En İyi Logo Tasarımı Nasıl Yapılır?

İşletmelerin, tanıtım ve reklam faaliyetlerinde veya promosyon ürünlerinde kullandığı logolar, mevcutta olan işletmenin kendini göstermesine fayda sağlar. Ancak burada önemli olan, logonun tasarlanması sürecinden önce yapılması gerekenlerdir. Çünkü işletmenin hangi hizmeti verdiği ve bu hizmeti ne şekilde verdiği, logoda çok şık ve basit bir şekilde anlatılabilir. Bu nedenle en iyi logo tasarımı nasıl yapılır? Sorusu ile karşı karşıya iseniz ve bir bilgi sahibi değilseniz, Ajans7/24 olarak sizlere yardımcı olabiliriz. Bunun için gerekli tüm konulardan aşağıda sizlere bahsedeceğiz.

En İyi Logo Tasarımının Yapılma Aşaması

İyi bir logo tasarımı, ancak bu alanda iyi olan firmalar tarafından yapılabilir. Çünkü işletmenin kurumsal rengi ve bu rengin insanlar için neyi ifade ettiği çok önemli olur. En iyi logo tasarımı nasıl yapılır? sorusunda da bu gibi unsurların cevaplarının tamamının bulunması gerekir. Şimdi sizlere logo tasarım hizmetimizin aşamalarından ve nasıl yapılması gerektiğinden bahsetmeye çalışalım.

  • Logo tasarımı yapmak, logonun işletmeye ne katacağını planlamakla başlar. Bunun için işletmenin ve hedef kitlenin analizi en ince ayrıntısına kadar yapılmalıdır.
  • Bundan sonra işletmeden, logo ile ilgili olan ve işletmenin logoda olmasını talep ettiği tüm bilgiler alınır.
  • Alınan bilgiler ışığında, logo tasarımına başlanır ve logo tasarımı tahmini olarak 1 ila 3 iş günü arasında teslim edilir.
  • Ajans7/24 olarak tasarladığımız tüm bu logoları, tüm baskı ve reklam faaliyetlerinde herhangi bir çözünürlük sorunu yaşamadan kullanabilirsiniz.
  • Logo tasarımımız aynı zamanda bu alanın en iyi tasarım firmaları ile yapılmaktadır.

Logo tasarımının Ajans 7/24 firmamızdaki süreci yukarıdaki gibidir. Bu nedenle bizlerden aldığınız logo tasarımı hizmeti ile talep ettiğiniz ve işletmenizi en iyi yansıtan logoya sahip olabilirsiniz.

Logo Tasarımı Hizmetimizin Fiyatları

Logo tasarımı nedir? En iyi logo tasarımı nasıl yapılır? Soruları, içerisinde belirli unsurları barındırır. Bu unsurlar ne kadar çeşitlilik gösterirse, fiyatlar konusunda da aynı çerçevede değişiklikler meydana gelir. Bunun için Ajans7/24 olarak logo tasarımı hizmeti verdiğimiz firmamızda sizlere belirttiğimiz fiyatları;

  • Logoya grafikerlerimiz tarafından verilen emek,
  • Logo üzerinde talep ettiğiniz özel durumlar,
  • Kaç kez revize talebinde bulunduğunuz gibi durumlar etkilemektedir.

Sizlerde logo tasarımı hizmetimizden faydalanmak ve gerekli olan bilgileri almak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan veya iletişim bölümündeki formumuzdan ulaşabilirsiniz.

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article