anlamını taşımaktadır. İster video önü reklam isterseniz de video altı reklamlarınızı oluşturarak daha fazla kitleye firmanızı tanıtmış olursunuz ve kazancınızı bir kademe daha arttırırsınız.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Dijital pazarlamanın faydası olur mu?

Google ve sosyal medya reklamları sayesinden çok etkili bir faydayı kısa sürede göreceksiniz.

Dijital platforma ilgi duyan herkes.

Hizmet verdiğiniz sektörün rekabet durumuna göre değişmektedir. Net reklam bütçesi öğrenmek için bizden ücretsiz analiz teklifi alabilirsiniz.

Web sitesi ve sosyal medya hesapları gereklidir. Eğer bunlara sahip değilseniz firmamızdan web tasarımı ve sosyal medya hesapları kurulum ücretleri için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.