Yeni Nesil Kurumsal Kimlik Tasarımı İçeriği 2021

Yeni Nesil Kurumsal Kimlik Tasarımı İçeriği

Kurumsal kimlik; sahibi olunan firmanın piyasa içerisinde sahip olduğu duruşu tanımlayan bir kavramdır. Günümüzde birçok firma başarılı bir kurumsal kimliğe sahip olmak adına profesyonel destek talep etmektedir. Bu noktada devreye kurumsal kimlik tasarımı içeriği girer! Firmayı temsil eden bütün öğeleri bünyesinde barındıran bu kavram ile birlikte firmanızın marka değerini yükseltilebilmekte ve piyasada adından başarılı bir şekilde bahsedilmesine olanak sağlanabilmektedir.

Bu konuda profesyonel desteğini ilgili firmalardan esirgemeyen kurumsal kimlik tasarım firmamız aracılığı ile sizler de firmanız adına kusursuz bir kimlik oluşturabilirsiniz. Web sitesi tasarımından logoya, marka için belirlenen renklerden çalışan kıyafetlerine, ofis dekorasyonundan slogana kadar birçok faktörün bir araya gelmesiyle oluşur.

Kurumsal Kimlik Nelerden Oluşur?

Kurumsal kimlik tasarımı paketlerinin içeriğinde neler vardır? İçeriği nelerden oluşur?

 1. Kurumsal Logo
 2. Kurumsal Desen Tasarımı
 3. Kurumsal Renk Oluşturma
 4. Tabela Tasarımı
 5. Kartvizit, Yaka Kartı
 6. Broşür, El İlanı
 7. Antetli Kağıt, Fatura,
 8. Fiyat Teklifi Tasarımı
 9. Cepli Dosya, Diplomat,
 10. Zarf, Torba Zarf
 11.  Katalog, Dergi ve Menü
 12. Not Defteri, Bloknot, Ajanda
 13. Afiş Tasarımı, Pankart ve Branda
 14. Sosyal Medya Post ve Story Tasarımları
 15. Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
 16. Web Sitesi İçin Banner Tasarımı
 17. E-Posta İmza Tasarımı,
 18. Promosyon Ürünleri
 19. Bardak, Saat, Kalem
 20. Oto Kokusu, CD, USB Bellek
 21. Çakmak, Anahtarlık

Profesyonel Kurumsal Kimlik Tasarımı İçeriği

Pazarlama ve reklamcılık alanında firmalara oldukça büyük avantajlar sağlayan kurumsal kimlik faktörü ile güvenilirliğinizi artırabilir ve piyasada adınızdan başarılı bir şekilde söz ettirebilirsiniz. Bu işlem için firmanız ile özdeşleşen bir logo ve renk belirlemeniz gerekmektedir. Akılda kalıcılık bakımından en etkili olan bu iki faktör firmanızın kimliği açısından oldukça önemlidir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı ile Başarıyı Yakalayın

Renk ve logo belirleme işleminin ardından firmanın kategorisine uygun olarak oluşturulan anlamlı bir slogan belirlenmeli ve bu sloganın marka ile özdeşleşmesi sağlanmalıdır. Kurumsal kimlik tasarım paketine dahil edilen hizmetler gereğince firmanızın çalışan üniforması, web sitesi tasarımı, araç filosu için belirlenen modeller, ofis tasarımı, afiş ve reklam gibi birçok noktaya profesyonel müdahalelerde bulunulur.

Kurumsal Kimlik Tasarımıyla Başarıyı Yakalayın

Markanızın ilerleme kaydetmesi ve mevcut piyasada adından başarı ile söz ettirebilmesi için kusursuz bir planla oluşturulan kimliğe ihtiyacı vardır. Bu kimlik tasarımında her nokta ayrıntılı olarak düşünülmeli ve amaca hizmet etmeye yönelik işlemler uygulanmalıdır. Firmanızın değer kazanması ve marka kalitenizin yükselmesi adına oldukça etkili bir hizmet sunan firmamız ile sizler de kurumlarınız için başarılı kurumsal kimliklere sahip olabilirsiniz.

Uygun fiyat garantisi ile hizmet sunan firmamız aracılığı ile profesyonel destek alabilirsiniz. Tüm işlemler karşılıklı müzakere neticesinde gerçekleştirilmekte ve rızanız doğrultusunda hamlelerde bulunulmaktadır. Tüm süreç boyunca şikâyet, görüş, talep ve önerileriniz dikkate alınmakta ve buna uygun bir hizmet sunulmaktadır. Sizler de profesyonel desteğimizden yararlanmak istiyorsanız iletişim kanallarımız üzerinden firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Facebook
Twitter
Email
Print

2 yanıt

 1. İnşaat sektöründeki firmamız için kurumsal kimlik tasarım çalışması istiyoruz. Kurumsal kimlik çalışmasının içeriğini inceledik, ek olarak araç giydirme tasarımı gibi eklemeler yapabilir miyiz? Şimdiden teşekkür ederim…

  1. Aslı hanım merhabalar bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Kurumsal kimlik tasarımı içeriğinde araç giydirme tasarımı eklenmemiş ancak firmaların isteği ve ihtiyaçları üzerine birçok tasarım çalışmasını ücretsiz eklemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article