Kurumsal Kimlik Tasarımı Fiyatları Ne Kadar ?

Kurumsal Kimlik Tasarımı Fiyatları

Kurumsal kimlik tasarımı her geçen gün birçok firmanın rağbet gösterdiği önemseyerek tamamlamaya çalıştı bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. İhtiyaç denilmekte çünkü her geçen gün büyüyen rekabet ortamı firmaları daha sağlam duruşlarıyla karlı çıkabilecekleri bir ortama dönüşebilmektedir. Bu rekabet ortamında firmanızı her yönüyle temsil edecek kurumsal kimlik tasarımı fiyatları ile de size maliyet yönünden uygun olacak reklam avantajlarını da sunmaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Ne Kadar?

  1.  Standart Paket : 1.250 ₺
  2. Başlangıç Paket : 1.500 ₺
  3. Tam Donanımlı Paket : 3.250 ₺

Firmamızdan kurumsal kimlik tasarımı ne kadar? olduğunu ve paket içeriklerinin detaylarını öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz. ile markanızın akıllarda kalıcı bir logo ya dönüşmesini, alanı ve kalitenizi tam anlamıyla yansıtmamızı sağlamaktadır. Pek çok alanda aynı anda kendinizi tanıtma imkânına sahip olacağınız logo tasarımları firmamız tarafından oldukça itinalı bir çalışma sonucunda uygun fiyatlara sizlere sunulmaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımında Dikkat Edilecekler

Kurumsal kimlik tasarımı oluşturulurken etkinliğinin arttırılması ve amacı dışında sonuçlar doğurmaması istenmektedir. Bu nedenle amacına uygun olan bir tasarımı yapabilmek için bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunlar uzmanlık gerektiren oldukça teferruatlı bilgilerden oluşmaktadır. Firmaların her alanda imzası olacak ve kendi tanıtımlarını yapabilmelerine imkan sağlayacak logolar firmanızın amacına uygun bir biçimde tasarlanmaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarım Fiyatları | Kurumsal Kimlik Tasarım Ne Kadar?

Tasarım esnasında dikkat ettiğimiz gereken hususlar logonun yani markanızın kurumsal kimliğinizin hiç bir firma ile benzerlik taşımamalıdır. Seçilen renklerde uyum gözetilerek müşterilerin dikkatini çekmenin sağlanmasıdır. Tasarlanmış olan kurumsal kimlik müşteri ile firma arasında güven inşa etmeye yönelik olmalıdır. Firmamız bu hususta özgün faaliyet alanına en uygun renkleri barındıran eşsiz logo ve kimlik tasarımları oluşturarak firmanızın tüm materyallerinde kullanıma sunmaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Fiyatları İçinde Neler Vardır?

Markaların ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkan kurumsal kimlik tasarımları firmanın faaliyet alanlarında kullanmış olduğu materyallerde yer alarak müşteri ile arasında güven oluşturması ve kendini Her manada tanıtması amaçlanır. Bu doğrultuda kurumsal kimlik tasarımı fiyatları şekillenmektedir. Firmanın faaliyet alanlarında kullanmakta olduğu materyaller farklılık gösterebilmektedir. Yukarıdaki paketlerin içeriğini öğrenmek için ”Kurumsal Kimlik Çalışmalarının İçeriğinde Neler Var?” adlı makalemizi ziyaret ediniz.

Genel itibariyle kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, web sitesi, kartvizit tasarımı, A4 broşür tasarımları, bloknot tasarımları, fatura ve fatura ve irsaliye tasarımları, antetli kağıt tasarımları, zarf tasarımları, CD ve CD kutusu tasarımları, tahsilat ve irsaliye makbuz tasarımları, ajanda anahtarlık, reklam objelerinin tasarımları yapılmaktadır. İçeriğinin yoğunluğuna göre kurumsal kimlik tasarım fiyatları firmamız tarafından en uyguna siz değerli müşterilerimize hizmet verilmektedir. Ücretsiz danışmanlık ve fiyat teklifi almak için iletişime geçiniz.

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article