Hasbahçe Restorant Sosyal Medya Yönetimi

Birbirinden lezzetli kahvaltı ve ızgara yemekleri yapan Hasbahçe Restorant, yaklaşık 3 ay önce açıldı. İstanbul Üsküdar’da bulunan restoran açıldığı ilk günden itibaren sosyal medya aracılığı ile müşterilerine ulaşmayı hedeflemektedir. Muhteşem lezzetli yemekler hazırlayan Hasbahçe Restorant sosyal medya yönetimi çalışmalarında ajansımızı tercih ettiğinden dolayı teşekkür ederiz. Bu projeye başladığımız ilk günden itibaren restoran müdürüm çalışmalarımızdan bir hayli memnun. Yapılan sosyal medya yönetimi sayesinde büyük ilgi toplamayı başaran ajansımız aynı zamandan birçok etkinlik ye düzenledi. Örneğin Instagram hesabından çekiliş gibi projeler ile büyük kitlelere ulaştık. Aynı zamanda kampanyalarımızı görsel tasarımlar hazırlayarak insanlara aktarabildik. Kısa sürede 5.300 takipçiye ulaşmayı başarmamız ile birlikte insanlara restoranımızı tanıtabildik. İnstagram ve diğer sosyal medya mecraları günümüzdeki en önemli reklam kaynaklarından biridir. Küçük bir lokanta bile işletiyorsanız sosyal medyada aktif olmalısınız. Yapılan araştırmalara göre 10 restorandan 7 si, 10 cafe işletmesinden 6 si ve 10 küçük lokanta işletmesinden 5 i sosyal medya danışmanlık hizmeti alıyor. Aynı şekilde anket sonuçlarına göre on restorandan dokuzu, on kafeden sekizii on küçük lokantadan 7 si sosyal medya hesabına sahip.

Ajans 7/24 Türkiye’nin en büyük sosyal medya yönetimi ajansı olarak sizlerinde işletmesine özel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Hasbahçe Restorant sosyal medya yönetimi çalışmalarımızı @hasbahcebeylerbeyi instagram sayfasından inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda ayrıca restorana yapılan web site çalışmasınıda adresinden inceleyebilirsiniz.

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article