Dekupe

Türkiye’de çok yaygın olmasa dahi birçok firmaların en çok zorlandığı nokta resim temizleme olarak adlandırılan Dekupe işlemleri olmaktadır. Sizler artık ürünlerinizin fotoğraflarını çekerek sitenize uygun bir şekilde temizleme işlemlerini yapıyoruz ve size teslim ediyoruz. Arka fon seçiminden tutun birçok efektlere kadar sizlerin isteği doğrultusunda da resimlerinizi en iyi hale getiriyoruz. Özellikle de e-ticaret siteleri bu konuda büyük zorluklar çekmektedir ve binlerce ürün resimlerini tek tek temizlemekle uğraşmak yerine bizlere tek bir dosya içerisinde gönderin ve sizin üzerinizde ki bu yükü alalım. Sitenizin renklerine uygun bir şekilde resimleri hem temizliyoruz hem de isteğe bağlı efektler ekliyoruz. Dekupe alanında bizlerden hizmet alarak büyük bir zorluktan kurtulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Dekupe fiyatları yapılacak işleme göre değişiklik göstermektedir. Fotoğraf dekupe işlem ücreti 3₺ den başlayıp, 25₺ ye kadar çıkmaktadır. 

Firmanıza Özel Fİyat İçin Tekli Al!

Hazıladığımız fotoğraf dekupe çalışmalarını pdf, png ve jpg fotmatlarında yüksek çözünürlükte teslim etmekteyiz.

Yapılacak işlemin sayısı ve zorluğuna göre fiyat değişmektedir. En az 2 saat içinde en fazla 2 gün için en iyi şekilde teslim edebiliriz.

Dekupe işlemi genel olarak Adobe Photoshop programı ile yapılmaktadır. İşinde profesyonel olan grafik tasarım ekibim de genel olara Photoshop programını kullanmaktadır.