Perla Torta Pastanesi Broşür Tasarımı

İstanbul Bayrampaşa’da bulunan bir birinden harika özel pastalar üreten Perla Torta Pastanesi broşür tasarımında firmamızı tercih etti. Perla Torta Pastanesi broşür tasarımı çalışmasını mükemmel şekilde tamamlayan grafik ekibimiz ortaya muazzam bir çalışma döktü. Yaptığımız bu muazzam çalışmadan çok memnun kalan firma yetkilisi aynı şekilde bize teşekkürlerini iletti.

Firmanızın en etkili reklam çalışmalarından biri olan broşür, muhteşem bir tasarıma sahip olması gerekmektedir. Her makalemizde dediğimiz gibi : ” Güzel tasarımlar yeni müşteriler getirir.” Reklamlarınızın görüntüsü harika olmak zorunda. Aksi taktirde etki oranını çok düşürür. Tasarımlarınız bir bütünlük içinde olmalı. Kurumsal renklerinize uygun şekilde yapılmalı. Tüm ürünleriniz firmanızın kurumsal renklerinden uzaklaşmadan o renkler ile yapılmalı. Bu şekilde ancak insanların aklında yer edinebilirsiniz. Örneğin Perla Torta Pastahanesi broşür tasarımı çalışmasında kullandığımız renkler firmanın kendi orjinal renkleridir. Kullandığımız tasarım pasta ve çikolata dilimlerini anımsatmaktadır. Kısacası yapılan tasarımda renklere şekillere dikkat edilmelidir.

Perla Torta Pastanesi Broşür Tasarımı Örneği

Z broşür çalışması
Perla Torta Pastahanesi
Açık mavi desenli broşür tasarım.
Cafe Broşür Tasarım
Perla Torta Pastanesi Broşür Tasarımı Örneği
Pastahane İçin Menü Tasarımı

Ajans 7/24 Broşür Tasarım Ajansı olarak diğer firmalara hazırladığımız tasarımları sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Firmanız için çalışma yaptırmak isterseniz bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article