Polygold Telefon Aksesuarları Ambalaj Tasarımı

İstanbul Eminönü’nde bulunan bin bir çeşit telefon ve bilgisayar aksesuarlarının toptan satışını yapan Polygold firması ambalaj tasarımı çalışmasında bizi tercih etti. Polygold telefon aksesuarları ambalaj tasarımı çalışmasında firmamız Ajans 7/24’ü seçtiğinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Sadece ürün kutularının tasarımını değil fotoğraf çekimi ve katalog tasarımı çalışmasında bizi tercih etti. Polygold firmasına özel yaptığımız çalışmalardan çok memnun kalan yetkili Ömer bey memnun kaldığını sizlere belirtmek isterim. Ürünlerinin fotoğraf çekiminden ambalaj tasarımına kadar titiz bir çalışma ile ilerleyen ajansımız en sonunda başarılı sonuçlar elde etti. E-ticaret sitelerinde ve perakende olarak mağazalarda teyşirde sunulan ürünlerin satışlarında artış görüldüğü tespit edildi. Unutmayın iyi tasarımlar yeni müşteriler getirir.

Bir potansiyel müşteri satın alacağı üründe ilk gördüğü şey tasarımdır. Ürünleriniz belki çok kalitelidir ve aynı şekilde çok ucuzdur. Ancak ambalaj tasarımınız dikkat çekmiyorsa satışlarınızı büyük oranda etkiler. Çok iyi bir reklam pazarlaması yapıyorsunuz ancak satışlarınız beklediğinizden düşük. Buradaki problem araştırma tecrübelerimize göre büyük ihtimal ürünlerinizin ambalaj tasarımından kaynaklıdır.

Polygold Telefon Aksesuarları Ambalaj Tasarımı Çalışması

Polygold telefon ve bilgisayar aksesuarları ürünleri olan firmaya yaptığımız ürün fotoğraf çekimi.
Polygold Ürünleri Çekimi
Polygold firmasına ajans724 tarafından yapılan ürün fotoğraf çekimi.
Polygold Ürünleri Çekimi
Polygold firmasına yapılan fotoğraf çekimi çalışması
Polygold Ürünleri Çekimi

DİĞER HİZMETLERİMİZ:

– Web Tasarım

– Kurumsal Kimlik Tasarımı

– Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

– Google Reklam Yönetimi

– Ürün Fotoğraf Çekim

” Bizlerden hizmet almak isterseniz, irtibat numaralarımızdan veya iletişim bölümünde formdan ulaşabilirsiniz.  Bizden fiyat teklifi almadan başka yere uğramayın. 🙂 ”

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article