Grafik Tasarım

Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir grafik tasarımı ajansı olarak sizlere hayalinizdeki tasarımın ötesinde çalışmalar sunmaktayız. Grafik tasarım firmamız tarafından yapılan tüm çalışmalara beğenme garantisi veriyoruz. Dijital reklam sektörü içerisinde en çok dikkat çeken her zaman görsel medya alanı olmuştur. Ayrıca dijital internet ortamında değil aynı zamanda da matbaa sektörü içerisinde  de grafik tasarım büyük önem kazanmaktadır. Kurumsal kimliğinizi yansıtacak olan bu görsel medya sektörü içerisinde sizler ne kadar kaliteli bir grafik tasarıma sahip olursanız eğer o kadar fazla firmanızın kalitesini öne sürersiniz. En iyi grafiğe sahip olan firmalar her zaman akılda kalıcı bir görsel reklamcılığı elde etmişlerdir. Sizler de artık en iyi şekilde bu alan da grafik tasarımına sahip olabilecek ve firmanızın birçok grafik işlerin de en makul fiyatları da elde edeceksiniz. Markanız için grafik tasarımı ajansımız ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca sayfamızın aşağısında örnek çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. 

LOGO TASARIMI

   Kurumsal firmanızın ve internet sitelerinize özel Logo Tasarım yapımı alanın da birçok referanslarımız yer almaktadır. Sizler de logo ihtiyacınız da bize ulaşarak grafik konusunda uzman işin ehli personellerimiz ile birlikte en kısa süre içerisin de ihtiyacınızı karşılamaktayız. Firmanızın öne çıkan kalitenizi oluşturmak için Logo yapımı için sizleri bekliyoruz, sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

LOGO TASARIMI
Kurumsal Kimlik Tasarım Fiyatları | Kurumsal Kimlik Tasarım Ne Kadar?

Kurumsal Kimlik Tasarımı

   Firmanızın kurumsal kimlik tasarımı için en ideal grafik işlemlerini gerçekleştiriyoruz ve sizlerin kurumsal kimliğini ön plana çıkartıyoruz. Bu anlamda da firmanızın kalitesini her zaman matbu işlemlerinde de en üst zirvede tutacak ve daha iyi bir imaj çizerek müşteri potansiyelinizi arttıracaksınız. Kısa süre içerisin de bu imaj sayesinde de kazancınız bir kademe daha artış sağlamış olacak.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Menü Tasarımı

   Genelde kafe ve lokantaların ihtiyaç duymuş olduğu menü tasarım oldukça zahmetle ve görsellerin gerçeklik hissi vermesi istenilen bir durumdur. Bu konunun farkında olduğumuz için sizlere en iyi görüntü kalitesini hazırlayarak menü tasarım alanında da çalışmamız yer almaktadır. Müşterilerinizin iştahını açacak görseller kullanarak onlara daha fazla ürün satışını gerçekleştireceksiniz.

Menü Tasarımı ÖRNEKLERİ
Kare Kod Menü

Katalog Tasarım

   Katalog tasarım ihtiyacınız da sizlere en uygun fiyata kaliteli bir baskı işlemini ve grafik hazırlama alanını sunmaktayız. Ürünlerinizi tek tek müşteriye göstermek yerine bir katalog sunarak onlara daha iyi bir şekilde inceleme alanı oluşturursunuz. Hem yazılı hem de görsel olarak tek tek bütün ürünlerinizin grafiği hazırlanır ve müşterilerinizin beğenisine sunulur. Böylelikle de alım isteği artış sağlar ve bu durum da kazancınıza yansımaktadır.

Katalog Tasarım ÖRNEKLERİ

Broşür & El İlanı Tasarımı

   Reklamcılık sektörü içerisin de en iyi izlenimi bırakan Broşür ve El İlanı Tasarım alanın da binlerce referansımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. İş kolunuz ne olursa olsun bölgeniz de bu el ilanlarını dağıtarak daha iyi bir şekilde reklam gücünü elde edeceksiniz ve aynı zamanda da bu reklamlardan gelecek olan yeni müşteri potansiyeli sayesinde de kazancınızı en iyi hale getireceksiniz.

Broşür & El İlanı Tasarımı ÖRNEKLERİ

Afiş Tasarım

   Billboard işlemlerin de sıkça kullanılan Afiş tasarım alanın da ki eksiklerinizi gidermekteyiz, afişler büyük ebatta olduğu için görüntü kalitesinin her zaman yüksek olması gerekmektedir. Bunun farkında olduğumuz için de en canlı görüntü kalitesini oluşturuyoruz ve afişlerinizi daha renkli daha kaliteli hale getiriyoruz. Kullandığımız özel programlar sayesin de ebat ne olursa olsun kalite açısından herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

Afiş Tasarım ÖRNEKLERİ

HEMEN BU HİZMETİN FİYATINI ÖĞREN

Banner Tasarım

Gerek web siteleriniz gerekse de arama motorları ve sosyal medya sitelerin de yapacağınız reklam çalışmaları için Banner Tasarım hizmetimiz yer almaktadır. Hazırlayacağımız hareketli ve hareketsiz banner tasarımlar sayesin de reklamınızı daha dikkat çekici bir hale getireceğiz ve en canlı renkleri kullanarak kurumsal kimliğinizi de bu banner tasarımlarında oluşturmaktayız. İsteğinize göre hareketli ya da hareketsiz banner tasarım siparişlerinizi verebilirsiniz.

Banner Tasarım ÖRNEKLERİ

Albüm Tasarım

   Genelde düğün, nişan gibi unutulmayacak eğlenceler de oluşturduğunuz fotoğrafları bir albüm içerisinde bulunduruyoruz ve bu güzel anı ölümsüz hale getiriyoruz. Albüm tasarım sadece düğün nişan gibi alanlar da değil aynı zamanda da açılış, etkinlik gibi organizasyonlarda da kullanılmaktadır. Bir iş yerinin açılış esnasında ki kalabalık ve reklamınızı da en iyi şekilde albümler de saklayacak, bu resimleri birçok kişinin görmesine vesile olacaksınız.

Albüm Tasarım ÖRNEKLERİ

dilerseniz direk grafik tasarım uzmanlarımızla iletişime geçin

Dekupe

   Genelde ürün satışların da oldukça fazla kullanılan Dekupe işlemi bir ürünün etrafın da yer alan fazlalık renkleri ve diğer objeleri silme işlemidir. Sizler çekmiş olduğunuz ürünleri saydam bir görüntü oluşturmak ya da etrafında ki fazlalıkları sildirmek için tek tek uğraşmak yerine toplu olarak bizlere bu resimleri gönderin bizler sizin için en kısa süre içerisin de istediğiniz görüntüyü oluşturalım.

Dekupe ÖRNEKLERİ

Fotoğraf Düzenleme

   Gerek internet siteleri gerekse de kişisel özel resimleriniz için düzenleme işlemlerin de fotoğraf düzenleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Fotoğraf düzenleme sayesin de artık birçok estetik görünümü de oluşturabilecek ve aynı zamanda da ürünlerinizin de resimlerin de düzenlemeler yapacaksınız. Çekim kalitesini daha iyi bir görüntüye getirmek için yapmış olduğumuz bu çalışma neticesin de ürünleriniz de ön plana çıkacaktır.


Fotoğraf Düzenleme ÖRNEKLERİ

Grafik Tasarımı Hakkında

Firmamız  markanız için profesyonel grafik çalışmaları hazırlamaktadır. Hayalinizdeki tasarımın ötesinde çalışmalar sunmaktayız. Yaptığımız tüm grafik tasarım projeleri için beğenme garantisi veriyoruz. Türkiye’nin en tecrübeli grafik tasarımı ajansı olan firmamız, markanıza özel çalışmalar için ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizde 7 gün 24 saat açık olan iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda grafik projeleriniz için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Grafik Tasarımı Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerin daha kolay bilgi almanız için grafik tasarım ajansımıza gelen sıkça sorulan soruları ve cevaplarını aşağıda paylaştık. Cevap bulamadığınız tüm sorularınız için ajansımıza ücretsiz danışabilirsiniz. 

Grafik ücretleriniz ne kadar ?

Ücretler almak istediğiniz hizmete göre değişmektedir. Örneğin logo tasarım ile kurumsal kimlik tasarımı çok farklı bir çalışmadır. Aynı şekilde fotoğraf dekupe ile broşür tasarım birbirinden farklı çalışmalarıdır. Dolayısı ile fiyatları da  değişmektedir.  Sayfanın aşağısında 2020 güncel fiyat ve ücret listemiz mevcuttur. Firmanıza özel fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.

Grafikerlik kursu veriyor musunuz ?

Ajans 724 Dijital Pazarlama ve Tasarım ajansı olarak şuan için herhangi bir eğitim veya kurs hizmetimiz bulunmamaktadır. Ancak başka kurumlardan grafiker olmak için kurslar alabilirsiniz.

Grafik tasarımında hangi programları kullanıyorsunuz ?

Yapılacak olan tasarımın çeşidine göre farklı programlar kullanılmaktadır. Örneğin: Çizim yapılacak bir tasarım varsa çizim programları kullanılmaktadır. Kullandığımız çizim programlarından bir tanesi ‘Adobe İllustratör‘ kullanmaktayız. 
Fotoğraf üzerinde  tasarımlar yapılacaksa en yaygın olan Adobe Photoshop kullanmaktayız. Bunların dışında Corel, InDesign, Trademax gibi birçok tasarım programı kullanmaktayız.

Freelancer grafiker hizmetiniz var mı?

Bizlerden en kaliteli ve güvenilir şekilde freelancer grafik hizmeti alabilirsiniz.