Kıtmiroğulları Gayrimenkul ve Rent a Car Çalışmaları

Urfa’da kurulan gayrimenkul ve araç kiralama hizmeti vermekte olan Kıtmiroğullarına yeni işinde başarılar diliyoruz. Kıtmiroğulları Gayrimenkul ve Rent a Car firması kurumsal logo tasarımı, kartvizit ve web site çalışmalarında bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz. Gayrimenkul ve rent a car üzerine kaliteli hizmet veren Kıtmiroğulları yaptığımız tüm tasarım projelerimizden memnun kalmıştır. Kıtmiroğulları firmasını referans listemize eklemekten gurur duymaktayız.

Kıtmiroğulları Gayrimenkul ve Rent a Car Logo Tasarımı

Gayrimenkul ve araç kiralama hizmeti vermekte olan Kıtmiroğulları firmasına yaptığımız profesyonel logo tasarımını sayfanın aşağısından inceleyebilirsiniz. Diğer örnek çalışmalarımızı incelemek için grafik tasarımı sayfamızı ziyaret ediniz.

gayrimenkul ve araç kiralama logosu

Kurumsal Kartvizit Tasarımı Çalışması

Gayrimenkul ve araç kiralama firmasının logo tasarımı çalışması bittikten sonra kartvizit tasarımına geçtik. Kurumsal renklerine uygun şekilde hazırladığımız kartviziti sayfanın aşağısından inceleyebilirsiniz.

gayrimenkul kartvizit örneği

Kıtmiroğulları Firmasının Proje Yönetim Sürecini Nasıl Yaptık?

Ajansımız ile iletişime geçen firma yetkilisi ile bir bir görüşme sağladık. Görüşmemizde çalışma sürecimizi ve fiyat teklifimizin detaylarını ilettik. Önceki referans çalışmalarımızı çok beğenen firma yetkilisi projelerinin yönetimi için bizimle çalışmayı kabul etti. İlk etapta 3 farklı logo tasarımı örneği sunduk. En çok beğendiği tasarım üzerinden ufak revizeler ile ortaya harika bir kurumsal logo çıkarttık. Gayrimenkul ve rent a car hizmetini simgeleyen bu logo çalışmamızı firma yetkilisi çok beğendi. Sonrasında kurumsal kartvizit tasarımına geçti. Kurumsal renklerine ve sembollerine uygun şekilde tasarladığımız kartvizit çalışması Kıtmiroğulları gayrimenkul ve rent a car firmasının onayından geçti. Son olarak projedeki tüm tasarımlarını gerekli tüm formatlarda ayrı ayrı hazırlayıp mail olarak yetkili kişiye teslim ettik. Hazırladığımız formatların bazıları şöyledir. Baskı matbaa işlerinde kullanması için vektörel 300 dpi CMYK, web sitesinde kullanması için PNG ve favicon, sosyal medya hesaplarında kullanabilmesi için JPEG ve diğer gerekli yerler için ayrı formatlarda hazırlayıp teslim ettik. Bu projede bizimle çalıştığından dolayı Kıtmiroğulları firmasına teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Ajansımız sizler için kurumsal web tasarım, e-ticaret web sitesi, katalog, broşür, ambalaj gibi tasarım çalışmalarını en iyi şekilde yapmaktadır. Bunun dışında dijital pazarlama, Google Ads reklam yönetimi ve sosyal medya danışmanlığı hizmetlerini de vermekteyiz. Bize bu hizmetler ile alakalı ücretsiz danışabilirsiniz. Ayrıca bizden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article