Ahşap Menü Kabı Seçenekleri

Ahşap menü kabı tasarımlarında tamamen özgün ve müşterilerimizin hizmet alanını yansıtacak çalışmalar ortaya çıkarmaktayız. Özellikle de pek çok restorana sağlamış olduğumuz referanslar içerisinde menü kabı tasarımlarımız ve üretimlerimiz de sıklıkla tercih edilmektedir. Ki bu kapsamda ahşabın oluşturduğu o organik estetik düzeni doğrudan menülerinizin tasarımında hissettirmeye özen gösteriyoruz. Bu da markanızın özgün bir reklama sahip olduğunu ve müşterilerinize hitap konusunda da bu özgünlüğün sürdürülmesini pekiştirici bir özellik katacaktır. Profesyonel bir şekilde ilerleteceğimiz menü kabı tasarımlarında, birçok değişik seçeneği de doğrudan hizmetlerimiz içerisinde sunarak ilerlediğimizi bilmenizi isteriz. %100 profesyonel ve tamamen müşterilerin istekleri doğrultusunda şekillendirdiğimiz bu aşamalar sayesinde, ortaya oldukça memnun kalacağınız bir menü düzeni çıkaracağız.

Ahşap Menü Kabı Seçenekleri

Ahşap menü kabı seçeneklerimiz içerisinde vidalı, menteşeli, baskılı, logo tasarımlı ve düz gibi birçok detay sizlere sunulabilmektedir. Ekiplerimiz ve tasarımcılarımız, üretim aşamasına geçiş öncesinde tamamen sizlerin tercihleri doğrultusunda şekillenecek bir yapıyla hareket edeceği için, içinize sinecek tarzda bir düzene rahatlıkla dâhil edileceksiniz. Bu da kaliteli ve her daim uygun fiyatlandırmalarla sunulacak bir menü üretiminin gerçekleşmesini destekleyecektir. Bu konuda firmamız ile iletişime rahatlıkla geçebilir, ilgili paketlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında da bilgiler edinebilirsiniz. Doğrudan verim sağlayacağımız ve en kaliteli malzemelerle üretime geçiş yaptığımız seçeneklerimizi mutlaka gözden geçirmelisiniz.

En Çok Hangi Menü Kabı Tercih Edilir?

Restoran ve cafe işletme sahibi en çok deri ve ahşap menü kabı modellerini tercih etmektedir. Sebebi ise bu modeller hem dayanıklı hem de harika bir görünüme sahiptir. Ajans724 firması olarak sizin işletmeniz için önerimiz bu çeşit modellerdir. Ancak bu modellerde 2. kalite ürünler de bulunmaktadır. Bu 2. kalite malzemeler ile hazırlanan modelleri kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Çünkü bu modellerin ömrü kısadır. Ayrıca koku yapma, bakteri toplama ve hemen deforme olma problemleri oluşmaktadır. 

Menü Kabı İçin Bizimle İletişime Geçiniz.

 

Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article