Youtube Reklamları

Dünyanın en çok ziyaret edilen video izleme sitesi Youtube üzerinde artık sizler de yerinizi alacaksınız. Videoları izlerken sizlerin reklamları da görüntülenecek ve bu anlamda da insanların daha fazla dikkatini çekmiş olacaksınız. Özellikle de video öncesi reklam büyük ölçek de katkı sağlamakta ve dikkat çekmektedir. Sitenize ziyaretçiyi arttıracaksınız, ürün satışlarınız da daha yüksek ciroları elde edeceksiniz, firmanızı milyonlarca kitleye tanıtmış olacaksınız. Youtube Reklamları sayesinde artık bu milyonlarca ziyaretçiyi kısa süre içerisinde bütçenize göre elde edeceksiniz. Üstelik en uygun fiyat ile sizlere %100 başarıyı sağlamaktayız. Sadece birkaç saat gibi kısa süre içerisinde artık Youtube sitesi içerisinde reklamlarınız yer alacak bu reklam çalışması ile milyonlara hitap edeceksiniz.

Sık Sorulan Sorular

Youtube sponsorlu reklamlar sayesinde verdiğiniz hizmeti milyonlarca kişiye tanıtabilirsiniz.

Youtube kanalı olan tüm herkes. Firmanızın kanalı yoksa ajansımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Firmanızda verdiğiniz hizmet ve sektörün rekabet durumuna göre reklam maliyetleri değişmektedir. Şirketinizin reklam bütçesi analizini ücretsiz olarak raporlayıp sizlere mail ile sunmaktayız. Bütçe analizi raporu için bizimle iletişime geçiniz.

Web sitesi, sosyal medya hesapları olması gerekmektedir. Bunlara sahip değilseniz ajansımızdan web sitesi ve sosyal medya hesapları kurulumu için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Google Ads eski ismi ile Google Adwors panelini kullanarak reklamları yönetebilirsiniz.