Sosyal Medya Yönetimi

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya markaları her geçen gün yenilikler getirmektedir. Markanızı tanıtmanın en ucuz ve en etkili kanallarından biri olan sosyal medya hesaplarını sadece büyük firmalar değil küçük işetmeler de kullanmaktadır. Bu durum hem fenomen olma yolunda, hem firmanızı tanıtma hem de ürünlerinizi satışa çıkarmak adınadır. Sizler daha fazla takipçiye ulaşmak ve daha fazla kitlenin tanınmasını istiyorsanız, sitemizin içerisinden iletişime geçin ve sosyal medya yönetimi alanında en kısa süre içerisinde sizi tanıtalım. İsteğinize göre birçok sosyal medya çalışmaları yer almaktadır, bu çalışmalar sadece reklam çalışması değil aynı zamanda da takipçi arttırmak adına da gerçekleşmektedir.

Müşterilerimizin Yorumları

Sosyal Medya Yönetimi Paketleri ve Fiyatlarımız

Ajansımız tarafından yaptığımız sosyal medya paketlerimizi ve fiyatlarımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.  Garantili sosyal medya danışmanlık hizmetimizi 1 hafta ücretsiz deneme kampanyamızı kaçırmayın. Ajansımıza sosyal medya hesaplarınız ile ilgili her zaman ücretsiz danışabilir sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Başlangıç Sosyal Paket

 • Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarının yönetimi
 • Haftalık 3 adet post ve story paylaşımı.
 • Profesyonel tasarımlı görsel ve video içerik hazırlama.
 • Aylık 499 TL. 

Pro Sosyal Paket

 • Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarının yönetimi.
 • Haftalık 3 adet post ve story paylaşımı.
 • Profesyonel tasarımlı görsel ve video içerik hazırlama.
 • Post paylaşımlarında hashtag ve içerik yazma.
 • Çekiliş, kampanya oluşturma ve yönetme.
 • Instagram keşfette üstte çıkartma çalışması.
 • Organik takipçi arttırma.
 • Etkili sponsorlu reklam yönetimi.
 • Gelen soru ve mesajlara hızlı yanıt.
 • Aylık detaylı rapor.
 • 1 hafta ücretsiz deneme.

Aylık 999 TL.

Pro Ekstra Paket

 • Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube  hesaplarının yönetimi.
 • Haftalık 5 adet post ve story paylaşımı.
 • Profesyonel tasarımlı görsel ve video içerik hazırlama.
 • Post paylaşımlarında hashtag ve içerik yazma.
 • Çekiliş, kampanya oluşturma ve yönetme.
 • Instagram keşfette üstte çıkartma çalışması.
 • Organik takipçi arttırma.
 • Etkili sponsorlu reklam yönetimi.
 • Gelen soru ve mesajlara hızlı yanıt.
 • En az 20 bin takipçisi olan blogger ve fenomenlerin hesaplarında tanıtım paylaşımları.
 • Aylık detaylı rapor.
 • 1 hafta ücretsiz deneme.

Aylık 1.499 TL.  

Sosyal medya hesaplarınız için ajansımıza ücretsiz danışabilirsiniz. Ayrıca firmanıza özel çözümler için bizimle iletişime geçiniz.

Sertifikalarımız

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Hizmeti Hakkında

Sosyal medya hesaplarını yönetmek ve başarılı olmalarını sağlamak kolay gibi gözükür ancak hiç kolay değildir. Zaten bu düşünce ile yola çıkan insanlar genellikle kısa sürede emeklerinin karşılığını alamaz ve sosyal medyanın avantajlarından yeterince faydalanamaz. Özellikle kurumsal hesaplar için sosyal medya yönetimi ekstra olarak önem arz etmektedir. Çünkü bir nevi sosyal medya hesapları onların kurumsal kimlikleri olmaktadır. Sosyal medya yönetimi ile ilgili bilinmesi gereken son derece önemli konular vardır. İlk olarak kesinlikle hafife alınmamalı ve ciddiyeti kavranmalıdır. Sosyal medya hesaplarının markaları ve kişileri parlatabildiği gibi söndürebildiği ihtimali de gözden kaçırılmamalıdır.

Peki, sosyal medya yönetimi ve danışmanlı nasıl olmalı ve olanakları sayesinde nasıl parlayan kişi ve kurumlar arasına girilmelidir? Öncelikle her işte olduğu gibi sosyal medyada yapılacak en akıllıca hareket işi bilene danışmaktır. Yani bu konuda hizmet veren profesyonel kişilerden destek almanız sizin için oldukça avantajlı bir durum olacaktır. Mesela bizler bu konuda size son derece etkili hizmet verebileceğimizi ve kurumsal veya bireysel hesabınızı son derece mükemmel bir biçimde yöneteceğimizi garanti edebilmekteyiz. Bu konuda bizlere gönül rahatlığı ile güvenebilir ve sosyal medya hesaplarınızın başarılı bir biçimde yönetilmesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Kapsamına Giren Konular

Sosyal medya denildiğinde aklınıza gelen tüm platformlar sosyal medya yönetimi kapsamına girmektedir. İnstagram, Facebook, Twitter, Youtube başta olmak üzere daha saymayı unuttuğumuz tüm platformların yönetimi ile ilgili olarak hizmet alınabilmektedir. Bu hesaplara ilişkin olarak yapılacak tüm paylaşımların kontrolü, hangi sıklıkla neler paylaşılması gerektiği, hangi konulardan bahsedilip nelerin ön plana çıkarılacağı ve gelen yorumlara nasıl cevap verileceğine kadar her şeyi bu konuda profesyonel olarak destek aldığınız kişiler yani bizler düzenlemekteyiz. Kurumsal kimliğinize en uygun biçimde yönetilecek olan hesabınız da her şeyin yolunda gitmesi ve insanların sizi en iyi şekilde anlaması için çeşitli çalışmalar yapmaktayız. Böylece kendinizi iyi yansıtabilme ve insanların dikkatini çekebilme olanağına sahip olabilmektesiniz.

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Sosyal medya yönetimi hizmetinden hem bireysel hem de kurumsal hesaplar yararlanabilmektedir. Ancak son yıllar da bu durum işletmeler ve markalar için çok daha önemli bir hale geldiğinden dolayı öncelikle kurumsal sosyal medya hesaplarının nasıl yönetilmesi gerektiğinden bahsetmek istiyoruz. Öncelikle kurumsal sosyal medya hesaplarının yönetimi şu şekilde gerçekleştirilmekte ve bazı önemli noktalara dikkat edilmektedir.

·        İnsanlar özellikle biz millet olarak her zaman samimi ve daha içten karşılamaları daha pozitif karşılarız. Bu sebeple sosyal medya hesabınızın olabildiğince samimi ve içten olması gerekir.

·        Zaman zaman yapılacak olan bazı kampanyalar insanların dikkatini çeker ve sizlerin onları önemsediğiniz izlemini verir. Ayrıca bu yolla daha fazla kitleye ulaşmanız da mümkün olur.

·        Sosyal medyada insanların en olumsuz yaklaştığı konu genellikle gündem ve siyaset ile ilgili marka ve firmaların taraflı davranması ve buna ilişkin paylaşımlarda bulunmasıdır. Bundan kesinlikle kaçının ayrıştırıcı değil birleştirici bir tavır takının.

·        Doğal olmanız son derece önemlidir. Takipçi ve beğeni satın alma gibi yollara başvurulması kesinlikle insanlar tarafından olumsuz karşılanmaktadır.

Başarıya Giden Yolda Sosyal Medyanın Etkileri

Yaptığınız iş veya sunduğunuz hizmet her ne olursa olsun ve ne kadar iyi olursanız olun insanlara ulaşamadıktan sonra bunun bir önemi kalmaz. Zaten koskoca reklam sektörü bu amaç uğruna ayakta durabilmektedir. Herkes yaptığı iş ne olursa olsun hep daha fazla insana ulaşmayı amaçlar. İşte günümüzde işletmelerin bu konuda oldukça önemli bir avantajı vardır. Bizler bu avantaja kısaca sosyal medya ismini vermekteyiz. Eskiden insanların reklam stratejilerini ve yöntemlerini düşünün. O kadar orijinal ve gerçekten üzerinde emek verilmiş projeler bile bugün sosyal medyanın sahip olduğu tanıtım gücüne ulaşamamıştır. Sosyal medya etki alanı çok geniş ve insanlar üzerinde ciddi tesirleri bulunan bir güç haline gelmiştir. İşin en önemli yanı o güç ile zirvede olmakta en dipte olmakta mümkün hale gelmiştir. Hepimiz kuşkusuz zirvede olmayı hayal ediyoruzdur. Eğer bunu istiyorsanız bu konuda bizlere güvenmeli ve sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı konusunda profesyonel destek almalısınız. Zirveye ulaşmak ancak elindeki kaynakları doğru ve etkili bir biçimde kullanmak ile mümkündür. İşte biz sizlere tam olarak bunu vaat ediyoruz.