Logo; kuruluşların, firmaların veya işletmelerin adının simge özelliği bulunan özel şekillerle hazırlanmış halidir. 2020 Logo tasarımı fiyatları ve ücretleri hizmeti, markanın kimliğinin oluşturulması adına önemlidir. İnsanlar bir markayı veya işletmeyi genellikle logolarındaki simgelerden hatırlarlar. Akılda kalmak ve müşterilerin gördüklerinde unutmaması için etkileyici logo tasarımlarının yapılması gerekir.

2020 Logo Tasarımı Fiyatları ve Paketlerinin İçeriği

İŞADETFİYAT
Standart Logo Dizaynı1 Seçenek 2 Revize.
3 Boyutlu, Vektörel, Sosyal Medya, Web Sitesi
ve Tüm Formatlarda
300 TL
Kurumsal Logo Dizaynı3 Seçenek Hazırlar.
3  Defa Revize / Değişiklik.
1000 Adet Kartvizit (Hediye)
3 Boyutlu, Vektörel, Sosyal Medya, Web Sitesi
ve Tüm Formatlarda
600 TL
Özel Logo Dizaynı3 Seçenek Hazırlar.
Sınırsız Revize / Değişiklik
1000 Adet Kartvizit (Hediye)
3 Boyutlu, Vektörel, Sosyal Medya, Web Sitesi
ve Tüm Formatlarda
750 TL

Şirketi kurmadan ilk önce logosu tasarlanmalıdır. Böylece akılda kalmak ve etkileyici olmak mümkün olacaktır. Uzman ekibimizin hazırladığı logo tasarımları binlerce kelimenin anlatamadığı anlamı taşır. Logoda kullandığımız renkten resimlere kadar her öğeyi özenle seçeriz. Tasarladığımız logolara bakanlar işletmenin hitap ettiği kitle, sektör, sunduğu ürünler ve hizmetler hakkında yeterli bilgiyi elde edecektir. Firmanın kimliğine değer ve içerik kazandırırız. İlk izlenim iş dünyasında çok değerli olduğundan logo tasarımınızı uzman ekibimize verebilirsiniz. 

Logo Tasarımının Amaçları Nelerdir?

Hayatın zor kazanıldığı günümüzde logo veya amblem tasarımı için bir bütçe ayırmaya gerek var mı sorusu sorulabilir. Amblem tasarımı fiyatları çok yüksek olmadığı gibi işletmelere sunduğu avantajlar saymakla bitmez. Rakiplere karşı işletmesinin veya markasının öne geçmesini isteyenler bizlerden yardım almaktadır. Amblem veya logolar müşterilerde güven duygusu oluşturmaktadır. Akılda kalıcı, etkileyici ve eşsiz tasarımlar ile iş dünyasında başarı ve kazanç elde edilebilir.

2020 Logo Tasarımı Fiyatları ve Ücretleri

Dizayn Listesi

Uzman ekibimiz müşterimize birçok sayıda logo tasarımı örnekleri gösterecektir. Bütün örnekler müşterinin istediği ve belirlediği kriterler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sunduğumuz tasarımlardan sektöre ve işletmeye en uygun olan müşterimiz tarafından seçilir. Yüksek kalite ve etkileyici tasarımlar sayesinde müşterimizi kazancını katlayacaktır. Amblem ve 2020 Logo tasarımı fiyatları ve ücretleri hizmeti profesyonel bir hizmeti tanımlamaktadır. Bundan dolayı söz konusu hizmetlerin profesyonel eller tarafından sunulması şarttır.

Neden Logo Tasarımı Yaptırılmalıdır?

Bir marka inşa etmek zorlu bir süreçtir. Bu süreçte atılan her adım değerlidir. Doğru adımlar başarıyı getirirken yanlış adımlar işletmeyi geriye çekecektir. Ücret ödemek yerine kendi logomuzu kendimiz tasarlarız diyen işletmeler çıkabilir. Fakat unutulmaması gereken şey logo tasarımının bir uzmanlık alanı olduğudur. Uzman ekibimizin çalışmaları neticesinde elde edilen logo fiyatları listesi ekonomiktir. İşletmeye kazancı oldukça fazladır. Profesyonel yardım alındığında maddi tasarruf yanında zamandan da tasarruf edilecektir.

Firmamız logo tasarımı hizmeti konusunda oldukça iddialı bir konumda yer almaktadır. Tasarım tecrübemiz neticesinde sektöre ve hedef kitleye uygun renkleri ve desenleri kullanırız. Dileyen müşterilerimize daha uygun fiyatlı önceden hazırlanmış şablonlar üzerinden yeni tasarımlar oluşturabiliriz. Önceden hazırlanmış olan şablonlar işletmeye göre %100 kişiselleştirilmektedir.