Biz Müşterilerimizi Memnun Etmenin Ötesinde Onları Hayran Bırakmak İçin Çalışıyoruz.

Müşteri Yorumlarımız:

Lokantamızın sosyal medya danışmanlığı ve Google reklam yönetimi sayesinde çok verimli sonuçlar aldık. Bu sektörde en tecrübeli firmalardan biri.  

Ahmet Civelek
Kuzina Pide İşletmecisi

Beylerbeyi Sakine Hanım köşkünde yeni açtığımız restoranımıza yapılan sosyal medya çalışması ile çok etkili sonuçlar aldık. Ajans 7/24 ve Fırat beye teşekkürler.

Hasan Konan
Hasbahçe Restaurant Müdürü

Polygold markası ürünlerimizin fotoğraf çekimini, ambalaj ve katalog tasarımı çalışmamızı yürütmekte olan Ajans 7/24 firmasına özellik Fırat beye teşekkür ederim.

Ömer Keskin
Polygolg Firma Sahibi

Yapılan Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımından çok memnun kaldık. İlgi ve alaka çok iyi.

Oğuzhan Güneş
İşletme Sahibi

Şirketimizin tüm dijital pazarlama ve tasarım işlerini en başarılı şekilde yürüten Ajans724 ekibine teşekkürlerimizi sunarız.

Aydın Akpınar
Yönetici

Şirketimizin tüm grafik tasarım ve matbaa işlerini Ajans 7/24 verdik. Çalışmaya başladığımızdan beri kalitede ve hizmette her zaman en iyisini yaptıkları için teşekkür ederim.

Ahmet Subaşı
Yönetici

İş yerimizin sosyal medya hesaplarının danışmanlığı ve yönetimini yapmakta olan Ajans7/24 e başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

Mehmet Ezerli
İşyeri Sahibi

C-Life ürünlerimizin ambalaj tasarımını ve fotoğraf çekimini yaptırdık. Çalışmaları gerçekten çok beğendik. Tavsiye ederim, uzun yıllar beraber çalışma dileği ile. Teşekkürler Ajans 7/24

Şeyda Çoşkun
C Life Firma Sahibi