Almanya Hekimoğlu Baklavaları Logo Tasarımı

Hekimoğlu Baklavaları Almanya’da kurulmuş birbirinden muhteşem lezzetli Türk tatlıları hazırlayan kaliteli bir firmadır. Türk tatlı çeşitlerini hazırlarken gerekli kalite ve hijyen kurallarına uyarak Almanya’da yöresel lezzetlerimizi temsil etmektedir.Tüm baklava çeşitlerinin dışında kadayıf tatlısı, lokma ve halka tatlısının üretimini yapmaktadır. Hekimoğlu baklava logo tasarımı için tasarım ajans arayışına girdi.

Yeni kurulan Hekimoğlu Baklavavaları kurumsal logo ile web site çalışmasında ajansımızı tercih etti. Bizi tercih ettiği için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hazırladığımız profesyonel logo tasarımlarını firma yetkileri  çok beğendiğiniz sizlere iletmek isteriz. Bundan dolayı Almanya Hekimoğlu Baklavalarını referanslarımıza eklemekten gurur duymaktayız. Türkiye’nin en büyük reklam firması olan ajansımız binlerce şirketin tasarım çalışmalarını başarıyla tamamladık. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şeklimiz ile sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti verdiğimizi hatırlatmak isteriz. Firmanız için web site tasarımı, logo ve kurumsal kimlik çalışmaları için bizden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hekimoğlu Baklavaları Logosu

Almanya’da kurulan Türk yöresel tatlılarının satışını yapan Hekimoğlu Baklavaları logo çalışmasını sizlerle paylaşıyoruz. Baklava logo tasarımı örneğini sayfanın aşağısından inceleyebilirsiniz. Sizlerde firmanız için grafik tasarım hizmeti almak için web sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

hekimoğlu baklavaları logo tasarımı

Hekimoğlu Baklava Logo Tasarımı Süreci

İlk etapta firma yetkilerine örnek tasarım şablonları sunduk. Yaptığım tüm örnekleri çok beğenen firma yetkilileri ile birlikte en kullanışlı logo tasarımı seçtik. Seçtiğimiz logo üzerinden bir kaç revize çalışması ile ortaya muhteşem bir logo tasarımı çıkarttık. Bu şekilde Hekimoğlu Baklava logo tasarımı çalışmamızdan oldukça memnun kaldılar. Diğer örnek çalışmalarımızı incelemek için  logo tasarımı sayfamızı ziyaret ediniz.

Neler Yapıyoruz?

Ajansımız sizler için profesyonel web tasarımı, katalog, broşür ve ambalaj tasarımı çalışmaları yapmaktadır. Ayrıca sosyal medya yönetimi ve Google Ads (Adwors) reklam yönetimi çalışmalarını en iyi şekilde yapmaktayız. Hizmetlerimiz hakkımızda bize ücretsiz danışabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article