Menü Tasarım Örnekleri

Restoran ve cafeler için en önemli ürün olan menüyü müşterileriniz incelerken gerçeklik hissiyatı vermesi gerekmektedir. Aynı zamanda menü tasarımı görüntü kalitesi de çok yüksek olmalıdır.  Menü tasarım örnekleri inceledikten sonra firmamızdan ücretsiz danışmalık hizmeti alabilirsiniz.

Ajans 724 reklam ajansı olarak İstanbul, Muğla, Antalya ve birçok ilimizdeki işletmenin menü tasarımı tecrübeli grafikerlerimiz tarafından hazırlandı. Sadece tasarım ile kalmayıp menü kapları da basılıp adreslerine kargoladı.

Profesyonel grafikerlerimiz tarafımızdan hazırlanan en iyi menü tasarım örneklerini size göstermek isteriz. Pastahane menüsünden, nargile cafe menüsüne kadar farklı çeşitlerde hazırladığımız harika tasarımları aşağıdan inceleyebilirsiniz.
Tasarım Desteği Almak İçin İletişime Geçiniz ya da Teklif Al! ınız

1 – Büfe İçin Menü Tasarım Örneği

Muhteşem lezzetli tost, menemen ve kahvaltı çeşitleri olan Hey Tost’um işletmesi için hazırladığımız örnek.

Tek Yaprak Menü Tasarım

2 – Ahşap Desenli Menü ÖrneğiŞırnak’ta yeni açılan FLORYA CAFE & BISTRO menü tasarımında bizi tercih ettiği teşşekkür ederiz.
3 – Dış Mekan Menüsü4 – Pastahane İçin Menü Örneğiİstanbul’da Gaziosmanpaşa ve Bayrampaşa’da 2 şubesi bulunan Perla Torta pastahanesine hazırladığımız menü tasarımı.5 – Masa Üstü Menü Örneği6 – Karadeniz Restoranına Özel Menü Tasarım ÖrnekleriTuristik bir yerde Karadeniz’im meşhur yemeklerini yapan Kuzina Pide için hazırladığımız en iyi menü tasarım örneği. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Restorant menü tasarım örneği - Ajans 7247 – Masa Üstü Menü Çeşidi8 – Carmenta Cafe Menü Çalışmasıİstanbul’un en elit kesiminde Beşiktaş Ortaköy’de bulunan Carmenta Cafe ve Kahvaltı salonu bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.9 – Hamburger & Pizza Menüsü

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article