Kurumsal Kimlik Tasarımı Yapan Firmalar

Kurumsal Kimlik Tasarımı Yapan Firmalar

Genellikle markalara göre yapılmakta olan kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarında özellikle üstünde durulması gereken birtakım unsurlar bulunmaktadır. Bu anlamda marka değerini yüceltmek, rakipleri ile arada fark açmak isteyenler kurumsal hizmet almalıdır. Büyümeyi hedefleyerek kurumsal bir kimliğe sahip olmak isteyen firma sahipleri de kurumsal kimlik tasarımı yapan firmalar ile iş birliği içerisinde hareket etmelidir.

Bizler de bu anlamda sizlerin sahip olduğu firmanızı, çok daha büyütmek, kurumsallık edindirmek için hizmet sunuyoruz. Yine markanızın adını duyurmak amacıyla uzman ekiplerimiz ile her koşulda sizinle olan çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sebeple de markanızın adını, logosunu, markanızda yer alması gereken renkleri, kurumsal yazı tipinizi belirliyoruz. Daha birçok şeyi sizinle bir çözüm ortaklığı amacı ile masaya yatırarak, kusursuz bir hizmet sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımında Ele Alınanlar

Bir firmanın çok daha başarılı olması ve kendi adını duyurması adına kurumsal kimlik tasarımı alanında pek çok firma çeşitli çalışmalar gerçekleştirerek hizmet sunar. Yine bu firmalar kurum sahipleri ile kurumun kimliğini masaya yatırırlar. Bu süreçte ele alınan başlıca unsurlar markanın adı, logosu gibi tasarımlar da yapılır. Yine kurumsal yazı tipi, sloganı, kartviziti, antetli kağıt ve devam kağıdı, zarflarına dair kapsar. Kurumsal kimlik tasarımı yapan firmalar bu hizmetlerin tamamını sunar!

Kurumsal Kimlik Tasarımı Yapan Firmalar | Kurumsal Kimlik Tasarımı Firma

Yine dosyaları kutu tasarımları, klasörleri, faturaları, makbuzları, fişleri da tasarım kapsamına girer. Ayrıca kartları, sertifikaları, ilanları, bayrakları, giyimi, tabela tasarımları da tasarımı bir parçasıdır. Ambalaj tasarımları, promosyon tasarımları, e-posta imzası, mailing şablonu, web sitesi, sosyal medya hesapları ve kurumsal kimlik kitapçığı yer almaktadır. Bu unsurlar kurumsal kimlik tasarımı yapan firma ile firmanın sahibi arasında detaylarıyla görüşülerek, en kusursuz sonucun elde edilmesi için büyük bir öneme sahiptir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Tüm Markalar İçin Aynı Olabilir Mi?

Her sektörde birtakım farklılıklar ile karşımıza çıkmakta olan kurumsal kimlik tasarımı çalışmaları, tüm markalar için mümkün olsa da her marka için aynı tasarım gerçekleşmemektedir. Çünkü her firmanın ve sektörün kendi cephesi bulunmakta ve buna göre de uzmanlar ile çeşitli araştırmalar, sonuçlar ele alınmaktadır. Kurumsal kimlik tasarımı yapan firmalar arasında yer alan firmamız her zaman profesyonel bir hizmetin adresi konumunda yer alıyor.

Bizler de bu anlamda sahip olduğunuz markanız ve içerisinde bulunduğunuz sektörde sizi daha iyi yerlere getirebilmek adına detaylı olarak araştırma yapmaktayız. Çünkü kurumsal kimlik tasarımında her firmaya, firmanın içerisinde yer aldığı sektöre göre farklı kurallar ve olması gerekenler bütünü incelenmeden, doğru kimliğe ulaşım gerçekleştirilemeyecektir.

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article