Amerikan Servis Baskı

Lokanta ve kafelerin sıkça kullanmış olduğu servislik olarak bilinen Amerikan Servis Baskı hizmetimiz yer almaktadır. Masanıza sereceğiniz bu Amerikan servis sayesinde artık birçok ürünlerinizi de tıpkı bir menü misali gösterebileceksiniz. Aynı zamanda da firmalar dahi bu hizmetten yararlanarak anlaşmalı kafelere lokantalara reklam olması adına bu servisi vermektedir. Böylelikle de o kafeye ya da lokantaya gelen müşteriler bu reklamı yemeklerini yerken görebilmektedirler. Bu anlamda da sizler daha fazla kitleye hitap etmiş olacaksınız ve kazancınızı arttırabileceksiniz. En kaliteli baskıları ucuza alabileceksiniz, profesyonel grafikerlerimiz istemiş olduğunuz tasarımı üreterek sizlere hizmet vermektedir. Hemen bizi arayın ve kısa süre içerisinde tüm çalışma alanlarımızdan dilediğiniz hizmeti en kısa süre içerisinde alın. Türkiye’nin en güvenilir firması olan Ajans 724 sizlere tüm matbaa ve baskı ürünlerinde ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Firmamızın iletişim kanallarından bize ulaşarak bize danışabilirsiniz. Aynı zamanda fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Müşterilerimizin Yorumları

Sık Sorulan Sorular

Masaüstü amerikan servis baskı fiyatları adet ve seçtiğiniz kağıt çeşidine göre değişmektedir. Net fiyat bilginizi firmamız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Restoran ve cafeler de en çok tercih edilen amerikan servis ürününü en az 250 adet baskı yapmaktayız. Sipariş miktarınız arttıkça fiyatlarımız daha da indimli olmaktadır.

Tasarım çalışmasında Adobe programları ve Corel Draw kullanılmaktadır. 300 Dpi CMYK olarak baskıya uygun şekilde üretime başlatılır. İsteseniz sadece tasarım çalışması da yapmaktayız. Sizlere istediğiniz programda baskıya uygun tasarım çalışması yapıp mail adresinize dosyayı gönderebiliriz.

İşletmenizin logosu, telefon numarası, adres ve sosyal medya hesapları. Bunlar isteğe bağlıdır, olmak zorunda değildir ve aynı zamanda istemediğiniz taktirde olmasa olur. Sizlere tavsiyemiz logonuz, iletişim bilgileriniz ve sosyal medya hesaplarınız olmasıdır.

Üretim süreci 3 – 6 gündür. Siparişinizi miktarına göre üretim süresi değişmektedir.

Türkiye’nin her yerine kargo anlaşmamız vardır. Bölgelere göre kargo süresi değişmektedir. İstanbul için 1 gün diğer bölgeler için 2 gün ve daha fazla sürmektedir.