Kuzina Pide Sosyal Medya Yönetimi

İstanbul’un Eyüpsultan ilçesinin turistik yerinde bulunan Kuzine Pide Sosyal Medya Yönetimi çalışmasında bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz. Birbirinden lezzetli karadeniz pidesi ve yöresel yemekleri yapan Kuzina Pide’nin sosyal medya danışmanlığını yapmaktan gurur duymaktayız.
Yaptığımız çalışmalar sayesinde yeni müşterilere ulaşan firma sahibinin çok memnun olduğunu sizlere söylemek isteriz. Gerek tecrübemiz gerekse teknik bilgimiz sayesinde en düşük reklam bütçeleri ile en yüksek sayıda profillere ulaşmayı başardık. Kuzina Pide sosyal medya yönetimi çalışmamız sayesinde kısa süre içinde 4.500 civari organik takipçi kazandı. Bu çalışmalar dışında sosyal medya hesaplarından 1 ayda 200 yemek siparişi ve 105 kişi restorana gelip lezzetli yemeklerinden yedi.

Burada sizlere sosyal medyanın önemini anlatmama gerek duymuyorum. Tüm insanlar bu önemin artık farkında. Sizlerde restoran, lokanta veya cafeniz için sosyal medya yönetimi hizmeti almak istemez misiniz? Sosyal medya için detaylı bilgi öğrenmek isterseniz sayfamızı muhakkak inceleyin.

Muhteşem lezzetli karadeniz pidesi ve yöresel yemekleri tatmak için Kuzina Pide ile iletişimi geçiniz. Yemeklerinin lezzeti gerçekten muazzam, emin olun daha önce yemediğiniz için pişman olacaksınız.

İnstagram Adresi : @kuzinapide

Web Sitesi

HİZMETLERİMİZ:

– Web Tasarım ( Kurumsal web site, E-ticaret Web Sitesi, Kişisel Web Sitesi)

– Grafik Tasarım ( Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Ambalaj Tasarımı,  Web Site Banner Tasarımı, Restoran Menü Tasarımı, Broşür Tasarımı)

– Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

– Google Reklam Yönetimi

– Ürün Fotoğraf Çekimi

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article