Afiş Tasarımı Nasıl Yapılır?

İşletmeler, tanıtımlarını ve reklam faaliyetlerini pek çok farklı yöntem ile ortaya koyarlar. Bu yöntemler arasında en çok dikkat çeken afiş olduğu için, somut olarak müşteri veya misafir çekmenin en önemli aracı da dolayısı ile afiş olur. Ancak, afiş tasarımının istenilen düzeyde olmasının yanında, belli başlı bazı kurallara uyması gerekir. Bu kurallara gerekli şekillerde uyulursa, fazla bir maddi yükümlülüğe katlanmadan tanıtım yapılmış olur. Peki, iyi bir afiş tasarımı nasıl yapılır? Burada önemli olan unsurlar nelerdir? Sizlere bunlar hakkında detaylı bilgi vermeye çalışalım.

Büyük boy afiş tasarımı
Halis Döner

Afiş Tasarımında Neler Önemlidir?

Afiş tasarımı yapmak, bu alanda hizmet veren tasarım firmalarının işidir ancak tasarım firmaları arasında da bazı farklılıklar bulunur. Çünkü her firma istenilen düzeyde bir afiş tasarımı yapamaz. Bu nedenle afiş tasarımı nasıl yapılır? Sorusunun en etkin cevabı Ajans7/24 olarak sizlere sunulur. Peki, bu hususta afiş tasarımında hangi detaylar önemlidir?

  • Afiş tasarımı yapılmaya başlanmadan önce, ilk olarak işletmenin afişte bulunmasını talep ettiği tüm bilgileri firmamıza ulaştırması gerekir.
  • Daha sonra afişin boyutu belirlenerek, gerekli olan alt yapı planı oluşturulur ve tasarıma başlanır.
  • Tasarım Ajans 7/24 firmamızda en işlevli tasarım programları ile gerçekleştirilerek, hizmetimizde herhangi bir aksaklık meydana gelmez.
  • Aynı zamanda işletmenizin kimliğine en uygun tasarımlar ortaya konulur. Böylece hedef kitlenizin aklında kalıcı olmaya başlarsınız.
  • Tasarımını yaptığımız afişleri her türlü baskı faaliyetinde kullanmanız mümkündür. Herhangi bir çözünürlük sorunu ile karşı karşıya kalmazsınız.

Afiş Tasarımı Hizmetimiz

Tasarım programlarımız ile birçok işletmenin afiş tasarımlarını etkin bir şekilde gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz tasarımlar göz önünde bulundurulduğunda, verdiğimiz hizmetlerde siz değerli müşterilerimizin her türlü talebi tasarımlara yansıtılır. Ayrıca, tasarımlarda uyguladığımız teknikler, reklamcılık alanının en güzide teknikleri olduğu için, herhangi bir problem ile karşılaşmadan hizmetlerimizi alabilirsiniz. Bununla beraber, tasarımlarını gerçekleştirdiğimiz afişlerde, alanında uzman grafikerlerimiz hizmet veriyor. Grafikerlerimizin her türlü sertifikası bulunduğu için, herhangi bir problem yaşanmadan hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Afiş tasarımı nasıl yapılır? Sorusunun cevabı bu şekilde sizlere sunulmuş olur. Bunun için bizlerden hizmet alabilir, hizmet ile ilgili tüm detayları da telefon numaralarımızdan veya iletişim bölümümüzdeki formdan detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Afiş Tasarımı hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim
İletişime Geç

Diğer Hizmetlerimiz:

  • Web Tasarım ( E-Ticaret, Kurumsal, Kişisel web siteleri )
  • Fotoğraf Çekimi ( Ürün, Yemek, Katalog, Model çekimleri )
  • Grafik Tasarım ( Logo, Katalog, Banner, Ambalaj, Kurumsal Kimlik… )
  • Matbaa ( Kartvizit, Broşür, El İlanı, Restoran Menüsü… )
  • Dijital Pazarlama ( Sosyal Medya Danışmanlığı, Google Reklam Yönetimi, Youtube, Gmail ve Ürün Satış Reklamları Yönetimi )
Facebook
Twitter
Email
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Article