LOGO TASARIM

Firmanızın adeta kimliği olacak olan logo tasarımlarının her zaman sizleri bir kademe daha ön plana götürmektedir. Bu anlamda da artık sizler de logo tasarım işlemleriniz de kaliteyi yakalayabilecek ve sizler için özel olarak hazırlayacağımız logolar sayesin de müşterilerinizin her zaman aklında kalacaksınız. Görsel medya alanında ki en önemli faktör, firmanızın logosunun tasarımı gördüğü anda sizin firmanızın olduğunu akılda bırakmaktır. Tüm sektörler ile ilgili profesyonel logo çalışmalarımız beğenme garantilidir. Hayalinizdeki dizaynın bir tık ötesi kalitesinde hazırladığımız logo tasarımlarının örneklerini sayfamızın aşağısından inceleyebilirsiniz. Ajans 724 olarak Türkiye’nin en güvenilir logo tasarımı firması olmaktan gurur duyuyoruz.  Web sitemizden diğer şirketlere yaptığımız logo tasarımlarımızı inceledikten sonra ücretsiz fiyat teklifi alınız.

Müşterilerimizin Yorumları

Logo Tasarım Hakkında

Logolar, firmaların kimliklerini yansıtır ve profesyonel ölçekte, firmaya uygun olarak tasarlanması gerekir. Çünkü kullanılacak olan logolar, firmaların tüm pazarlama faaliyetlerinde kullanılır ve bu nedenle, hataya kesinlikle yer vermez. Logo tasarım hizmeti almak istediğiniz firma da bu çerçevede tasarım programlarına hâkim olması gerekir. Bu şekilde hem logo tasarımları konusunda firmanızın kimliği yansıtılmış olur, hem de tasarım ile müşterilerinizin akıllarında kalmış olursunuz. Ajans 7/24 olarak, talep ettiğiniz logoyu, talep ettiğiniz renk, desen ve uygun içeriklerle en kısa sürede sizlere sunuyoruz.

Logo Tasarımı Neden Önemlidir?

Günümüzde artık pazarlama faaliyetlerinin önemi her geçen gün artmakta ve bu artış, firmaların farklı alanlara yönelmesine sebep olmaktadır. Bu alanların başında ise, logo tasarım hizmeti gelir. Peki, logo tasarım hizmetinin önemi nedir? Firmaya ne kadar? Sizlere bundan bahsedelim.

·       Logo, kimliğiniz ve kendinizi yansıtma biçiminizdir.

·       Logo ile müşterilerinizin akıllarından kalabilirsiniz.

·       Tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinizde logonuzu kullanarak, sektör deneyiminizi vurgulayabilirsiniz.

·       Bardak, poşet veya küçük kâğıtlara basılan logolar, müşterilerinizin daima kullanımında olacağı için, onların daima gözlerinin önünde olacaktır.

·       Logonuzun deseni, rengi ve içeriği ile kendinizi ifade edebilirsiniz.

·       Logo ile kurumsal kimliğinizi çevreye yansıtabilirsiniz.

·       Sizi yansıtan bir logo ile rakiplerinizden farklılaşabilirsiniz.

·       Çalışma alanınıza uygun bir logo ile hedef pazardaki kitleye kendinizi daha kolay kanıtlama şansına sahip olursunuz.

·       Yüzlerce kelime ile anlatabileceğiniz bir hizmeti, sizi yansıtan tek bir logo ile hedef kitleye ulaştırabilirsiniz.

Logo Tasarımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Logo, firmanın kimliğini yansıtan önemli bir tasarım olduğundan dolayı, hatalı bir tasarım, hedef kitledeki bilinirliğinizi kaybettirebilir. Bu nedenle, Ajans 7/24 olarak sizlere uzman grafik tasarım ekibimiz ile birlikte, sizi yansıtan, taleplerinize uygun, her alanda kullanabileceğiniz logo tasarım hizmetini veriyoruz. Peki, logo tasarımında nelere dikkat edilmelidir?

·       Logo tasarımı yüzünüz olduğundan dolayı, kurumsal renginiz logonuzun içerisinde bulunması gerekir.

·       Kendinizi tanıtabileceğiniz bir sloganınız varsa, sloganınızı logonuz sayesinde müşterilerinizin dilinde pelesenk haline getirebilirsiniz.

·       Logonuz için markanızı en iyi şekilde tanıtan bir isim bulmalısınız.

·       Logonuz hangi kitleye hitap ediyor ise, ona yönelik tasarım yaptırmalısınız.

Deneyimli ve talepleri iyi irdeleyen ekibimiz ile birlikte, Ajans 7/24 olarak sizlere logo tasarım hizmeti veriyoruz. Yukarıda bahsettiğimiz unsurlara dikkat ederek, bizlere gerekli olan bilgileri verdiğinizde, kısa süre içerisinde logo tasarımınızı hayata geçirmekteyiz.

Logo Tasarımı Hizmetimizin Detayları

Logo tasarımı alanında, kendini kanıtlamış ekibimiz ve kullandığımız en işlevli tasarım programları ile sizlerin memnuniyeti üzerinde çalışmalar yapmaktayız. Bu nedenle, logo tasarımı hizmetimizin tüm detayları sizlerle paylaşılarak, bu detaylardan haberdar olmanız sağlanıyor. Ayrıca hizmetimizden dilediğiniz zaman faydalanabileceğiniz için, bizlere telefon numaralarımızdan ve iletişim bölümündeki formumuzdan ulaşabilirsiniz. Peki, logo tasarım hizmetimiz nasıl işlemektedir?

·       Logo tasarımları için bizlere firmanız hakkında gerekli olan bilgileri vermeniz ile tasarım hizmetimizi başlatıyoruz.

·       Tasarım hizmetimizi; Adobe Photoshop, İnDesign, Corel ve Adobe İllustratör ile gerçekleştiriyor ve sizleri hayalinizdeki logoya kavuşturuyoruz.

·       Verdiğimiz hızlı ve profesyonel tüm logo hizmetlerimiz 1 ila 3 gün içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır.

·       Gerçekleştirmek istediğiniz matbaa, pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinizde logoyu istediğiniz çözünürlükte kullanabilir, herhangi bir bozulma yaşanmadan logonuzu müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

En iyi, hızlı ve taleplerinize uygun logo tasarım hizmeti için tek adres, Ajans 7/24. Çünkü alanında uzman ekibimiz ve profesyonel uygulamalarımız ile sizlere logo tasarım hizmeti veriyoruz. Bizlere ulaştığınız andan itibaren konu ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Logo Tasarımı Hizmeti Fiyatları Nelerdir?

Firmanız için bir yüz arıyorsanız, bunun için almanız gereken hizmet, logo tasarım hizmetidir. Çünkü bu şekilde kendinizi kolay bir şekilde yansıtabilir ve ayrıca müşterilerinizin akıllarında kalabilirsiniz. Peki, logo tasarım hizmetinin fiyatları neye göre değişir?

·       Logo üzerinde çalışılan sürenin uzunluğu ve verilen emek,

·       Logo için istenen revize sayısı,

·       Talep edilen logo üzerinde kaç ekip arkadaşımızın çalıştığı,

·       Talep edilen logonun özel ayrıntıları, logo hizmetinin fiyatını değiştiren unsurlar arasında yer alır.

Firmanızın yüzünü tasarlayarak, logo tasarım hizmetinden talep ettiğiniz faydayı almanız bizler için önemlidir. Bu nedenle Ajans 7/24 olarak, verdiğimiz logo tasarımı hizmetlerimizde, sizlere en uygun fiyatlı hizmeti vermek için çaba sar etmekteyiz. Ancak her ne olursa olsun, bu hizmet ücretsiz yapılacak bir hizmet değildir. Ücretsiz hizmetin kalitesi de o çerçevede olur. Ajans 7/24 olarak bizlere ulaşarak, gerekli olan bilgileri almak isterseniz, telefon numaralarımızı arayarak veya iletişim bölümündeki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. 

 

LOGO TASARIM FİYATLARI
İŞADETFİYAT
STANDART
LOGO TASARIM
1 seçenek 2 revize250TL
KURUMSAL
LOGO TASARIM
3 farklı grafiker
 3 seçenek hazırlar.
3  defa revize 
600TL
ÖZEL
LOGO TASARIM
3 farklı grafiker
 3 seçenek hazırlar.
sınırsız revize

750TL

Sıkça Sorulan Sorular

Logo tasarımı hakkında sıkça sorulan soruları sizler için yanıtlıyoruz. Sormak istediğiniz tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz. Firmamızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

1- Proje dosyası matbaa baskı işlerinde kullanılabilir mi ?

Hazırladığımız Logo çalışmasını tüm baskı ve matbaa işlerinde istediğiniz boyutta çözünürlükte hiçbir bozukluk olmadan net şekilde bastırabilirsiniz. 1000 metre çarpı 1000 metre ölçüde bile baskı yaptırsanız kesinlikle çözünürlük Hd ve net olur. Proje dosyasını size 300 dpi CMYK olarak ayrıca hazırlıyoruz.

2- Hazırlanma süreci kaç gündür ?

Geniş personel kadrosu sayesinde hazırlanma süresi 1-3 gündür. En hızlı ve profesyonel çalışmalar sadece Ajans 7/24 ‘te.

3- Kullandığınız programlar nelerdir ?

Firmanıza özel hazırlanan logo çalışması profesyonel olması için sadece tek program ile yapılmaz. Biz logo tasarımını Adobe İllustratör, Adobe Photoshop, Corel ve İnDesign programlarını kullanarak ortada muhteşem bir tasarım çıkartıyoruz.

4- Neler Gerekiyor ? 

Markanızın ismi, firmanız hakkında bilgi, kullanmamızı istediğiniz renkler, kurguladığınız ya da beğendiğiniz tasarım ( varsa )