Pürdesign Gümüş Takı Ürünleri Logo Tasarımı

İstanbul’un en iyi gümüş takı ürünleri tasarımı yapan Pürdesign Gümüş Takı Ürünleri logo tasarımı çalışmasında firmamız Ajans 7/24 ‘ü tercih etti. Tasarım çalışmasında bizi tercih ettiğinden dolayı firma sahibine teşekkürlerimizi sunarız.

Son zamanlarda çok moda olan altın renkli gümüş bay bayan takı ürünleri üretimi yapan Pür Design yaptığı aksesuarları insagram ve web sitesinden satmaktadır. Firma yetkilisi web sitesinde ve instagram sayfasında yaptığı muhteşem ürünleri yansıtacak bir logo tasarımına ihtiyacı olduğunu fark etti. Bunun üzerine logo tasarımı ajansları araştırma sonucu bizi keşfeden Pür Design bay bayan takı ürünleri sahibi daha önceki örneklerimizi de beğenerek bizimle iletişime geçti. Firmamızın profesyonel grafik tasarım ekibi tarafından titizlik ile çalışmalar sonucu ortaya 3 farklı örnek çıkardık. Çıkardığımız çalışmalardan Pürdesign tarafından en çok beğendiği tasarım üzerinden ufak revizeler sonucunda ortaya müthiş bir çalışma sunduk. Yaptığımız bu logo tasarım çalışmasından memnun kalan firma sahibi bizi tercih ettiğinden dolayı bir kez daha teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sizler de firmanıza özel çalışmalar için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Ajans 7/24 Logo Tasarımı Ajansı olarak hazırladığımız daha önceki çalışmaları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Pürdesign Gümüş Takı Ürünleri Logo Tasarımı Çalışma Sonucu

İletişim
İletişime Geç

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article