Web Sitesi İçin Banner Kapağı Tasarımı

Web siteleri için banner hazırlama işlemi profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Ajans 7/24 olarak bizler web sitesi için banner kapağı tasarımı yapıyor ve sizlere sunuyoruz. Anında kullanabileceğiniz hazır banner sunuyor veya tamamen size özel yeni tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Bannerların etkili olması ve işlevini yerine getirebilmesi için etkileyici tasarımlara sahip olması gerekir. Banner kişilerin kendilerinin de hazırlayabileceği bir üründür. Bunun için bazı programlar vesaire vardır. Ancak bu biraz amatör bir iştir. Özellikle önemli markalar ve kurumsal firmalar için kesinlikle uygun değildir. Bannerların profesyonel ekipler tarafından özenle hazırlanması gerekir.

Banner Kapağı Tasarımı Özellikleri

Web sitesi banner  tasarımı yaparken bizler ürünleri veya kampanyaları en iyi biçimde yansıtacak tasarımlar yapmaya çalışıyoruz. Ajans 7/24 olarak bu alanda bu kadar başarılı olmamızın en önemli sebebi de sanırız yaptığımız her çalışmaya gösterdiğimiz özen olmaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmetlerin özelliklerinden bahsedecek olursak. Şöyle ki;

  • Öncelikle zamanında ve hızlı bir biçimde banner hazırlıyoruz ve zaten önemli bir rekabet ortamı olan dijital dünyada başarılı olmanızı sağlıyoruz.
  • Sizlere banner fiyatları konusunda yardımcı oluyoruz ve son derece uygun fiyatlar ile bu işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Yaratıcı ve sizleri en iyi biçimde temsil edecek bannerlar hazırlıyoruz.
  • Kişilerin dikkatini çekecek unsurlar ekliyoruz ve aynı zamanda çok karışık ve göz yorucu olmaması için iyi bir denge kuruyoruz.

Web Sitesi İçin Banner Kapağı Tasarımı Nasıl Olmalı

Web siteniz için kullanacağınız banner kapağı tasarımı nasıl olmalı ve hangi konulara dikkat edilmeli bundan biraz bahsedecek olursak. Web sitesi için banner kapağı tasarımı yapılırken aşağıdaki konulara dikkat edilmelidir.

  • Bannerda ürün ve hizmete dair birkaç slogan niteliğinde cümle olmalı ancak bu çok uzun tutulmamalıdır. Ayrıca karışık ve anlamsız şeylerde olmamalıdır.
  • Oldukça önemli bir reklam çalışması olan bannerlar hazırlanırken bu yönü unutulmamalı ve olabildiğince kullanılmalıdır.
  • Kullanılacak görsel ve yazılar dengeli olmalı ne az ne de kullanıcıları yoracak biçimde yoğun olmamalıdır.
  • Farklı ve yaratıcı tasarımlara sahip olmak ve bunların planlanması Dikkat çekmeyen unsurlar ve tasarımları konusunda yeterli etkiye sahip değil.

Türkiye’nin en büyük dizayn firması olan Ajans 7/24 firmamıza ücretsiz danışmak ve fiyat teklifi almak için web sitemizdeki iletşim sayfamızdan bizi bekliyoruz.

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article