Hakkımızda

Ajans 7/24 hakkımızda olarak sizlere Dijital pazarlama, Tasarım ve Reklamcılık alanında tüm Türkiye’de hizmetler sergilemekteyiz. Gelişen teknolojiyi en iyi şekilde takip ederek son güncel teknoloji alt yapısında çalışmalarımız yer almaktadır. Matbaa alanın da uzman grafikerlerimiz ile sizlere kaliteli ve hızlı teslimatlarımız gerçekleşmektedir. Sizler reklamcılık alanında en üstün hizmetim almak için web sitemiz üzerinden yer alan iletişim panelimizden ya da telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Gerek matbaa sektörün de gerekse de Dijital reklamcılık alanında tüm çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Sosyal medyayı yakından takip eden ekibimiz ve gelişim sürecini hızlandırmak adına yapmış olduğumuz sosyal medya çalışmaları sayesinde kısa süre içerisinde yüzbinlerce kitleye ulaşabileceksiniz.

Biz Müşterilerimizi Memnun Etmenin Ötesinde Onları Hayran Bırakmak İçin Çalışıyoruz.

Mobil uyumlu ve birçok modüllerin ihtiyacınızı karşılayacak olan web tasarım çalışmalarımız sayesinde de sizler de internet sektörü içerisinde yerinizi almış olacaksınız. Ajans724 olarak tüm reklamcılık alanında ki çalışmalarımız sayesinde her zaman müşterilerimizin daha fazla kitleye hitap etmesini ve kazançlarının artmasını sağlamaktayız. Matbaa alanında ki çalışmalarımız, sosyal medya alanında ki çalışmalarımız ve web tasarım çalışmalarımız ile birlikte artık yüzbinlerce kişiye firmanızı tanıtmış olacaksınız. E-ticaret alanında ki başarınız ile birlikte de kısa süre içerisinde kazancınızı en iyi hale getirebileceksiniz. Reklamcılığı apayrı bir noktaya taşıyan Ajans 7/24 firmamız ile görüşerek isteklerinizi dile getirmeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde doğru ekipmanlar ile birlikte yerinde tespitlerimizle sizleri dünyaya tanıtıyoruz.

Bizi Tercih Eden Firmalar

Müşteri Yorumlarımız:

Lokantamızın sosyal medya danışmanlığı ve Google reklam yönetimi sayesinde çok verimli sonuçlar aldık. Bu sektörde en tecrübeli firmalardan biri.  

Ahmet Civelek
Kuzina Pide İşletmecisi

Üsküdar - Beylerbeyi'nde  yeni açtığımız restoranımızı sosyal medya çalışması ile çok etkili sonuçlar aldık. Ajans 7/24 ve Fırat beye teşekkürler.

Hasan Konan
Hasbahçe Restaurant Müdürü

Polygold markası ürünlerimizin fotoğraf çekimini, ambalaj ve katalog tasarımı çalışmamızı yürütmekte olan Ajans 7/24 firmasına özellik Fırat beye teşekkür ederim.

Ömer Keskin
Polygolg Firma Sahibi

Yapılan Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımından çok memnun kaldık. İlgi ve alaka çok iyi.

Oğuzhan Güneş
İşletme Sahibi

Şirketimizin tüm dijital pazarlama ve tasarım işlerini en başarılı şekilde yürüten Ajans724 ekibine teşekkürlerimizi sunarız.

Aydın Akpınar
Yönetici

Şirketimizin tüm grafik tasarım ve matbaa işlerini Ajans 7/24 verdik. Çalışmaya başladığımızdan beri kalitede ve hizmette her zaman en iyisini yaptıkları için teşekkür ederim.

Ahmet Subaşı
Yönetici

İş yerimizin sosyal medya hesaplarının danışmanlığı ve yönetimini yapmakta olan Ajans7/24 e başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

Mehmet Ezerli
İşyeri Sahibi

C-Life ürünlerimizin ambalaj tasarımını ve fotoğraf çekimini yaptırdık. Çalışmaları gerçekten çok beğendik. Tavsiye ederim, uzun yıllar beraber çalışma dileği ile. Teşekkürler Ajans 7/24

Şeyda Çoşkun
C Life Firma Sahibi

Ekibimiz

Sertifikalarımız

- FARKIMIZ -

► %100 müşteri memnuniyeti.

► Projeleri zamanından önce teslim.

► En az 5 yıl tecrübeye sahip geniş personel kadro.

► 7 gün 24 saat kaliteli hizmet.

► Sorularınıza anında yanıt.

► UYGUN FİYAT.

Play Video