Matbaa & Baskı

1639 yılında Osmanlı imparatorluğu tarafından İbrahim Müteferrika ile getirilen matbaa günümüz de halen en iyi reklamcılık sektörünü oluşturmaktadır. Sizler matbaa hizmetimizden yararlanarak birçok reklam modüllerini oluşturabilecek ve daha fazla müşteri kitlesine hitap edebileceksiniz. Matbaa alanında yapacağımız baskı ve tasarım çalışmaları ile birlikte bölgeniz de yüzbinlerce kişiye hitap edeceksiniz. Böylelikle de işleriniz de ki artışı sağlayabilecek ve aynı zamanda da kurumsal kimliğinizi de en iyi şekilde oluşturmuş olabileceksiniz. Bu anlamda da sizlere ideal bir kazanç kapısı oluşturulacak ve firmanızı daha fazla kitleye ulaştırmış olacaksınız. Kartvizit tasarımlarından tutun afiş tasarımları, broşür tasarım ve baskılarına kadar birçok matbaa hizmetlerini sizlere en kaliteli şekilde sunmaktayız.

Kartvizit Baskı

   Kartvizit baskı ihtiyaçlarınız da sizlere yardımcı olmaktayız, çünkü kartvizit bir işyerinin kimliğidir ve olmazsa olmazlardan birisidir. Sizler iletişim bilgilerinizi ve adresinizi yansıtabileceğiniz bir kimliği elde edecek özellikle de yeni tanıştığınız müşteri potansiyeli oluşturacak olan alanlar da bu kartvizitinizi vererek kaliteli bir iş ahlakınızı da Kartvizit Baskı sayesin de ön plana sunmuş olacaksınız.

HEMEN BU HİZMETİN FİYATINI ÖĞREN

Broşür Baskı

   Broşür baskı ile sizler bölgeniz de birçok kitleye hitap edebilecek ve onlara özellikle de yeni açılan bir iş yerinizi ya da kampanyanızı duyurabilirsiniz. Bölgeniz de bu broşürleri dağıtarak daha fazla müşteri potansiyelini oluşturabilecek ve bu anlamda da kar marjını en üst seviyelere getireceksiniz. Genel de kampanyalarınızı tanıtmak için bölgeniz de ki kitleye duyurma konusun da en ideal sonuç olmaktadır.

Menü Baskı

   Lokantaların sıkça kullanmış olduğu menüler de hem grafik hazırlığı hem de menü baskı alanların da sizlere yardımcı olmaktayız. Böylelikle de iştah açıcı görseller sayesinde müşterileriniz eline menüyü aldığın da hedeflemiş olduğu yiyecek ve içecek dışında da siparişler verecektir. Bir müşteriniz sadece çay içmek için kafenize geldiyse bu menüyü gördüğün de mutlaka yanında atıştıracak bir şeyler daha söyler ve böylelikle de satış potansiyelinizi arttırmış olursunuz.

Afiş Baskı

Afiş baskı alanında yapmış olduğumuz çalışmalar da ebat ne olursa olsun aynı kaliteyi sizlere sunmaktayız. Çünkü son teknolojiye sahip olan ekipmanlarımız ve işinin ehli grafikerlerimiz ile birlikte bu hizmeti sunuyoruz. Genel de billboard çalışma alanların da kullanılan bu afişleri bölgeniz de daha büyük bir görüntüyü sağlayarak tanıtımı gerçekleştireceksiniz.

El İlanı

   El ilanı baskı oldukça hayatımız da büyük bir önem taşımaktadır, çünkü bölgenizde ki müşteri potansiyelini oluşturmak adına yapılan en iyi reklam alternatifidir ve bu reklam sayesin de sizler de artık ürünlerinizi, kampanyalarınızı daha iyi bir şekilde tanıtabileceksiniz. Sizlere yapmış olduğumuz bu kaliteli el ilanlarını dilerseniz de dağıtım alanında da destek vermekte ve bu konuda da üzerinizde ki yükü hafifletmekteyiz.

Amerikan Servis Baskı

Amerikan servis baskı lokanta ve cafeler de bulunan bir altlık olarak bilinmektedir ve genel de bu servis altlığın da farklı firmaların da reklamlarına yer verilmektedir. Böylelikle de sizler hem ürünlerinizi bu servis de gösterebilecek hem de bu alanlara farklı reklamlar da alarak daha fazla kazanç potansiyelini oluşturmuş olacaksınız.

Magnet Baskı

   Neredeyse bütün esnaflarımız artık Magnet kullanımı yaygınlaştırdı ve genel de lokanta, kafe, tüpçü, kasap, sucu gibi birçok iş kollarında sıkça tercih edilmektedir. Magnet baskı hizmetimiz ile sizlere en iyi görünümü sunacak canlı renk skalasını oluşturacak magnetler üretmekteyiz. Kalıcı bir reklam çalışmasıdır ve insanların en çok sevdiği reklam ürünlerinden birisidir.