Afiş Tasarım

Reklam alanlarınızım daha güçlü ve daha büyük bir görsellik ile tanıtmak adına Afiş Tasarım sizlere ideal bir ölçü olacaktır. Özellikle de billboardlar için kullanılan afişler kentin birçok noktasında insanlar tarafından görülmektedir ve bu anlamda da sizlere ideal bir reklamı da oluşturmaktadır. En kaliteli tasarımlara sahip olmanız bu görsel reklamı daha iyi hale getirecektir. Bu yüzden de sizlere afiş tasarımı alanında üstün hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önde gelmektedir ve sizlerin daha kaliteli bir şekilde baskılarınızı oluşturmanız adına tasarım çalışmaların da hizmet vermekteyiz. Matbaa sektöründe ki en önemli kural her zaman tasarımların müşterilere hitap edebilmesini sağlamaktır bu yüzden de uzman grafikerlerimiz ile sizlere hizmet etmekteyiz.

Müşterilerimizin Yorumları

Sık Sorulan Sorular

Sizler için hazırlanan çalışma dosyası ile herhangi bir matbaacı çok kolay bir şekilde kalitede hiçbir bozukluk olmadan basabilir.

Dikkat çekici tasarım çalışmamız en az 2 saat en fazla 2 gün içerisinde size teslim edilir.

Adobe ve diğer tasarım programları 

Afişte olmasını istediğiniz yazı ve bilgiler.

Logonuz

İletişim ve adres bilgileri.

 

Afiş Tasarımı Hakkında Detaylı Bilgi

İşletme yöneticileri, işletmelerinin ömrünü uzatmak ve daha fazla hedef kitleye hitap etmek isterler. Bunun için pek çok farklı yöntem vardır ve bu yöntemler genel itibari ile pazarlama faaliyetleri arasında girer. Daha geniş kitleye hitap etme açısından bakıldığında ise, en önemlisi afiş tasarımıdır. Afiş tasarımı hizmetini, profesyonel grafiker ekiplerimiz ile sizlere ulaştırdığımız için, herhangi bir problem olmadan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizde kullandığımız tasarım programları da, kalitemizin en önemli göstergesidir.

Afiş Tasarım Hizmetinin Önemi

Genel itibari ile billboardlarda ve daha pek çok alanda sergilenen afişler, hedef kitledeki kişilerin ilgisini çekmesi gerekir. Hali hazırda ilgi çekmeyen ve hedef kitleye hitap etmeyen afişler, boş kâğıt parçalarından farksız olacaktır. Ajans7/24 olarak, sizlere profesyonel ekibimiz ile birlikte, en kapsamlı ve yerinde afiş tasarımı hizmeti verdiğimiz için, bu hususta pek çok fayda sağlayacaksınız. Aynı çerçevede, afiş tasarımlarının getirdiği avantajlardan ve öneminden sizlere bahsedelim.

 • Afiş tasarımlarının hangi odakta olacağının belirlenmesi önemlidir. Burada önemli olan, afişin bilgi veya görsel içerikli olacağıdır.
 • Hedef kitledeki misafir veya müşterilerin afişten kendilerine değer çıkarması gerekir. Bu nedenle afişler dolu dolu olmak yerine, daha sade ve anlaşılır olması gerekir.
 • Afişlerde işletme bilgileri ve logosu bulunacağından dolayı, işletmenin kurumsal yapısı, afişte yansıtılması gerekir.
 • Afiş tasarımı farklı olmalı ve rakip işletmelerden, işletmeyi ayırmalıdır.
 • Kurumsal renk tüm pazarlama faaliyetleri için önemli olduğundan dolayı, afişte kurumsal rengin kullanım şekli önemlidir.

Afiş Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşletmelerin en önemli pazarlama faaliyetlerinden olan afişler, işletmenin hedef kitlesindeki müşterilere, hizmetlerin tanıtılmasıdır. Bunun için afiş tasarım hizmetimiz kapsamında sizlere işletmenizi yansıtacak afiş tasarımlarını sunuyoruz. Peki, afiş tasarım hizmetinde nelere dikkat edilmelidir?

 • Hedef kitlenin ilgisini çekecek olan tasarımların yapılması gerekir. Bunun için de kurumsal renk kullanımı çok önemlidir.
 • Fazla detay, afişi yoracak, bu durumda da hedef kitle afişi detaylı bir şekilde incelemekten kaçınacaklardır. Yani afişlerde az söz ve çok anlam ilişkisi olmalıdır.
 • Yazı fontları, görsel açıdan zayıf olan afişler için önemlidir. Bu nedenle afişlerde yazı fontunun anlaşılır ve bir o kadarda ilgi çekici olması gerekir.
 • Afiş tasarımı karmakarışık olmaması gerekir. Bu nedenle öncelikli olarak tasarımın anlatacağı konu bir sıraya konulmalıdır.
 • Görseller, kelimelerin anlatamadığı şeyleri anlatma özelliğine sahiptirler. İyi bir görsel kullanımı ile afiş çok daha başarılı olabilir.

Ajans7/24 olarak, afiş tasarımlarımızda yukarıdaki detayları uyguluyoruz. Sizlerden aldığımız bilgiler ışığında, hizmetlerimizi alanında uzman grafikerlerimizle yerine getirmek en temel amacımız.

Afiş Tasarımı Hizmetimiz

Afiş tasarımı yapılırken, önemli olan işletmenin hizmetlerini yansıtmaktır ve bunun için Ajans7/24 olarak çalışmalarımızı geniş bir çerçevede sürdürüyoruz. Adobe ve diğer pek çok tasarım programları ile sizlere en profesyonel afiş tasarım hizmeti sunmak, temel amacımızdır. Kentin birçok noktasında görünen afişler olabileceği için, bu hizmeti profesyonel tasarım firmaların almanız önemli olur. Şimdi sizlere afiş tasarım hizmetimizden bahsetmeye çalışalım.

 • Öncelikli olarak afiş tasarımları için talep edilen işletmeye ait veya diğer konulardaki bilgileri bizlere iletmelisiniz.
 • Sonrasında, afişinizde olacak bilgileri sizlerden alarak, anında tasarım hizmetimize başlarız. Tasarım hizmetimizde önceliği ise, hızlı teslim ve kaliteli hizmet detayları üzerinde tutuyoruz.
 • Profesyonel tasarım programları ile tasarımlarınızı her alanda geçerli olacak şekilde tasarlıyoruz. Bunun sonucunda, kalitesi yüksek tasarımları her türlü matbaa faaliyetinde kullanabilirsiniz.
 • Afiş tasarım hizmeti durumuna göre teslimat 2 saat ila 2 gün içerisinde teslim edilir.

Afiş Tasarımı Fiyatlarımız

Afiş tasarım hizmetimizde profesyonel tasarımlar yapmak en önemli amacımızdır. Bu neticede sizleri memnun ederek, işimizi ahlaki prensipler çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda afiş tasarımı fiyatları hizmetlerimizde uygun fiyatlı hizmet veriyoruz. Fiyatlarımıza etki eden unsurlar ise aşağıdaki gibidir:

 • Afiş tasarımının ölçüleri ve tasarımda istenen bilgilerin durumu,
 • Tasarımlara grafiker ekibimizin ne kadar süre uğraştığı ve ortaya koyduğu emekleri,
 • Tasarımda istenen revize sayıları,
 • Kaç grafiker arkadaşımızın bu tasarım üzerinde çalıştığı gibi unsurlar, fiyatları etkileyen en önemli değerlendirmeler arasında yer almaktadır.

Müşteri ve misafirlere hitap eden profesyonel tasarımlarımız ile sizlere en iyi hizmetleri ulaştırmayı hedefliyoruz. Bunun için, daha detaylı bilgi almak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ve iletişim bölümümüzdeki formumuzdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

AFİŞ TASARIM ÜCRETLERİ LİSTESİ
İŞADETFİYAT
KÜÇÜK AFİŞ 1 sayfa100TL
ORTA BOY (100cm Kadar)1 sayfa250TL
BÜYÜK BOY (100cm ve Yukarısı)1 adet350TL