Kartvizit Tasarımı

Firmanıza özel kartvizit tasarımlarına ihtiyacınız varsa en doğru yer Ajans724. Kurumsal kimliğinizi yansıtacak harika kartvizit tasarımları hazırlayabilir hatta bu tasarımları bastırıp kargo ile kapınıza gönderebiliriz.

Müşterilerimizin Yorumları

Kartvizit Tasarımı Hakkında

İşletmeler, kendini müşterilerine veya misafirlerine daima hatırlatmak için en kolay tanıtım aracı olarak kartvizitleri kullanır. Çünkü kartvizitler hem maliyeti düşük, hem de kolay taşınabilir bir özelliğe sahip olduğundan dolayı, kişiler kartvizitleri saklarlar. Saklanan kartvizitlere de ihtiyaç duyulduğunda, firmalar hizmet vermeye başlarlar. Ajans7/24 olarak, sizlere profesyonel kartvizit tasarımı hizmeti vererek, işletmenizin kimliğini yaratmanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca, Ajans7/24 olarak, tasarımlarımız hem çeşitli, hem de uygun fiyatlıdır.

Kartvizit Tasarımının Önemi

Kartvizit her daim bir iletişim aracı olma özelliğini taşıdığı için, işletmenin kimliği arasında yer alır. Bunun yanında, pazarlama ve tanıtım aşamaları arasında en az maliyetli ve etkili olma özelliğini taşımaktadır. Kartvizit tasarımı hizmetimize de bu nedenle önem verdiğimiz için, işletmenize en uygun kartvizit tasarımı, grafiker ekibimiz ile birlikte en kaliteli şekilde hazırlanmaktadır. Peki, kartvizit tasarımının önemi nedir?

 • Kartvizit tasarımınız profesyonel bir şekilde yapılırsa, işletmenizi en iyi yansıtacak olan tanıtım ürününe sahip olursunuz.
 • Kartvizit üzerinde logo ve iletişim bilgileri olduğu için, müşteri veya misafirleriniz işletmenizi daima hatırlayacak ve aynı zamanda hatırladıkları için sizlerden hizmet veya ürün alacaklardır.
 • İyi bir kartvizit tasarımı ile işletmenizin kimliğini müşteri ve misafirlerinize yansıtabilirsiniz.
 • Marka imajınız için son derece büyük bir öneme sahiptir.

Yukarıda bahsedilen faydalar sebebi ile kartvizit tasarımının profesyonel hizmet veren firmalara yaptırılması gerekir. Çünkü işletme kimliğiniz hafife alınacak kadar arka planda olmamalı. Bu nedenle Ajans7/24 olarak, sizlere profesyonel kartvizit tasarımını, işletmenize en uygun olacak şekilde yapıyoruz.

Kartvizit Tasarımında Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

İşletmeye değer yaratacak tasarımlar arasında kartvizit tasarımı bulunduğu için, işletmenin bu hususta en iyi kartvizite sahip olması gerekir. Bazı kartvizitler, yazı ve logodan ibaret olmayıp, şekil olarak da tasarlandığı için, ilginç pazarlama faaliyetleri arasında yer alabilir. Peki, kartvizit tasarımı hizmetinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

 • Kartvizit tasarımının işletmeyi tanıtması ve işletmenin kimliğini yansıtması gerekir. Çünkü kartvizit tasarımı işletmenin imzası olma özelliğine sahiptir.
 • İşletmenin hizmet ağına ve hedef kitlesine uygun bir tasarımın yapılması önemlidir.
 • Kartvizit tasarımlarında, kullanılan kâğıdın cinsi önemli olduğu için, kaliteden sakınılmaması gerekir. Çünkü basım yapıldığında uzun bir süre kullanılacaktır.
 • Kartvizitlerin işletmenin ürün ve hizmetlerini, hedef kitleye açık bir şekilde dile getirmesi gerekir.
 • Aynı zamanda dikkat çekici bir yapısı olmalı, bu şekilde müşteri ve misafirler kartvizitleri atmadan, saklamalıdır.

Bir kartvizit tasarımında yukarıda bahsedilen unsurlara kartvizit tasarımcılarının dikkat etmesi, bu unsurları kartvizit tasarım hizmet alacak kişilerinde bilmesi gerekir. Ajans7/24 olarak sizlere profesyonel bir kartvizit tasarımı hizmetini ulaştırıyor, alacağınız tasarım hizmetinden memnun olacağınızın garantisini veriyoruz.

Kartvizit Tasarımı Hizmetimiz

Alanında uzman grafiker ekibimiz ve kullandığımız profesyonel tasarım programlarımız ile sizleri memnun edecek kartvizit tasarımlarına imza atıyoruz. Tasarladığımız kartvizitlerde, kaliteyi ön planda tuttuğumuz için, tüm kartvizit tasarım hizmetlerinde, sizlere en uygun fiyatın garantisini de vermekteyiz. Peki, sizler için kartvizit tasarımlarını nasıl gerçekleştiriyoruz?

 • Kartvizitin üzerinde bulunması gereken işletme ve ürün bilgilerini sizlerden alıyoruz.
 • Daha sonra, kısa süre içerisinde kartvizit tasarımlarını yapıp, sizler için kargo ile adresinize gönderiyoruz. Ayrıca, baskı işlemlerini de gerçekleştirip, kargo ile gönderme hizmetimiz de bulunmaktadır.
 • Kartvizit tasarım hizmetimizi, profesyonel tasarım programları ile gerçekleştirmekteyiz.
 • Tasarladığımız tüm kartvizitler, her türlü matbaa işleminde kullanılabilir ve çözünürlük konusunda herhangi bir sorunla karşılaşılmaz.
 • Aynı zamanda gerçekleştirdiğimiz tasarım hizmetlerimizi, alanında uzman grafiker ekibimiz ile sizlere sunuyoruz.

Kartvizit Tasarımı Fiyatları

Kartvizit tasarımları hususunda sizlere profesyonel hizmeti vermek için, tasarımlarımızı ilişkin bilgileri hizmetimizden önce sizlere veriyoruz. Daha sonra Ajans7/24 olarak, profesyonel kartvizit tasarım hizmetini, en uygun fiyatlara yapmaktayız. Peki, kartvizit tasarım hizmetinin fiyatlarını hangi detaylar etkiler?

 • Kartvizit tasarımının tek yön ye da çift yön olup olmadığı,
 • Özel kesim ve kabartmalı kartvizit tasarımının talep edilip, edilmediği,
 • Tasarımın aciliyeti,
 • Tasarım üzerinde çalışan grafiker ekibimizin emeği,
 • Kartvizit için istenen revize sayısı, tasarımların fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlar arasında yer almaktadır.

Ajans7/24 olarak siz değerli müşterilerimiz için profesyonel tasarım hizmetini en uygun fiyatlara gerçekleştiriyoruz. Sizlerde verdiğimiz kartvizit tasarım hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan veya iletişim bölümündeki formdan ulaşabilirsiniz. Çünkü kartvizit tasarım hizmetinde en güvenilir firmalardan biri Ajans7/24’tür.

 

KARTVİZİT TASARIM ÜCRET LİSTESİ
İŞADETFİYAT
TEK YÖN KARTVİZİT TASARIMI1 adet75TL
ÇİFT YÖN KARTVİZİT TASARIMI1 adet125TL
ÖZEL KESİM ve KABARTMALI 
KARTVİZİT TASARIM
1 adet150TL

Firmanıza özel fiyat teklifi için bizimle iletişime geçiniz.