Avukat ve Hukuk Bürosu Kartvizit Tasarımları

Firmaların iletişim adresleri ve marka değerlerini ifade etmek için kullandıkları kartvizitler son derece önemlidir. Kişilere kimliğinizi göstermek gibi bir işlem olduğundan dolayı bu kartvizit son derece önemlidir. Avukat ve hukuk bürosu kartvizit tasarımları yapılırken, bir kartvizitin sahip olması gereken tüm unsurlar dikkate alınır ve o şekilde hazırlanır. Ajans 7/24 olarak sizlere en iyi biçimde kartvizit tasarımı gerçekleştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Bizler ile iletişime geçerek sizlerde hukuk kimliğinizi en iyi biçimde yansıtacak kartvizit tasarımlarına sahip olabilirsiniz. Bu konuda sizleri oldukça memnun edecek sonuçların ortaya çıkacağını rahatlıkla ifade edebiliriz.

hukukçu kartvizit örneği
Hukukçular İçin Kartvizit Örneği
avukatlar için kartvizit örnekleri
Avukat Kartvizit Örnekleri

şeffaf kartvizit tasarımı

Avukatlar için bürosu kartvizit tasarımları yapılırken kartvizit üzerinde bazı önemli detaylara yer verilmektedir. Bu önemli detaylar genel olarak şöyle olmaktadır;

  • Kişilerin isim ve soy isimleri
  • İletişim adresleri
  • Büro adresleri
  • Uygun bir tasarım ve hukuk simgeleri

Yukarıda belirttiğimiz konular genel olarak tüm kartvizitlerde yer alan unsurlar olmaktadır. Kartvizitinizi verdiğiniz kişi istediği anda sizlere ulaşabilmelidir. Bu sebeple sizlere ulaşabilecekleri iletişim adreslerinin bulunması son derece önemlidir. Ayrıca uygun renk ve tasarımların olması da son derece önemlidir. Unutulmaması gereken en önemli nokta öncelikle kartvizit göze hitap etmeli ve kişileri önce görünüşü ile etkilemelidir.

Avukat ve Hukuk Bürosu Kartvizit Tasarımları Nasıl Yapılır?

Hukukçu kartvizit örnekleri incelendikten ve sizler için mükemmel bir kartvizit tasarımının yapılmasına karar verdikten sonra Ajans 7/24 firmamıza ulaşarak bu konuda istediğiniz gibi hizmet alabilirsiniz. Avukat kartviziti yapılırken mesleğin ağırlığı ve ciddiyete alınarak tasarımlar gerçekleştirilir ve özenle çalışılır. Avukat ve hukuk bürosu kartvizit tasarımları yapılırken nasıl bir yol izlenir ve hangi işlem adımları yapılır bundan biraz bahsedecek olursak. Şöyle ki;

  • Öncelikle kişiler ile görüşülür ve ne bekledikleri öğrenilir.
  • Uygun renk ve tasarıma karar verilir ve kartvizit üzerinde yer alacak bilgiler belirlenir.
  • Tasarımlar bilgisayar ortamında öncelikle hazırlanır ve hazırlanan bu tasarım birlikte incelenerek uygunluğuna arar verilir.
  • Eğer karar verildiyse, basım işlemi gerçekleştirilir ve kişilere en uygun kartvizit basımı gerçekleştirilir.

Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir ajansı olan firmamızdan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca web sitemizi dolaşarak daha önce yaptığımız çalışmaların örneklerini ve fiyat listemizi inceleyebilirsiniz. Birden çok seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz. Mat selefon, parlak selefon, 700 gr sıvama, 350 gr kuşe kağıt, şeffaf ve pvc gibi tüm çeşitlerimiz bulunmaktadır. En çok mat ve pvc kaplı modeller tercih edilmektedir. Kartvizit yaparken eğer logonuz yoksa sizlere özel logo dizayn çalışması da yapmaktayız.

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article