KELKİT TSO Logo Tasarımı

Gümüşhane’nin Kelkit ilçesi Ticaret Sanayi Odası başkanı Mustafa Dalaman logo tasarımı çalışmasında firmamız Ajans 7/24 ü tercih etti. Kelkit TSO logo tasarımı çalışmasında bizi seçen Başkan Mustafa beye ve görev arkadaşlarına teşekkürlerimizi sunarız. Hazırladığımız bu muhteşem logoda Kelkit’in yöresel yanlarını aynı zamanda ticaret ve sanayiyi belirten bir tasarımda birleştirdik. Kelkit TSO yaptığımız bu projede Ajans 7/24 Logo Tasarım Ajansı olarak yer aldığımızdan dolayı gurur duymaktayız. Yapılan logo tasarım çalışmamız Kelkit’te bir çok haber sitesi, gazete ve sosyal medyada haber oldu. Bu başarılı çalışma sonrasında Başkan Mustafa Dalaman memnun kalarak teşekkürlerini iletti.

Kelkit TSO Logo Tasarımı çalışmamızın her hattında bir masaj bulunmaktadır. Bütün halde iken bir ingiliz anahtarı yani sanayi ve ticareti simgeler. Kullandığımız 3 farklı renk ise turuncu toprağı, yeşil tarım üretimlerini mavi ise gökyüzünü doğasını anlatmakta. Birleşik halde anahtar görünüme sahip olan logonun içindeki kırmızı figürler ise Kelkit’te meşhur olan hali motiflerini anlatmaktadır. Kırmızı halı motifinin hemen altındaki 3 buğday ise Kelkit TSO ‘na bağlı Kelkit, Şiran, Köse  belediyelerini simgeler.

Kelkit TSO Başkanı Mustafa Dalaman Yeni Logo Hakkında Haber Medyasına Yaptığı Açıklama

KELKİT TSO logo tasarımı hakkında Mustafa Dalaman’ın konuşması :

“Oda Seçimleri’nin ardından Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize daha iyi hizmetler sunabilmek ve kentimizin kalkınmasına katkı sağlayabilmek hedefiyle bir yenilenme süreci başlattık. Fiziki şartlardan, personelin kapasitesinin geliştirilmesine, on-line hizmetlerden üyelerimiz ile iletişime geniş bir yelpazeyi kapsayan yenilenme sürecimizin bir parçası olarak logomuzu da yeniledik. Yeni Logomuzun insan odaklı bir yaklaşımla, kentimizin önemli kalkınma dinamikleri olarak turizm, yerel üretim ve sanayi potansiyelini ve yeni yönetim olarak bizlerin bu alanlardaki vizyonunu ortaya koyan bir çalışma oldu” dedi

Ajans 7/24 Logo Tasarım Ajansı tarafından KTSO’ya yaptığımız çalışmayı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Kelkit Ticaret Sanayi Odası
KELKİT TSO LOGO TASARIMI
KELKİT TSO Logo Tasarımı
KELKİT TSO

DİĞER HİZMETLERİMİZ:

– Web Tasarım

– Kurumsal Kimlik Tasarımı

– Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

– Google Reklam Yönetimi

– Ürün Fotoğraf Çekimi

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article