İnstagram Sponsorlu Reklam

İnstagram sosyal medya sitesi içerisinde birçok kez karşınıza reklamlar çıkmıştır, bu reklamların nasıl açılacağı konusunda bilgi sahibi değilseniz eğer ajansımız olarak sizlere bu hizmeti sağlamaktayız. En düşük fiyata daha fazla kitleye reklamınızı göstermeniz, gerek ürün satışlarınız da cironuzun artmasına, gerekse de takipçi kazanmanız da takipçi sayınızın artmasını sağlamaktasınız. İnstagram Sponsorlu Reklam hizmeti sayesin de artık daha düşük bütçe ile binlerce kişiye ulaşmış olabileceksiniz. Firmanızı tanıtmanızda da büyük bir katkı sağlayacak ve takipçi sayınız her geçen gün binlerce kişiye ulaşacaktır. İnstagram üzerinden özellikle de ürün satışı yapmak isteyenler için ideal bir reklamcılık hizmetidir. Her gün binlerce kişiye ürünlerinizi pazarlama imkânına sahip olacaksınız.

Sosyal medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi

Sık Sorulan Sorular

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

İnstagram Sponsorlu Reklam Oluşturma Hakkında

Sosyal medya hesapları kullanılarak reklam verme son yıllarda oldukça avantajlı ve popüler bir hale gelmiştir. Normal reklam verme işlemlerine göre çok daha düşük maliyetler ile daha fazla insana ulaşım imkânı tanıyan bu tip reklamlar birçok markanın oldukça işine yaramaktadır. İnstagram ve facebook gibi mecralarda özellikle dolaşırken mutlaka karşınıza takip etmediğiniz ve bilmediğiniz sayfaların reklamı çıkar. Bu reklamların alt kısmında sponsorlu ibaresini görürsünüz. Bir anda aslında hiç bilmediğiniz ve daha önce duymadığınız bir firmanın sayfasında bulursunuz kendinizi. İnstagram sponsorlu reklam düşündüğünüz zaman aslında son derece akıllıca bir reklam biçimi değil mi? Televizyonda gördüğünüz bir ürün için hemen internette araştırma yapmazsınız ancak sosyal medyada karşınıza çıkan bir sayfaya şöyle girip bir göz atarsınız. Çünkü o an yaptığınız şey zahmetli gelmez aksine gezinirken son derece kolay ve pratik gelir.

Tam olarak instagram sponsorlu reklam oluşturma uygulamasının amacı budur. İnsanları yormadan dikkatlerini çekmek ve nasıl olduğunu anlamadan kendilerini markanın instagram hesabında bulmaları hatta bir tık öteye gidip çoktan alışverişe başlamış olmalarıdır. Siz neden markanız veya işletmeniz için böylesine etkili bir yolu denemiyorsunuz? Gördüğünüz gibi son derece basit bu konuda hizmet almanız ve buna karşılık olarak bir miktar ücret ödemeniz yeterli olmaktadır. Başka mecralarda reklamınızı vermek istediğinizde de ücret ödemek durumunda olacaksınız ve üstelik bu kadar etkili bile olamayacak. Tabi birde özellikle televizyonlarda yayınlanmak üzere hazırlanan reklamların maliyeti dikkate alınmalı ki; hiç hoşlanacağınız türden rakamlar değildir. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi verecek olursak.

İnstagram Sponsorlu Reklam Oluşturma Nedir?

İnstagram sponsorlu reklam oluşturma Facebook’a bağlı olarak birlikte oluşturulan eş zamanlı olarak yayınlanabilen reklamlardır. Aslında hepimiz bu reklamlara son derece aşina olmaktayız. İnstagram hesabımızda gezerken sıkça rastlarız bu reklamlara ve ne kadar dikkat çekici olduğunu bizzat görürüz. Bu reklamlar hem ana sayfada yayınlanabilen hem de instagramın hikâye bölümünde yayınlanabilen reklamlardır. Reklamlarınızı gören kişiler direkt sosyal medya hesabınıza veya E-Ticaret sitenize yönlendirilir. Bunun için bağlantı eklenir ve insanların zahmetsizce markanıza ulaşması sağlanır. Bunun için resim veya video kullanılabilir, tamamen seçim yapmak sizin inisiyatifinize kalmış bir durumdur. Genel olarak etkili olan İnstagram sponsorlu reklam vermek olduğundan her türlü insanları çekmeniz için etkili bir yol olacaktır. Bu konuda yardıma ihtiyacınız var ve nasıl yapacağınız konusunda çok fazla fikriniz yok ise bizlere ulaşarak bu konuda destek alabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İnstagram Sponsorlu Reklam Nasıl Verilir?

Bu konu basit ve herkesin rahatlıkla yapabileceği bir işlem değildir. Belirli bir bilgi birikimi gerektirir ve bunun yanında sosyal medya mecralarına tam bir hâkimiyet ister. Öncelikle İnstagram, Facebook, Twitter başta olmak üzere kişilerin sosyal medya uygulamalarını iyi bilmesi ve genel olarak kullanıcı kitlenin ne istediğini bilmesi gerekir. Doğal olarak bir işletme veya marka sahibi için tüm bu ayrıntılar son derece zaman kaybıdır. Bunun yerine bu konuda bizim gibi hizmet veren kişiler ile çalışmanız hem zamandan tasarruf etmenize hem de işlerinizi aksatmamanızı sağlar. Bizler bu konuda profesyonel olduğumuzdan dolayı, ne yapmamız gerektiğini, insanların dikkatini nasıl çekeceğimizi ve hangi yönünüzün bu İnstagram sponsorlu reklam işleminde ortaya çıkaracağımızı biliyoruz. Sahip olduğumuz tecrübe ile bunu kolaylıkla yapabiliyoruz. Bu sebeple reklam verme konusunda sizlerin hiç yorulmasına gerek yoktur. Tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmek ve bu konuda hizmet almak olacaktır.

Sponsorlu Reklam Oluşturmanın Avantajları Nelerdir?

Reklam aracı olarak sosyal medya hesaplarını kullanmak birçok yönden daha avantajlıdır. Özellikle İnstagram ve Facebook sponsorlu reklamları işletmeler için önemli etkileri bulunan uygulamalardır. Diğer reklam araçları ile kıyaslandığında son derece avantajlı ve daha etkili bir yöntemdir. Öncelikle bu yöntemin en önemli avantajı son derece düşük maliyetler ile gerçekleştirilebiliyor olmasıdır. Büyük markaların ve firmaların reklam kampanyalarına harcadıkları bütçeyi göz önünde bulundurduğumuzda sizin vereceğiniz bu sponsorlu reklam için ödeyeceğiniz ücret oldukça komik bir rakam olmaktadır. Bunun yanında insanların artık tamamen sosyal medya etkisinde yaşadıklarını düşünürsek, çok daha fazla insana ulaşma imkânı bu sayede gerçekleşmektedir. Kısacası bu yöntem ile az ücret, az emek ve çok daha etkili bir reklam gerçekleştirilmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi İçin Bizimle İletişime Geçiniz.  Fiyat Bilgisi için Tıklayınız