Sarıköy Gıda Ambalaj Tasarımı

Gezen tavuk ve organik yumurta üretimi yapan Türkiye’nin en güçlü gıda firmalarında biri olan Sarıköy Gıda ambalaj tasarımı için Ajans 7/24 ‘ü seçti. Ambalaj tasarımı çalışmasında bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz. Gıda firmasına yapılan ambalaj tasarımı çalışmalarımızda renkler ile organik olduğunu izah etmeyi başardık. Organik yumurta kutusuna ilk bakışta insanların aklında organikliği grafik tasarımcılarımız sayesinde vurguladık.

Firma sahipleri yenilenen ambalaj tasarımından çok memnun kaldılar. İyi tasarımlar yeni müşteriler getirir sloganı ile hareket eden grafik tasarım ekibimize güvenebilirsiniz. Firmanızın yeni çıkacak ürünleri ya da hazırda olan ürünlerinizin tasarımlarını istiyorsanız, en büyük ambalaj tasarımı ajansı Ajans 7/24 ‘e ücretsiz danışabilirsiniz. Bizden ücretsiz şekilde fikir almanızı şiddet ile tavsiye etmekteyiz. Çünkü ”İyi Tasarımlar, Yeni Müşteriler Getirir” Ürününüzü satan tasarımıdır. Özellikle piyasaya yeni süreceğiniz bir ürün ise görünümü çok önemlidir.

Sarıköy Gıda Ambalaj Tasarımı Çalışmaları

Gıda firmasına özel yaptığımız tasarım çalışmalarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Gıda ve diğer tüm ambalaj etiketi çalışmaları için firmamıza ücretsiz danışabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçiniz

Firmamız tarafından verdiğimiz diğer hizmetlerimizi sizlere belirmek isterim. Grafik tasarım çalışmalarımızda, logo, kurumsal kimlik, katalog ve kitap kapağı tasarımı yapmaktayız. Web site kurulumu projelerimizde kişisel, kurumsal ve e ticaret web çalışmaları yapmaktayız. Aynı zamanda dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi danışmalık hizmetleri de vermekteyiz. Firmamıza verdiğimiz tüm hizmetler için ücretsiz danışabilirsiniz. 

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article