Fotoğraf Dekupe

Türkiye’de çok yaygın olmasa dahi birçok firmaların en çok zorlandığı nokta resim temizleme olarak adlandırılan  Fotoğraf Dekupe işlemleri olmaktadır. Sizler artık ürünlerinizin fotoğraflarını çekerek sitenize uygun bir şekilde temizleme işlemlerini yapıyoruz ve size teslim ediyoruz. Arka fon seçiminden tutun birçok efektlere kadar sizlerin isteği doğrultusunda da resimlerinizi en iyi hale getiriyoruz. Özellikle de e-ticaret siteleri bu konuda büyük zorluklar çekmektedir ve binlerce ürün resimlerini tek tek temizlemekle uğraşmak yerine bizlere tek bir dosya içerisinde gönderin ve sizin üzerinizde ki bu yükü alalım. Sitenizin renklerine uygun bir şekilde resimleri hem temizliyoruz hem de isteğe bağlı efektler ekliyoruz. Dekupe alanında bizlerden hizmet alarak büyük bir zorluktan kurtulabilirsiniz.

Müşterilerimizin Yorumları

Sık Sorulan Sorular

Dekupe fiyatları yapılacak işleme göre değişiklik göstermektedir. Fotoğraf dekupe işlem ücreti 3₺ den başlayıp, 25₺ ye kadar çıkmaktadır. 

Firmanıza Özel Fİyat İçin Tekli Al!

Hazıladığımız fotoğraf dekupe çalışmalarını pdf, png ve jpg fotmatlarında yüksek çözünürlükte teslim etmekteyiz.

Yapılacak işlemin sayısı ve zorluğuna göre fiyat değişmektedir. En az 2 saat içinde en fazla 2 gün için en iyi şekilde teslim edebiliriz.

Dekupe işlemi genel olarak Adobe Photoshop programı ile yapılmaktadır. İşinde profesyonel olan grafik tasarım ekibim de genel olara Photoshop programını kullanmaktadır.

Ürün Fotoğrafı Dekupe Hakkında

Fotoğrafçılık sektörünün en çok bilinen terimlerinden biri dekupedir. Dekupeyi hemen hemen hepimiz duyuyoruz, fotoğrafçılıkla alakalı olduğunu biliyoruz ancak, bu terimin tam olarak neyi ifade ettiğini bilmiyoruz. Fotoğrafçılıkta sıkça kullanılan bir terim olmasına karşın, aynı zamanda dekupe yapmak şeklinde bir fiilde oluşmuş durumdadır. Bu çerçevede bakıldığında ise dekupe; fotoğrafta bulunan ana objenin, profesyonel bir şekilde arka plandan ayrılma işlemidir. Peki, dekupe neden bu kadar önemlidir? Ne gibi faydaları vardır? Sizlere bahsetmeye çalışalım.

Dekupenin Sağladığı Avantajlar

Fotoğraflardan ana objenin ayrılmasını sağlama gibi bir özelliği bulunduğu için, dekupe işlemini talep eden pek çok kişi bulunmaktadır. Özellikle ürün fotoğrafı dekupe, arka plandan ana objenin sorunsuz bir şekilde ayrılması olduğundan dolayı, bu işlem çok basit değildir. Çünkü işleme detaylı bir şekilde bakıldığında, çok ama çok ince bir işçilik gerektirdiğini fark ederiz. Peki, dekupe ne gibi avantajlar sağlar?

·       Arka planının kötü olduğu fotoğraflarda, ana objenin profesyonel bir şekilde arkada plandan ayrılması sağlanır.

·       Dekupe ile yapılan ana objeyi ayırma işlemleri, orijinal fotoğraftan daha kaliteli sonuçlar verebilir.

·       Tam size uygun olan bir fotoğrafın, daha kaliteli hale getirilmesi sağlanabilir.

Yukarıda belirtilen avantajları sağladığı için, dekupenin kullanım oranları her geçen gün artmaktadır. Ajans7/24 olarak sizlere profesyonel dekupe hizmeti vererek, hizmetimizden memnun kalmanızı hedefliyoruz.

Dekupe Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Dekupe hizmeti, işine hâkim olan grafikerler tarafından yapılması gerekir. Çünkü kesinlikle sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Burada önemli olan, fotoğrafın profesyonel bir şekilde ayrılması olduğu için, çok ince elenip sık dokunması gerekir. Peki, genel çerçevede bakıldığında, dekupe hizmetinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

·       Profesyonel bir şekilde dekupe işleminin yapılması gerekir. Çünkü ana objenin, arka plandan ayrıldığının anlaşılmaması, dekupenin en önemli gereğidir.

·       Fotoğraf dekupe hizmetleri çok ucuz veya çok yüksek fiyatlı bir hizmet değildir. Bu nedenle dekupe hizmeti alınırken, hizmet alınacak firmanın tecrübesi çok büyüktür.

·       Doğru bir teknik üzerinde, doğru bir açı tutturularak dekupe hizmetinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu durum dikkate alınmazsa, dekupe edilmiş fotoğraftan alınacak fayda en aza inecektir.

·       Baskı işlemlerinde kullanımının sağlanması veya başka bir alanda kullanılması gereken fotoğraflar, en ince detayına kadar bakılarak dekupe edilmelidir.

Ajans7/24 olarak, sizlere ürün fotoğrafı dekupe işlemlerinde yardım etmek isteriz. Bu nedenle, dekupe hizmetlerimizde, ince işçiliği kendimize görev edinerek, en kaliteli dekupe işlemini sizlere ulaştırıyoruz.

Dekupe Yapma Hizmetimiz

Fotoğrafların düzenlenmesi, dekupelerinin yapılması ve daha pek çok işlem, titiz bir işçiliğe ihtiyaç duyar. Alanında uzman ve tasarım programlarına hâkim grafik ekibimiz ile birlikte, bu hususta sizlere en kaliteli hizmeti ulaştırmayı kendimize hedef edindik. Ajans7/24 olarak, dekupe taleplerinizi en kısa süre içerisinde gerçekleştiriyor ve dekupe hizmetlerimizi aşağıdaki gibi sizlere sunuyoruz.

·       Sizlerden gelen dekupe taleplerinde, fotoğrafın kalitesinin ölçümünü sağladıktan sonra, kısa süre içerisinde dekupe işlemlerine geçiyoruz.

·       Dekupe yapılmasını istediğiniz fotoğrafın, en profesyonel tasarım programları ve profesyonel grafikerlerimiz ile dekupesini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

·       Dekupe hizmetimiz, en kısa süre içerisinde sizlere teslim edilmekte olup, herhangi bir aksaklık kesinlikle söz konusu olmaz.

·       Dekupe işlemi uyguladığımız fotoğrafları her alanda kullanabilir ve herhangi bir çözünürlük sorunu yaşamazsınız.

·       Dekupe hizmetlerimizi, son teknolojinin getirdiği tasarım programları sizlere sunuyoruz.

Dekupe Hizmeti Fiyatları

Dekupe hizmetleri ile ürünlerinize harika görünümler kazandırabilirsiniz. Çünkü Ajans7/24 olarak sizlere verdiğimiz dekupe hizmeti ile harika ürün fotoğrafları elde etmenizi sağlıyoruz. Bu ürün fotoğraflarının her şekilde düzenlemesini de yapmaktayız. Peki, dekupe hizmetimizin fiyatlarını hangi unsurlar etkiler? Sizlere bundan bahsedelim.

·       Dekupe yapılacak olan fotoğrafın boyutu ve çözünürlük durumu,

·       Fotoğrafa uygulanacak olan dekupe hizmetinin ne kadar sürdüğü ve grafiker ekibimizin dekupe hizmetine harcadığı zaman,

·       Dekupe işlemi sonucunda verilen revize sayısı,

·       Dekupe hizmetinin aciliyeti, fiyatları etkileyen en önemli unsurlar arasında yer almaktadır.

 

Ajans 7/24 olarak sizlere profesyonel dekupe hizmetini en donanımlı grafiker ekibimiz ile sunuyoruz. Sunduğumuz bu hizmette garanti verdiğimiz için de, herhangi bir problem ile karşılaşmazsınız. Ayrıca, ürün fotoğrafı dekupe hizmetimiz hakkında referanslarımız oldukça fazla olduğu için, pek çok kişi ve kuruma dekupe hizmeti vermeye devam ediyoruz. Sizlerde verdiğimiz bu hizmet hakkında bilgi almak ve bizlere ulaşmak isterseniz, irtibat numaralarımızı veya iletişim bölümündeki formumuzu doldurabilirsiniz. Firmamıza sizlerin şirketi için ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Web sitemizin iletişim kanallarından bize ulaşarak ücretsiz danışabilir ve paketlerimiz hakkında fiyat tekli alabilirsiniz.