Web Sitesi Tasarımı Fiyatları 2021

h1>Web Sitesi Tasarımı Fiyatları 2021

Teknolojinin gelişim göstermesi ve dijital çağın yaygınlık kazanmasıyla birlikte hayatımıza giren web siteleri birçok anlamda ihtiyaçlarımızı gidermek için hizmet sunmaktadır. Web tasarım hizmetleri tam da bu noktada devreye girer! Peki web sitesi tasarımı fiyatları 2021 de nasıl şekillenecek? İşte Ayrınlar!

Kurumsal web tasarımı fiyatları 1000 TL – 10. 000 TL olarak özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Basit ve standart özellikleri sahip web sitesi 1000 TL kurulabiliyorken aynı alt yapıya sahip daha çok özellikli web sitesi 10.000 TL yapılmaktadır. Alışverişten bilgi edinmeye, araştırmadan ödev hazırlamaya kadar birçok alanda işlem yapma imkânı sunan bu platformların reklamcılık sektöründe de oldukça geniş bir yer vardır. Birçok marka mevcut web siteleri sayesinde akılda kalıcılığı ve ihtiyaca yönelik tasarımı gerçekleştirmekte ve işlem sayesinde avantaj sağlamaktadır.

Web tasarım hizmetlerinin profesyonel olarak sunan firmamız aracılığı ile sizler de sahibi olduğunuz web sitenizin kusursuz bir görünüme ve işlevsel bir donanıma sahip olmasına olanak tanıyabilirsiniz. Bu noktada sizlere uygun fiyatlı hizmet sunmaktayız. Sahip olduğumuz üstün hizmet kalitesi ile web tasarım işlemlerinizde sizlerin görüş ve önerilerine önem veriyor ve bu doğrultuda bir hizmet sunuyoruz.

Web Tasarım Hizmetleri Nasıl Gerçekleşir?

Web tasarımlarının gerçekleştirilmesi belli bir işlem sıralaması ile gerçekleşmektedir. Bu sıralamada başı düzen işlemi gelmektedir. Düzen işlemi ile web sitenizdeki kategori ve uygulamaların belli bir düzen çerçevesinde olmalıdır. Giriş yapan kullanıcıların aradıklarını kısa sürede bulmaları bu basamağın öncelikli amaçlarından biridir. Ardından web sitenizde hâkim olmasını istediğiniz rengi belirtmeniz gerekmektedir.

Web Sitesi Tasarımı Fiyatları 2021 

Kullanacağınız grafikler, logo, tercih edeceğiniz fotoğraflar da web sitenizin görünümünde doğrudan etkili olacak ve sizleri bir adım öne taşıyacaktır. Tüm bu estetik işlemlerinin içeriğinize ve hizmet amacınıza uygun olarak profesyonel bir şekilde bir araya getirilmesini sağlayan Web tasarım firmamız ile irtibat kurabilir ve detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Web Sitesi Tasarımı Fiyatları 2021 Avantajları

Firmamız tarafından sağlanan profesyonel web tasarım hizmetleri ile sitenizin akılda kalıcılığını artırabilir ve markanızı ileri taşıyabilirsiniz. Alışveriş ya da herhangi bir işlem için web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara sorunsuz bir deneyim yaşatabilir ve istenilen işlemi kısa sürede gerçekleştirebilme imkânı sunabilirsiniz. Aranan içeriğin kısa sürede bulunmasına ve tüm işlemler gerçekleştirilirken herhangi bir problemle karşılaşma ihtimalini en aza indirebilirsiniz.

Web tasarım hizmetimizden kusursuz olarak faydalanmak istiyorsanız öncelikle web sitenizi amacını ve neye hizmet edeceğini belirlemeniz gerekmektedir. Bu noktada istekleriniz, görüşleriniz ve önerileriniz doğrultusunda web tasarımınız gerçekleştirmekte ve kusursuz bir şekilde tarafınıza iletilmektedir. Firmamızın uygun fiyata yüksek fiyat performansından faydalanmak istiyorsanız iletişim araçlarımızdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Email
Print

4 yanıt

 1. Sağlık sektöründe hizmet veriyoruz. Kurumsal Web tasarımına ihtiyacımız var. Web sitenizdeki teknik özellikleri ve paket fiyatlarını öğrenebilir miyim?

  1. Yakup bey merhabalar, bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere web sitelerimizin özelliklerinden, modüllerinden ve entegrasyonlarından bahsedeceğim.

   1- Whatsapp, Canlı Destek ve Telefon İle Hızlı İletişim Modülü

   2- Resim, Video ve Yazı Ekleme Özellikleri

   3- Google’da Aramalarda Üste Çıkartan SEO Eklentisi

   4- Web Site Dil Seçenekleri (İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Çince, İspanyolca)

   5- Virüs, Spam ve Saldırılara Karşı Tüm Güvenlik Sistemi Eklentileri ve SSL Sertfikası

   6- Kolay Kullanılabilir Yönetim Paneli

   7- Tüm Cihazlarda (mobil, tablet, bilgisayar) Uyumlu Responsive Tasarımı

   8- Sosyal Medya Hesaplarınızın Entagrasyonu (İnstagram, Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin ve dahası)

   9- Kurumsal Mail Adresleri (…@websiteisimi.com)

   10- Hakkımızda, İletişim, Ürünlerimiz, Hizmetlerimiz, Tedavilerimiz, Fiyat Teklifi Al, Randevu Al, Müşteri / Hasta Yorumlarımız, Ekibimiz, Projelerimiz, Bizden Haberler Blog sayfaları

   11- Hızlı Açılan Sayfalar (Yüksek PageSpeed Puanı)

   12- Online QR Kod Katalog Modülü

   13- 2 Ay Ücretsiz Teknik Destek ve Yönetim Paneli Kullandırma Eğitimi

   1 yıllık domain ve hosting hediyedir.

   Bu şekilde bir web site paketimiz var. Fiyat teklifini sistemde görüntülediğim mail adresine çalışma süreci ile birlikte ilettim. Sormak istediğiniz sorularınız için İletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 2. Merhaba, inşaat ve gayrimenkul firmamıza web sitesi tasarimi fiyat teklifi almak istiyorum. Web sitesi fiyatlari ile ilgili dönüslerinizi bekliyorum.

  1. Barış bey merhabalar bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. İnşaat gayrimenkul firmalarına yönelik web sitelerimizde yeni nesil modüllerimiz ve yeni nesil özellikler bulunmakta. Web tasarımı çalışıma süreci ve fiyat teklifinin detaylarını sistemde görüntülediğim mail adresinize ilettik. Sormak istediğiniz sorularınız için iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article