Firmanıza ve Sektörünüze Özel Katalog Tasarımı

Katalog tasarımları genellikle tüm firmaların kullandığı ve tüm sektörlerin ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. Her sektörün kendine has unsurlarının barındığı kataloglar insanlar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Firmaların kendini ve yaptığı işi yansıtması açısından da son derece önemli bir fırsattır. Firmanıza ve sektörünüze özel katalog tasarımı yapan Ajans 7/24 ekibi olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Yer aldığınız inşaat sektörü ise inşaat kataloğu, yemek ve gıda üzerine ise yemek katalog tasarımı gibi farklı unsurları barındıran size özel tasarımlar yapıyoruz.

Firmanıza özel katalog tasarımı yaparken yer aldığınız sektörü dikkate alıyor ve hem sektörün özelliklerini kataloğa yansıtmaya özen gösteriyoruz hem de tasarımların mevcut müşterilere uygun olmasını sağlıyoruz. Katalog tasarımı yaparken müşteri kitlesinin dikkate alınması son derece önemlidir. Bu yapılmadığında hazırlanan katalog ne kadar etkileyici ve başarılı olursa olsun etkileyici sonuçlar elde edilmeyecektir.

Emlak ve gayrimenkul katalog örneği ile doğal olarak giyim katalog örneği aynı olmamakta ve farklı tasarlanmaktadır. Ürün katalog örneği olarak sizlere sunabileceğimiz ve bünyemizde bizzat hazırladığımız birçok farklı çalışma bulunmaktadır. Bizlere firmalara özel tamamen onları yansıtan özel tasarımlar gerçekleştirmekteyiz.

Firmanıza ve Sektörünüze Özel Katalog Tasarımı Süreci

Firmanıza ve sektörünüze özel katalog tasarımı yaparken Ajans 7/24 olarak nasıl bir süreç geçiriyor ve nelere dikkat ediyoruz bunlardan detaylı bir biçimde bahsedecek olursak. Şöyle ki;

  • Öncelikle detaylı bir biçimde sektör analizi yapıyor ve müşteri kitlenize nasıl hitap edilmesi gerektiğini, rakiplerinizin yaptıklarını vesaire gibi konuları inceliyoruz.
  • Katalogda yer alan metinlerin profesyonel bir biçimde yazılması için ekibimizi görevlendiriyoruz. Hazırlanan metinlerin etkileyici, anlaşılır ve kişiler üzerinde etki bırakacak biçimde olmasını sağlıyoruz.
  • Katalogda yer alacak fotoğrafların ve görsellerin teminini sağlıyoruz.
  • Baskının son derece kaliteli olması için oldukça özenli davranıyoruz.
  • Katalog için uygun konsepti buluyor ve kataloğun bu konsepte uygun olarak hazırlanmasını sağlıyoruz.
  • Ürünlerimiziz tamamında kaliteli malzeme kullanıyor ve baskının da son derece kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. 

Ajans 7/24 ekibi olarak size özel ve sizi yansıtan son derece eşsiz katalog tasarımları yapıyoruz. Katalog çalışmalarınız için firmamıza ücretsiz danışabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz : Web Tasarımı, Sosyal Medya Danışmanlığı, Dijital Pazarlama, Google Reklam Yönetimi

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article